Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet spod znaku wagi

Polecane posty

Gość gość

Ktoś ma jakies doświadczenia z facetami spod znaku wagi i mógłby je tutaj opisać ? Czy oni mają skłonności do zdradzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojego doświadczenia niemal zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzać może nie zdradzają, bo są na to zbyt wygodni, ale takie "niewinne" podrywy i flirty uwielbiają ;) więc jeśli ktoś nie lubi kobieciarzy to waga raczej nie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam, nie zauważyłam nic takiego. Przez lata związku nawet się nie obejrzał za żadna dziewczyną. Czasami ja mówię: patrz jaka fajna laska, a on wzrusza ramionami i mówi: normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podryw czy flirt to nie to samo co wpychanie kutasa w inną szparę widocznie nie czujesz tej subtelnej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trafiła ci się jakaś wyjątkowo fajna waga :) Ja znam/znałam kilku spod wagi i żaden nie zdradzał, ale byli typami kobieciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia z wagą:) : -jak waga, ma dwie szale i lubi balansować:(, raz jest kochany i romantyczny, a raz niesympatycznym chamem -zgadzam się z przedmówczynią- pedantyczny:) -raczej spokojny, ułożony typ. Wesoły, ale nie typ poszczelonego małolaty -co do zdrady...hmm, jak napisałam powyżej. Raczej spokojny i ułożony, a nie bawidamek:) Generalnie fajny znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak typ kobieciarza, czesto zakochany w sobie, czarujacy dymplomata, nierzadko posiada dusze artystyczna znalam wiele facetow wag, zaden z nich nie byl do końca normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×