Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA ...W STODOLE NA SIANIE

Polecane posty

Ewa to nie są ziemniaki...;) Trew wolałbym mieć wbite uziemienie w bardziej miękkie miejsce niż ziemia;) T.od słomianego ognia zapalają się całe lasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje ale kuźwa posypały się iskry jeszcze czuję smak spalonego mięsa Ewa ;) Senior a tam to nie ja zapchałem ty byłeś ostatni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki macanki... :P Zawsze obiecujecie, a potem uciekacie. Zanim do Ciebie przyjdę GMC, to się wypalisz. I choć się staram jak mogę.. Jeden z masztem, drugi odwrotnie.. (nie były to bulwy) a trzeci wgryzł się w naleśnika jak doberman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa w moim wieku ogień pali się jasnym równym płomieniem baaardzo długo:D a pedicure na takich pięknych stópkach zrobię Ci z przyjemnością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra moi drodzy. U mnie w Ciechocinku zmiana turnusu i dzisiaj wieczorek zapoznawczy. Idę wyrwać jakąś siksę. Mam oko na jedną 80-tkę. Ma ogromną dupę. Mam nadzieję, że to tylko pampers. Jak liznę po swoich brwiach, na pewno padnie u mych sandałów. Dobrze, że założyłem skarpety, to mi nie zaślini moich haluksów. Życzcie mi powodzenia. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior jeśli tylko gybis się utrzyma :P ale dzisiejsza technika pozwala na wiele. Trew no dałbyś tego spalonego mięsa posmakować. Idę do wanny. Liczę, że ktoś mi plecy umyje, a potem GMC.. Jak już się zadeklarowałeś :D pedikiur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa o jakim mięsie mówisz bo za dużo nie zostało prócz kiełbaski nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Marzyciele szukajcie kobiety i ruchajcie stare jebane samce rady nie dajecie w realu i tu się podniecacie stare fiuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę, że pokaźny kawałek wusztu został :D No i GMC nikt nie zapukał do łazienki. Nasłuchiwałam. Tylko pluskanie rozlegało się wokoło :) To może teraz? daruję nie umyte plecy ale stópki na jutro do szpilek muszą być oszałamiające. ;) Poproszę krwistą czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
GMC pewnie klawiatura zalana stary zboku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro negocjujesz Trew. ;) Masz bardzo pokaźne... plecy oczywiście. Jakbyś mógł mnie jeszcze podrapać między łopatkami ;) Już bardziej wygiąć grzbietu nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałaś,pukałem (19:01)... , masaż również?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dobrze podrapie cie między łopatkami dobrze, jak już drapię to może jeszcze gdzieś podrapać jak już jesteś tak wygięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem,za Twoim pozwoleniem,wyważę:D Teraz proszę się wygodnie ułożyć,będę masował... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh bo Ty Trew chciałeś jeszcze mnie podrapać, a nie że mam Cię złapać. :P Teraz trzeba posmarować balsamem. GMC to Ty stópki a Trew plecy... Ha, jak w raju :P o reszcie członków porozmawiamy jak skończycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O członkach nie zwykłem rozmawiać ,tym bardziej w trakcie masażu takiego ciałka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacany marzyciele te fiuty to wam chyba zgniły z podniecenia mają jedną ewe i ją rzną ona chyba padła trewor toledo gmc jaja wam odpadłay od walenia konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczłonkowaniu ciała pomiędzy konkurencję też jestem (niestety:) ) przeciwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMC TO TEN Z CZATU KAŹDĄ MASUJE KOCHA I KAŻDĄ NAMAWIA DO SEXSU 7218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosna pomarańcza popatrz sobie i też wal bo mózgo jeby tobie zdechną i ślepia zgniją od podglądania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×