Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Krótkie włosy to zło u kazdego człowieka

Polecane posty

Gość gość
Ok wypowiedzialas swój belkot a teraz wypierdalaj i nie wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza znowu nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gimbaza znowu nadaje." Od kiedy to gimbaza słucha podziemnych metalowych zespołów zamiast np. Huntera i innych takich mainstreamowych gówien? :) Wiesz w ogóle o czym gadasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ok wypowiedzialas swój belkot a teraz wypie**alaj i nie wraca" Ale nie chwal sie, ze jesteś idiotą, i nie zrozumiałes wczoraj mojego prostego tekstu o nonkonformiźmie, naprawde chwały ci to nie dostarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka to czemu pipe golisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czerwonej sukience
jak mało kiedy zgodzę się z Tobą. mój facet ma długie włosy najcudowniejsze na świecie na najfajniejszym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, ile mamusia ci daje kieszonkowego? Mam córkę w podobnym wieku do ciebie, kończy niebawem gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiu, ile mamusia ci daje kieszonkowego? Mam córkę w podobnym wieku do ciebie, kończy niebawem gimnazjum." Mam 20 lat. Podaj przykład gimbusa słuchającego np. Sceptic, Assasin czy nawet Death, zamiast np. Huntera, Metallicy i Iron Maiden, bo sie kompromitujesz wmawiając mi ze jestem gimnazjalistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiu, ile mamusia ci daje kieszonkowego? Mam córkę w podobnym wieku do ciebie, kończy niebawem gimnazjum." zreszta co mają wspólnego długie włosy z gimnazjum? Wiem, i tak mi nie odpowiesz merytorycznie, tylko tak pseudodrwiąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie mają wspólnego, tak samo jak twoje durne posty z dyskusją. Mamusia płaci za internet, a może powinna wysłać cię gdzieś na wakacje, niedługo szkoła się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No krotkie u facetow to ok,ale u kobiet...calkowita porazka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooh slucham nie mainstreamowych zespolow typu deathjestem taka dorosla dzieki temu i regularnie sie masturbuje pod prysznicem bo kazdy facet mnie nie chce gdy puka w moja glowe i slyszy pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niczego nie mają wspólnego, tak samo jak twoje durne posty z dyskusją. Mamusia płaci za internet, a może powinna wysłać cię gdzieś na wakacje, niedługo szkoła się zaczyna." To po co wchodzisz na moje tematy? no a do zespołów sie odniesiesz? Jaki gimbus słuchałby takich zespołów co? Moze dasz przykład jakiegoś? 99% metalo-gimbusów których spotykam to fani gównianych zespołow takich jak Hunter. Rok akademicki zaczyna sie dopiero w październiku, wcześniej mam sesje poprawkową, to fakt. "No krotkie u facetow to ok" dla mnie nie ok, ale prawdą jest, że to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASIA!!! Czemu mnie unikasz i odpowiedzi na moje pytanie? Jesteś dla mnie autorytetem! i chciałbym u Ciebie zaciągnąć opinii Co myślisz o zespole MGMT i przede wszystkim o ich trzech największych kawałkach czyli "Electric Feel", "Time to pretend" oraz "Kids" a także o zespole Empire Of The Sun i ich kawałku "Alive" https://www.youtube.com/watch?v=IPKAwJKGSDc Wiem, że to nie metal, ale co uważasz o tej muzyce? Myślę że jako osoba światła, mająca szerokie horyzonty myślowe zgodzisz się z moją opinię iż muzyka o której mówie nie jest typowym kiczem dla mas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę po prostu, że w wieku 20 lat, można być takim przygłupem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wierzę po prostu, że w wieku 20 lat, można być takim przygłupem" Co jest we mnie przygłupiego? Że bardzo interesuje sie muzyką metalową? Że interesuje sie mitologią nordycką i rodzimowierstwem słowiańskim(wiesz w ogóle co to?)? Że interesuje sie historią i filozofią?Że gram na gitarze, rysuje, pisze wiersze?No co jest, słucham? Agresywny spośób pisania postów utozsamiasz z głupotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, mój autorytecie muzyczny, dlaczego znów unikasz odpowiedzi? :/ ja już chyba piąty raz sie o to Tobie pytam, a ty zawsze uciekasz lub udajesz, że nie widzisz mojego pytania :/ Nie mów mi tylko że tak światła osoba o szerokim światopoglądzie, jaką niewątpliwie ty jesteś, nie zna zespołu MGMT... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zna ten zespól :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mozna lubic krotkie wlosy, a ja w nich dobrze wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wyrośniesz, znam mnóstwo ludzi ktorzy w gimnazjum/liceum byli takimi samymi fanami metalu/mitologii nordyckiej jak ty, potem otworzyli umysł też na inne gatunki muzyki i przestali szufladkować ludzi na podstawie tego jakiej muzyki słuchają a co do krótkich włosów - lepsze zadbane krótkie niż długie siano tak w ogóle to życze ci troche pokory i mniej jawnych prowokacji, bo robisz się nudna i wtórna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meii
Wstyd dla świata metalu. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze wiekszosc metali ma dlugie wlosy nie znczy, ze ja tea musze. Moige byc troche oryginalna, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/dlaczego-niektorzy-ludzie-traktuja-muzyke-metalowa-jako-cos-infantylnego-p_5996484 Tyle odnośnie "wyrastania", "wyrośli" pozerzy nigdy naprawde tej muzyki nie lubiący, na koncertach jest mnóstwo ludzi po 30 i 40, to prawdziwi fani a nie ci pozerzy których znałeś. Nie jestem pozerką więc nie "wyrosnę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tyle odnośnie "wyrastania", "wyrośli" pozerzy nigdy naprawde tej muzyki nie lubiący, na koncertach jest mnóstwo ludzi po 30 i 40, to prawdziwi fani a nie ci pozerzy których znałeś. Nie jestem pozerką więc nie "wyrosnę" "co ona kurwa pierdoli, rozumie ktoś ten belkot ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, Kamila czy jak ci tam, teraz nawet wlosy innych Cie interesuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaszatanistka1994
"ktorzy w gimnazjum/liceum byli takimi samymi fanami metalu/mitologii nordyckiej jak ty," A poza tym to zarówno ja, jak już wiekszosc moich znajomych to ludzie po gimnazjum/liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaszatanistka1994
cynic fm, nie wiem co ci mam wyjasnić :) Moze zapisz sie do szkoły dla upośledzonych umysłowo skoro prostego zdania nie rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja mam zgolone i tribal z prawej strony ;)) chyba sie potne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×