Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie meble maja w pokoju wasze szkolniaki

Polecane posty

Gość Grażka89
Widziałam ktoś wspomniał o BlackArt. Te meble są warte polecenia. Przede wszystkim cena bardzo rozsądna. Kupiłam od nich łóżko dla córy. Mała się teraz wysypia i wstaje wypoczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały szkolniak:p ma w swoim pokoju meble Vox-a zakupione w salonie Agata. Meble są na tyle praktyczne, że nawet jak podrośnie to będzie z nich mógł korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaMarek
Takie meble praktyczne jak teraz i później są najlepsze. Wtedy warto tylko zatroszczyć się o to by były naprawdę dobrej jakości a posłużą bardzo długo. My właśnie mamy w pokoju naszego dziecka BlackArt. Wydaje nam się że z czasem się mu nie znudzą i przydadzą się właśnie jak podrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy meblik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Nowak
Ja miałam problem z kupnem mebli dla dzieci. Bałam się też, że po pierwsze wyrosną z nich szybko, a po drugie, że np córce przestaną się podobać różowe komody. Na szczęślie znaleźliśmy coś pośredniego w sklepie BlackArt z Pozania, takie meble nie typowo dla dzieci i nie typowo dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurysia
Dokładnie. Strach dziecku robić coś na teraz bo jednak to wydatek a w końcu wyrośnie z obecnych zainteresowań i co zrobić? Ja również kupiłam w black art meble do pokoju moich dzieci tak bardziej na później w sensie żeby i w przyszłości mogły z nich korzystać i ozdobiliśmy je tak dzieciaki chciały. ale wiem ze meble są bardzo dobrze zrobione i niedługo dla siebie samej też kupie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Play Agata Meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimira
ja miałam kiedyś meble z agaty... nie byłam zadowolona... natomiast jak zakupiłam w black art wszystkie koleżanki mi zazdrościły... sa bardzo "wystawne" polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niektórych salonach meblowych są bardzo fajne kolekcje na meble dziecięce, ja większość mebli do pokoju dzieci kupiłam w http://www.33meble.pl/ Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją świeżo upieczoną uczennicę obdarowałam meblami z Timoore'a. gdy przyszła z rozpoczecia roku szkolnego czekaly juz na nie mebelki w pokoju, ktrore sa po prostu przepiekne. kolory, forma cudne! wybralam kolekcje LIMO bo uniwersalna, w moim guscie i przy tym niedroga :) zobaczcie http://www.timoore.eu/biurka-mlodziezowe.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeczkaBroncia
Moja córa ma prawie wszystko z IKEA. Bardzo lubie te meble za fajny design i dobre ceny a ostatnio znalazlam http://kupujwygodnie.pl/ i mam wszystko czego chce z IKEA nawet bez wychodzenia z domu - zamawiasz u nich, dowoza i dopiero placisz - warto bo ceny sa dobre a usluga pewna i szybka, no i ogromna oszczednosc czasu (do sklepu mam ponad 150 km i jeszcze problem z transportem) lepiej sobie odpusic i przez nich kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika234
Ja u moich chłopaków postawiłam w pokoju taki stół z krzesłami :) http://www.batdom.pl/ze,0,130/zestaw-zt105.ehtml Mogą teraz grać w planszówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika234
Ja u moich chłopaków postawiłam w pokoju taki stół z krzesłami http://www.batdom.pl /ze ,0,130/zestaw-zt105.ehtml Mogą teraz grać w planszówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam styl marynistyczny, to klasa sama w sobie i jak znajdziesz dobry sklep (np. SweetLiving) to nie zaboli to tak bardzo twojego portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam standardowe meble w Ikei, ale pozniej dokupilam wiele dodatkow do nich w sklepie www.artmeb.pl polecam takie rozwianie, zupełnie inne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam takie www.meblemoll.pl :) i ciesze sie, bo naprawde spoko wygladaja :) i sa funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_25
ja kupiłam dosyć drogi zestaw, ale stwierdziłam, że skoro meble mają być bezpieczne, mają służyć latami to trzeba trochę więcej pieniążków wydać. Zdecydowałam się na kolekcję SIMPLE marki Timoore http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html mebelki są przepiękne, na dodarek wykonane z bardzo dobry materiałów :) to był strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj, jakie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma mebelk kupione tu www.meblemoll.pl - fajna sprawa jest to, ze meble dorastaja wraz z nia i nie musze kupowac nowych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mebli blackart swego czasu kupiłem u nich narożnik. Muszę przyznać, że całkiem dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble blackart. Zdecydowanie są on świetnym wyborem. Tanie i dobre meble. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja same meble kupowalam w ikei, ale kupilam do nich wiele akcesoriow ze sklepu www.regalka.pl naprawde przy niewielkim budzecie i pomyslowosci mozna stworzyc duzo fajniejsze meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×