Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie pożyczki przez internet w 15 minut

Polecane posty

Witam! Po szybką pożyczkę na przejrzystych warunkach zapraszam do wonga.com. Pożyczka w naszej firmie to koszt tylko i wyłącznie 10 zł (opcja tylko dla pierwszej pożyczki, maksymalna kwota to 750zł). U Nas pożyczkę można dostać już w 15 minut i cieszyć się pieniędzmi przelanymi na konto bankowe. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Online Ekspert Wonga.com Tomasz Michalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam w ekspres kasie, naprawdę przelewają kasę bardzo szybko. z formalności to minimum - potrzebny tylko dowód osobisty. i nie było żadnych problemów, także moim zdaniem to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna1984
mariusz1989ne.oferty-kredytowe.pl Polecam, porównywarka najlepszych kredytów. Pożyczki pozabankowe bez bik. Kredyty hipoteczne. Konta osobiste i firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że temat jest często odświeżany, więc liczę na szybką pomoc. ;) wiecie, ile trwa ogarnianie tematu w tej ofercie? http://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz nie mogę znaleźć informacji o czasie w jaki wszystko da się załatwić. ktoś może brał tam kredyt i może coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna Mała
Brałam z Lendon i wszystko przebiegło bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz1991
Polecam http://batfinanse.pl/, jest tam bardzo dużo ofert chwilówek do 15 minut, bez żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczy tylko dowód osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaM
Polecam Ci ebanknot niskie oprocentowanie i decyzja w niecałe 15 minut. Poleciła mi znajoma. Brałam wcześniej w vivus ale rabat przy terminowej spłacie w ebanknot mnie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaM
Polecam Ci ebanknot niskie oprocentowanie i decyzja w niecałe 15 minut. Poleciła mi znajoma. Brałam wcześniej w vivus ale rabat przy terminowej spłacie w ebanknot mnie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka 29
Wiem, że LendOn szybko przesyła i od nich to nawet w 5 min się uda :) Zobacz sobie na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko pożyczają też pieniądze w KasaTak. Na dowód dostaniesz pieniądze w 15 minut. No i co ważne jest to bezpieczna pożyczka, bo to duża firma (jest częścią ferratum), więc nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza pożyczka przez internet tylko tutaj, pieniądze na koncie są już po 10 minutach, wystarczy podać swoje dane, elastyczne pożyczki na ile chcesz nie ważne czy na miesiąc czy na 6 dni http://reklamodawca.hotcash.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał28
Szybkie pożyczki od ręki to dziś plaga dlatego warto wiedzieć jaką firmę wybrać. To co mogę wam zaproponować znajduje się na stronie https://kredyty-szybko.pl/pieniadze-od-reki/ Brałem tam pożyczkę 2 miesiące temu i wszystko szybko się odbyło i do tego przez neta. Jest nawet konsultantka, wszystko za darmo rozpatrują. Dostałem pożyczkę bez problemu. Uważam, że warto wejść i się przekonać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo212
Kredyty przez Internet najlepiej brać tylko w sprawdzonych firmach. Ja korzystałem z platformy finansowej, i osobiście mogę polecić te firmę, szybko dali kredyt i to z rozsądnym procentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołąbeczka4
Nie ufam takim szybkim pożyczkom są dość mocno oprocentowane i koszty takiej pozyczki sa ogromne. Ja ostatnio brałam w platformafinansowa.pl i zaskoczyli mnie bo oprocentowanie normalne, wszelkie formalności to ich działka. Dostałam pozytywną decyzję i cieszyłam się pieniążkami. Teraz spłacam kredyt w niskich ratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lendon jest okej. Wzięłam kilka stówek na miesiąc. Pieniążki tego samego dnia na koncie. Oddałam tylko tyle co wzięłam bez odsetek bo pierwsza jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukiel33
Orientuje się ktoś co jest jak przekroczę termin spłaty pożyczki w wonga.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Pożyczka
Jeżeli szukasz dobrej pożyczki to na www.dobra-pozyczka.pl Szukamy najtańszych pożyczek i wiemy wszystko o pożyczkach bez BIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pukiel33, w przypadku problemu ze spłatą pożyczki w wonga.com, zawsze warto skontaktować się z naszymi konsultantami – wówczas wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na spłatę zobowiązania. Jeśli chodzi o koszty przedłużenia pożyczki, to należy opłacić prowizję za wykorzystany okres pożyczki, naliczoną do dnia wnioskowania o przedłużenie. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com *Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry opis sprawdzonych firm pożyczkowych oraz darmowy konsultant telefoniczny znajdziesz na pozyczamy cba pl Jak nie wiesz gdzie pożyczyć lub Ci odmawiają, konsultant bezpłatnie doradzi Ci taką firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgucha 77
Lendon jeśli chodzi o szybkie pożyczki i wysyłkę od razu na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlazMatiza
Tylko raz brałam chwilówkę. W wspomnianym lendonie właśnie. Decyzja i wypłata na konto szybka. Wzięłam 500 złoty bo tyle potrzebowałam i po 30 dniach oddałam 500 bo pierwsza pożyczka u nich jest bez jakichkolwiek kosztów oddajesz tyle ile bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria773
A znacie JanVest? Od 15 lat zajmują się udzielaniem pożyczek pozabankowych dla firm i osób fizycznych pod zastaw nieruchomości. Są solidni i chodzą na ustępstwa. Tutaj http://janvest.pl jest ich strona. Nie weryfikują w BIK, BIG czy BRKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba tam wpisać nr dowodu? Jak by ktoś na mnie wzią pozyczke przez internet powiedzmy z biblioteki to bym nie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz Lendon. Pierwsza pożyczka bez odsetek do 1500 złoty. Wszystko załatwione bardzo szybko :D Ja skorzystałam i jestem zadowolona oddałam kilka dni przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyt na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorówkaCiemna
Niby w 15 minut są te pożyczki, ale trzeba dodać, że licząc od chwili otrzymania decyzji kredytowej! Zresztą 15 minut czy 30 minut, niewielka różnica. Osobiście skorzystałam z ofert zamieszczonej na stronie http://www.get-money.pl/ Różne pożyczki przez internet w 15 minut w ofercie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×