Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziękowanie? Nie wiem jak to nazwać

Polecane posty

Gość gość

Drodzy forumowicze, może wyda Wam się to śmieszne bądź dziwne, ale czuję obowiązek, aby napisać ten post bo warto pomagać tym, którzy na to zasługują. Już wyjaśniam. Regularnie kupuję w internecie, ale przez a właściwie dzięki forum trafiłam na nowy sklep z odzieżą, mały, kompletnie wcześniej mi nie znany. Regulamin jak w każdym sklepie, nic nie ryzykowałam więc kupiłam. I tu moje zaskoczenie. Nigdy nie zostałam tak wyróżniona i najzwyczajniej w świecie dopieszczona, przyjacielski stosunek obsługi, która uszanowała mój czas i moje pieniądze. Coś takiego prawda? Czułam, że ktoś naprawdę przyłożył się do tego, aby mi dobrze doradzić, rozwiać moje wątpliwości i co najważniejsze nikt mnie nie zbywał i z entuzjazmem odpowiadał na pytania! No nigdy wcześniej sklep internetowy nie dobierał ubrań do mojej sylwetki! Oni mają nawet zdjęcia ubrań na normalnej dziewczynie, a nie wychudzonej wysokiej modelce, na której wszystko idealnie leży. Eureka! Przesyłka doszła na drugi dzień po złożeniu zamówienia!! jedną rzecz musiałam wymienić ale operacja była ekspresowa. A na koniec dostałam przywileje. Pomyślałam, że w dzisiejszych trudnych czasach trzeba się wspierać i polecać tych którzy na to naprawdę zasłużyli, bo tylko wtedy jakość obsługi klienta, który bądź co bądź płaci ciężkie pieniądze będzie na odpowiednim poziomie. Na stronie sklepu nie można dodać opinii, dlatego postanowiłam tutaj w ramach wdzięczności zrobić choć niewielką przysługę. Wszystkim sceptycznym, zniechęconym polecam z czystym sumieniem mywishlist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×