Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jaki jest wasz ulubiony album muzyczny?

Polecane posty

Gość gość
Moj ulubiony to przywrócić aushwitz i wyslac tam kasiaszatanistka1994. Poza tym symbolic jest lepszy niż sound of persevance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pierdolisz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden? Tylko jeden? Przecież nie można wybrać tylko jednego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona zna raptem 5 albumów.jakbym mial wybierac pod pretekstem wybierz albo umrzesz, to wybralbym Tool 10000 days. Magiczny album, ktorego sie slucha od poczatku do konca, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będzie, że "Stand Up and Fight" - ale to przez ostatnie kilka miesięcy. Za jakiś czas pewnie się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ona zna raptem 5 albumów." Jesli chodzi o albumy Death to znam ich 7 :) A jesli chodzi ile ogólnie, to nie wiem, tylko dziś przesłuchałam 3 Atomkraft - Total Metal: The Neat Anthology Voodocult - Jesus Killing Machine Mortal Infinity -District Destruction To sobie oblicz ile łącznie przez te 6 lat słuchania metalu mogło być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, jedna z tych płyt z których podobają mi się wszystkie utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj mnie to czego ty sluchalas pozerko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj to zespół Dicstrakszyn a album to Yes och nol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jedna rzecz. Autorko, nie wiem po jaką cholerę afiszujesz się tym, że pieczołowicie słuchasz metalu? Świetnie, każdy ma swój gust, ja na ogół słucham rapu, czasem koreańskiego popu, komercyjnych Rihann w radiu, czasem disco-polo jak na prawdę muszę być nieźle natargana, ale jakoś się tym nie chwalę, bo po co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka z filmu Bandyta Ederlezi Gorana Bregovica Dire Straits - On every street, Sultans of swing mam dużo takich ulubionych płyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem. Taka tradycja, że ze słuchaniem metalu wielu ludzi sie bardzo obnosi. :classic_cool: Tak samo jak nie wiem czemu obrazasz woodstock uznając go za, cytując ciebie, "Woodstock, zbieranina dewiantów, śmierdzieli i brudasów.. RZYGAM" a jednoczesnie zarzucasz drugiej osobie nieodpowiednie zachowanie, sama zachowując sie nieładnie, obraźliwie i wulgarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wujek słucha metalu, wychował się na metalu, dał mi kiedyś z 500 kaset z metalem z lat 80, oprócz tego słucha wiele innej muzyki, i jakos sie z tym nie obnosi jak autorka tematu :( Oprócz tego wszystkie numery metal hammera od pierwszego numery do lat 2000+ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Woodstock'u, wiele się nasłuchałam, naczytałam i w internecie zdjęć naoglądałam... Gdybym nie zaczerpnęła choć odrobinę tej wiedzy, nigdy nie wyciągnęłabym takowych wniosków. Co do mojej wulgarności, tutaj na Kafeterii jestem po prostu prowokatorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno widziałam na koncercie niemca koło 50, miał długie siwe włosy, wyglądał troche jak jakiś czarodziej z filmów i był cały obwieszony jakimiś naszywkami i wyglądał na osobe bardzo obnoszacą sie słuchaniem metalu :) No i co w związku z tym? Nie wiem, ale co w związku z tym nie obnoszeniem sie twojego wujka tez nie wiem :classic_cool: "Co do Woodstock'u, wiele się nasłuchałam, naczytałam i w internecie zdjęć naoglądałam... Gdybym nie zaczerpnęła choć odrobinę tej wiedzy, nigdy nie wyciągnęłabym takowych wniosków. " A ja byłam na woodstocku 5 razy i nie mam pojęcia o co tym hejterom chodzi. Dla mnie to piękny festiwal i fajna muzyka. Ale ty wiesz lepiej bo widziałaś zdjęcia w internecie :) Nikt nikogo nie zmusza, zeby tam jeździć, więc skąd ten kretyński hejt na ten festiwal? Skąd taka agresja w stosunku do czegoś, co cie bezpośrednio nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek99

Kolega ostatnio podarował mi płytę, już mu się znudziła, fajne utwory dla ucha 🙂 Kupił ją w Empiku, jesli czegoś fajnego szukacie to mogę ją polecić, nazywa się Bohemian Rhapsody PL Queena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari90

ja w Empiku kupuje czesto promocyjne albumy muzyczne, warto chodzic i łapac okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Nie mam ulubionego. Nie to, ze "chodze za tlumem", ale raczej to samo co akurat jest w topce w empiku to to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

kupilem przedwczoraj w Empiku Mini Dom Korteza, polecam swietne utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×