Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roztargniony99

Brak prądu

Polecane posty

Witam drogie Kafeterianki! Wiem, że dużo było podobnych tematów lecz mój różni się odrobinę od reszty. Mam 15 lat, mieszkam z matką, która pracuje od rana do wieczora. Ma komornika i na dodatek to co zarobi idzie na opłaty takie jak gaz, dojazdy do pracy, jedzenie i jeszcze w tym miesiącu musiała kupić mi zeszyty i książki do szkoły. Nie zostało jej nawet aby kupić prąd (licznik przedpłatowy). Chciałbym jej jakoś pomóc lecz mieszkam na wsi i nie ma tu nawet gdzie dorobić. Zbiorów owoców już nie ma a społeczeństwo nawet nie chce wspomóc groszem... Nie zamierzam prosić o pieniądze lecz o jakiekolwiek doładowanie prądu. Ratuje mnie nawet kod na energię za kilka złotych, bo zostało na liczniku niespełna 0.5 kWh. To starczy na kilka godzin pracy żarówki... :( Uprzedzając Wasze pytania internet mam aero2 jak również piszę z telefonu, ponieważ komputera nie posiadam. Jeśli chcecie na mnie wsiąść to proszę, powstrzymajcie się i omińcie ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje, a może staraj się o jakąś wspomogę od państwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie jeśli nie zużywacie dużo prądu to agregat może być dobrym rozwiązaniem. Gdy jeżdżę na działke wypożyczam sobie agregat np. od firmy www.agar-power.pl i w zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyś Ty zwariował? chłopak ma kłopot a Ty mu każesz kupować agregat prądotwórczy za ponad tysiąc złotych?? weź się zastanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnkakkaa
chciał pomóc, ale najczęściej tez to wynika z tego że nie czytamy dokładnie, albo nie chcemy tak robić, rozwiązanie z zakupem agragatu pewnie nasunęło się po przeczytaniu tylko tematu watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup agregat prądotworczy jakiejś dobrej firmy i nie będziesz musiał się martwić w takich sytuacjach. My mamy Kruzera TH 5500 i jesteśmy zadowoleni, działa sprawnie i wydaje mi się, że nawet oszczędniej niż nasz poprzadni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tego https://pomagam.pl , tylko musisz na fb lub innych portalach podać aby inni mogli ci wspomóc, jak nie oszustwo ludzie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka sytuacja i ciężko coś doradzić, ale z pewnością rada się znajdzie, samej nic się nie zrobi trzeba wyjść do ludzi i zacząć pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też na Twoim miejscu wybrałbym jakieś awaryjne źródło zasilania, podobno Kruzery na tą chwilę są najlepsze w swojej klasie cenowej, wiec może pomyśl o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u nas zdarzyły sie juz dwa razy w tym rok takie awarie, ze pradu ni ebylo tydzien, a w domu wszystko na prad :o Musielismy wypozyczyc od http://agar-power.pl/ agregat pradotworczy, na szczescie przez ten tydzien pochodzil, a potem wlaczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos882
Do komputera na chwilę zawsze może być UPS, ale w przypadku całego domu zdecydowanie agregat. Jeśli nie potrzebujesz jakiejś wielkiej mocy to nie jest to wcale duży koszt - http://barracuda.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallinek
W przypadku awarii to także polecam agregat prądotwórczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziiak
Jeśli chodzi o awarie prądu, to jak najbardziej agregat zda egzamin, Kruzera jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarecckaPani
Ok, ale gdzie kupić tego typu sprzęt? I jaką moc najlepiej ? Tak na domowe potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Dokładnie, w takiej sytuacji najlepiej mieć pod ręką awaryjne zasilanie. My właśnie ostatnio kupiliśmy agregat z kruzera. Mężowi się przydaje podczas wykańczania ogrodu a przy okazji jesteśmy zabezpieczeni na wypadek braku dostaw prądu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNika88

My raczej na wiosnę zainwestujemy w tego typu sprzęt, rozpoczynamy budowę własnego domu, może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa

A jaki macie budżet na taki agregat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz na rente socjalną - wyegzekwuj to, mezczyznie trudniej, ale masz do tego prawo, mozesz też podac że nie jestes w stanie pracowac bo masz problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya

My własnie na początku zimy zainwestowaliśmy w kruzera. Grzejemy w domu prądem więc w razie jakiejś awarii woleliśmy być zabezpieczeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się taki sprzęt szczególnie przy takiej niestabilnej pogodzie się przydaje, też musimy zamówić, nie wiem tylko jaki wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Bez określenia kasy jaką chcecie przeznaczyć i określenia do czego ma służyć, to raczej tak ciężko doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaKa

Najlepiej to albo napisać do Kruzera albo zadzwonić, doradzą i podpowiedzą konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekKK

Ja kupowałem agregat z myślą o budowie. Teraz już mieszkam i sprzęt dalej się przydaje więc tak na prawdę to inwestycja na lata. Zamawiałem kruzera, agregat jest mocny, wydajny i łatwy w transporcie a po zimie odpala bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

I tu się zgadzam. Na awarię nigdy nie ma dobrego momentu dlatego lepiej być zabezpieczonym. Ja z racji tego, że w domu grzeję prądem to od razu kupiłem sobie agregat, zamówiłem szybko i sprawnie przez internet kruzera bo znajomy bardzo zachwalał i sprzęt faktycznie daje radę. A ja przynajmniej śpię spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Ja od momentu przeprowadzki na wieś na własnego domu mam agregat. Wiem, że często zdarzają się awarię- czy to lato czy zima, więc wole być zabezpieczony. Znajomy ma agregat z kruzera i jest z niego zadowolony wiec poszedłem za poleceniem i też mam od nich sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Dnia 15.05.2019 o 19:28, Gość Krzysiek napisał:

Ja od momentu przeprowadzki na wieś na własnego domu mam agregat. Wiem, że często zdarzają się awarię- czy to lato czy zima, więc wole być zabezpieczony. Znajomy ma agregat z kruzera i jest z niego zadowolony wiec poszedłem za poleceniem i też mam od nich sprzęt. 

U nas jest podobnie. Wiadomo, lepiej być zabezpieczonym. A taki agregat to na prawdę fajna sprawa, i przydaje się nie tylko podczas awarii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

My też mamy agregat i też kruzera. Dobrze mieć pod ręką taki sprzęt na wypadek awarii a i na co dzień też się przydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
6 minut temu, Gość MagdaK napisał:

My też mamy agregat i też kruzera. Dobrze mieć pod ręką taki sprzęt na wypadek awarii a i na co dzień też się przydaje. 

Ciebie ktos powinien pod 380V podlaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaroW

No tak, na wypadek awarii zdecydowanie warto mieć agregat. Ja już jakiś czas temu się zabezpieczyłem i też kupiłem taki z kruzera i teraz przynajmniej mogę spać spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia23

Tez mam agragat z kruzera i polecam mieć taki wrazie potrzeby . Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i czasem używam go tez na działce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×