Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stratocasterka

39tc... mam dosc :(

Polecane posty

Gość Stratocasterka

Zwariuje od tego czekania. To moje pierwsze dziecko. Czas plynie 500 razy wolniej niz zwykle... usilnie doszukuje sie jakichkolwiek oznak porodu, a tu NIC :( Zupelnie nic. Boje sie, ze sie przeterminuje. To byloby okropne. Ja juz chce mojego synka. :( Sa tu inne przyszle mamusie które tak samo jak ja chodza juz po scianach w oczekiwaniu na poród? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mleko zeby sie przeterminowalo aty zamiast wymyslac to korzystaj z kazdego dnia bo juz wiecej nie bedziesz.miec czasu dla siebie. Potem nawet czasem do toalety nie ma jak wyjsc. Jak juz czekasz tyle czasu to kilka dni cie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też dluzyla się końcówka pierwszej ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zostały 4 dni do terminu i też mam dosyć. Skurcze mam od,37 tc często są regularnie co 10 minut ale nie bolą... czop odchodzi od ponad tygodnia i nadal nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 37tc i też już jestem trochę zmęczona ciążą. Szyjka jest miękka i skracała mi się od 6 miesiąca a teraz nagle wszystko się zatrzymało :o Cóż. Musimy jeszcze chwilę zaczekać tym bardziej że u nas w domu trwa remont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahh,ale Wam zazdroszczę , ja nawet nie wiem kiedy dokładnie urodzę ( wg miesiączki 32 tydzień, wg usg 30) i już tak strasznie chciałabym żeby mała była na zewnątrz! Zwłaszcza,że leżałam teraz w szpitalu i widziałam te wszystkie kobiety które urodziły ze swoimi maleństwami... Do tego ciężko znoszę ciążę,a tu jescze TYLE CZASU! Pozdrowienia dziewczyny i cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w 42 tc, więc masz jeszcze czas. Po prostu wsłuchuj się w siebie, rób kto co 2-3 dni, zwracaj uwagę na ruchy - ciąża po terminie to ciąża podwyższonego ryzyka, więc wyrazie wątpliwości od razu do szpitala, ale wiele kobiet przenosi ciążę. Ok tygodnia po terminie wezmą cię do szpitala i będzie bezpieczniej.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ktg I nie słuchaj bzdur że przy dziecku nie ma czasu na toaletę, bo przy zdrowym maluchu można robić wszystko! Nawet później (ok roczku) kiedy dziecko jest absorbujące dużo bardziej niż noworodek. To wszystko kwestia organizacji, trzeba być niedojdą żeby nie móc nic robić, bo dziecko:-D A co mają zrobić te które mają więcej niż jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stratocasterka
O czas sie nie martwie, bo przeciez mam tez meza którego moge zagonic do roboty czy to w domu, czy to przy dziecku :) Ale juz naprawde mam dosc, koncówka daje mi sie we znaki- rwa kulszowa. Chodzic sie nie da. W nocy COS sie dzialo. Do teraz nie mam pojecia co, ale jak mnie chwycily bóle to myslalam ze sie przekrece! To chyba byly skurcze, bo prawie dokladnie co 10 minut bolalo bardzo, a miedzy skurczami tylko pobolewalo. Okolo 1 w nocy wszystko ucichlo i zasnelam... ale przez chwile myslalam, ze moze to juz to, ze moze urodze... i nic. :( Naprawde, juz wystarczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez 39 tydz juz ledwo żyję chciałbym juz urodzić ale musze się wstrzymać kilka dni jeszcze bo biorę antybiotyk . Przyplatala mi się infekcja dróg moczowych i nie mogę się pozbyć cholerstwa a boje się zarazić małego przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 38tc i tez sie juz nie moge doczekac, a tu żadnych oznak nic...czasem brzuch poboleje jak przy miesiączce i juz juz mam nadzieje ze to skurcze a tu nagle czuje , że wyłazi co...? PIERD. i to byly zwykle ruchy jelit hahah, juz mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×