Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie pożyczki przez internet w 15 minut

Polecane posty

Gość Joanna76
Ja polecam http://e-portfel.com.pl znajdziesz tam zestawienie najlepszych ofert firm pożyczkowych online. Skorzystałam, a pieniądze posłużyły mi na pomoc w remoncie mieszkania i bieżące wydatki. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucynaTe
Ja właśnie jakieś 20 minut temu otrzymałam decyzję w sprawie pożyczki od Profi Credit. Ubiegałam się o nią dzisiaj, także super ,że tak szybko odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaWaligora
W LendOn bardzo szybko idzie załatwić wszystkie formalności, mi chyba zajęło to więcej niż 15 min, ale na pewno nie dłużej niż 2h. Pieniążki były bardzo szybko na koncie. Formalności to prościzna, wszystko przez neta się załatwia. Lendon daje pożyczkę a 30 dni, później ewentualnie mozna skorzystać z pożyczki refinansującej. Ja bardzo sobie chwalę Lendon bo mają przejrzyste i jasne zasady. Uczciwi są i to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to pożyczałam pieniądze na wakacje, akurat trochę mi zabrakło a cena była atrakcyjna to pożyczyłam 3000 na viasms, od razu dostałam 50% zniżki na prowizję jako stała klientka to mi się opłaciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszasza
Tak do 3000 zł to weźmiesz spokojnie w viasms.pl Wpłacasz 0,01 zł celem uwiarygodnienia i za 15 minut masz kasę na koncie. Firma działa w kilku krajach, więc jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ametyst4
Nie biorę pieniędzy od niesprawdzonych firm. Pożyczam tylko od Profi Credit bo mają uczciwe warunki pożyczek no i nie spłaca się ich latami tylko od razu przy niskim oprocentowaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyty125
Polecam sprawdzone Vivus,Profi Credit,szybka decyzja ,doradca oddzwania.Zobaczcie sobie na tej stronie bogaty wybór pożyczek w jednym miejscu,wszystko on-line ,bez zbędnych formalności.Pozdrawiam pmajer1988.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fessa
Na dniach załatwiałem pożyczkę i pozytywną decyzję dostałem w przeciągu 12 godzin. Takie podejście do sprawy to ja lubię. Pieniądze były mi potrzebne, bo synowi się wyjazd na obóz sportowy zbliża, a to niestety kosztuje ekstra. Co do pożyczki to znalazłem dopasowaną, rozsądną ofertę na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Mają tu chyba z kilkanaście ofert od różnych firm, w tym wiele to kojarzę z reklam telewizyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie są wszelkiego typu pożyczki, bankowe, pozabankowe itp. ekuzara.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemek1
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. W niedługim czasie rozszerzymy ofertę pożyczek (chwilówek), oraz dodamy kredyty bankowe, karty kredytowe, konta bankowe i inne finansowe oferty wielu instytucji finansowych. Zapraszamy także do polubienia strony epozyczka24.eu na facebooku :) http://epozyczka24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ViaSMS też można załatwić wszystko przez internet, szybko i bez jakiś dokumentów. ja wzięłam na prezent dla męża z okazji rocznicy. Oddałam tyle ile pożyczyłam a za polecenie firmy dostałam 50 zł od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad stąd naciągacze. Powinna się wami zająć prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to niby z jakiej racji, chyba nigdy nie byłeś przyparty do muru. Czasami potrzebne sa pieniądze a nie zawsze się chce aby rodzina wiedziała, więc taka pożyczka niejednego z opresji wyciagneła, jak tam nic nie mam do tej firmy. Solidni sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W AASA jest pożyczka do 5tys. na dobrych warunkach, wszystko do załatwienia przez internet. Tu możesz poczytać więcej: http://kredyciaki.pl/aasa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma patrz na szybkość, to może też mieć wpływ na koszty. A pożyczka może być wysoka, na dłuższy okres i do tego mikro rata, poważnie. Po prostu należy szukać ofert, porównywać je, próbować coś dopasować. Patrzcie również na to - http://mikrorataopinie.pl/ Pożyczka nie zawsze musi mieć odsetki z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centik
Opłaca się brać chwilówki które są darmowe jeżeli chodzi o pierwszą pożyczkę np Money man taką oferuję. Potem jak się ma ochotę lub potrzebę też można korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie działa porównywarka na www.chwilovka.pl Można w kilka chwil sobie znaleźć pożyczkę dla siebie, w zależności od tego na jakie pieniądze się liczy i jakie się ma oczekiwania co do długości spłaty. Od razu jest link do wniosku online. W moim wypadku załatwienie pieniędzy trwało niecałą godzinkę. Duża wygoda i rzeczywiście – szybki pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jestem stałym klientem na viasms to mam lepsze warunki bo w każdą środę mogę wziąc aż 4tys za połowę prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się chwilówek bałem ze względu na dość wysokie koszty ale się okazało, że wcale nie jest tak źle. Można trafić na darmowe pożyczki tego typu. Ja wziąłem 1000 zł i dokładnie tyle samo musiałem spłacić. Ofertę znalazłem przez ranking na stronie www.chwilovka.pl Pomocna witryna, w jednym miejscu skupia dziesiątki różnych ofert, więc jest pole manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryl
Jest dużo teraz takich chwilówek które oferują darmowe chwilówki, ja korzystałem z money man, teraz mam u nich jedną pozyczke w systemie ratalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiasz się skąd wziąć gotówkę na nieprzewidziane wypadki, chcesz intuicyjnie zaufać nowej ale stabilnej i rozwojowej marce, potrzebujesz pożyczki z długim okresem na spłatę – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. http://affmylead.pl/p/Qd1g/wuub/gE4Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W viasms wpłacasz jeden grosz i masz pożyczkę 1500zł za darmo. Kupel który mi polecił te firme dostal 50zl bonusu za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowa i dobra pożyczka pozabankowa udzielana prywatnie BEZ BAZ!. Udzielana bez sprawdzania wszystkich Baz Dłużników osób fizycznych i Baz Gospodarczych. Wysokie kwoty długi okres spłaty. Bez przedpłat. Bez gwiazdek. Warunki jasne od początku. http://pozyczkipodweksel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już kilka razy korzystałam z http://chwilowkainfolinia.pl/ Nigdy nie było żadnych problemów- kasa szybko na konto, i mozna na zakupy iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje jednak, ze w viasm się opłaca, bo będziesz miała jako stała klientka 50% zniżki na prowizję , jak pierwszy raz pożyczasz to dostaniesz 1500zł za 0% prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam w TaniKredyt 1700 zł bez prowizji, oddałam tyle ile pożyczyłam. Chętnie do nich wrócę bo maja nieposzlakowaną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×