Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baby oszalały

Polskie dziewuchy w UK oszalały

Polecane posty

Gość gość
Kolejny frustrat, ktorego zadna nie chce i pozostalo mu walic konia w samotnosci.. Do tego ani me ani be po angielsku, to nawet cydzoziemki nie wyrwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula00
Dokładnie , marudzenie '' nie wyszło mi bo ONI''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna, materac jakiegoś kolorusa. P*****l się z kim chcesz ale nie szukaj usprawiedliwienia. Najpierw rozkłada nogi a potem się tłumaczy,że się zhańbiła. Wszyscy wytykają ją palcami i plują w twarz a ona myśli,że z zazdrości. Czego ci zazdrościć ściero,że żyjesz z brudasem i że twoje dzieci będą brudasami,że rodzina w kraju wstydzi się ciebie a twoja matka będzie wstydziła się wyjść z wnukami na spacer? Żyj tam sobie w norze na socjalu a nie wyżalaj się publicznie. Biała kobieta z czarnym,śniadym czy żółtym to kobieta zhańbiona. Nie powinna mieć już kontaktów z nikim białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku! czym ty sie przejmujesz? -po pierwsze ; nie bierz wszystkich Polek na jedna miare bo obrazasz takze swoja matke i siostry - po drugie; zadna normalna kobieta nie zostawi meza i dzieci i wyjedzie za granice na dlugie miesiace sa to przewaznie desperatki nie kochajace juz meza i szukajace nowego zycia - po trzecie; im wiecej takich lajdaczek jest za granica tym mniej jest ich w Polsce, wiec super jest!!! Polska sama oczyszcza sie z babskiego gowna - po czwarte; pozwol tym pasztetom robic co chca i z kim chca, jedz do Polski i poszukaj sobie fajnej kobiety bo jest tutaj ich duzo zwlaszcza ze te beznadziejne dna juz wyjechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Polek najlepsze są polskie chłopaki ! !!! Polskie chłopaki są debest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę "materace","ściery" o workach na spermę czarnuchów, ciapatych i arabusów dlatego,że psują wizerunek polskich kobiet. Wywłoki ze spelun zasilają brytyjskie slumsy i przez to inne polskie kobiety są źle postrzegane. Ja jestem kobietą i nie potrzebuję szukać kobiety, jak sugerujesz. Mam wspaniałego,przystojnego i mądrego BIAŁEGO mężczyznę, Polaka,którego kocham i jestem szczęśliwa czując jego uczucie. Dla mnie te wszystkie, które zadają się z kolorowymi to patologia i margines.Zresztą nie tylko dla mnie,ale też dla zdecydowanej większości polskich kobiet. Najbardziej irytujące jest dorabianie przez te wywłoki ideologii do swojego pohańbienia a przecież wszyscy wiedzą,że rozkładają nogi dla kilku penów i blichtru,kilku świecidełek. Na zewnątrz gadają jak im dobrze i wspaniale a prywatnie jęczą i połykają łzy.No, spermę kolorowych też,haha. Żałosne p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra:O Przeczytałam temat i zapytam naiwnie skąd tyle nienawiści? Nie raz rozmawiałam z czarnoskorymi. Jeden wniosek ..ślinią się z***biscie na polki. Ale ja sobie nie wyobrażam żeby jakiś czarny penis wchodził w moje białe ciało. Nie mam nic do murzynów, ale asfalt powinien leżeć na swoim miejscu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni i inni kolorowi niech sobie wkładają w tłuste zady tak samo kolorowych i śmierdzących jak oni babsztyli. Bywałam przez kilka lat tu i ówdzie za granicą i nawet nie wyobrażam sobie,bym miała zadawać się z kolorową hołotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna jestem- no taka pupcia to bym nie pogardzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz od początku wszechświata mówię prawdę i się zgadzam z pewną. Choć czasem mam purpurowy napletek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Temat powinien brzmieć tak : Faceci w PL gadają głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan gość Lucyfer
przecież każda z tych dam pik zostaje dama pik ponieważ juz ja jakiś biały w*****ał, i zostawił, wiec dziewczyna postępuj***ardzo racjonalnie, nawet jeśli krótkoterminowo, i szuka szczęścia w innym zbiorze, czasem tez fundujac swojemu eks taka dawkę wrażeń, ze prócz pały moze mu stanąć cały system operacyjny. taka jedna Sandra moze doprowadzić do furii całe miliony. a wszystko, bo juz ja ktoś zranił. mało która biała traci dziewictwo z czarnym. zreszta na chłopska logikę, teb kto sypia z osobami innej rasy musi bRdzo siebie nienawidzieć. następny etap to samobójstwo. każdy szanujący sie człowiek chce przecież by jego dzieci wyglądały jak on / ona. jest tez u problem mikrochimeryzmu. taka Sandra będzie juz miała murzyńskie dzieci nawet jeśli znajdzie sobie białego partnera, chyba, ze będzie to uberbialas który swoimi plemnikami pójdzie na wojnę z tymi czarnymi. dlatego faceci tak lecą na takie damy pik, szczególnie ci frustraci którzy je tu wyzywają. kto nie chciałby zerżnąć Sandry? no moze ja, bo jako nadczlwiej nie angażuje sie w mukrowojenki nawet tak wspaniałych wrażliwych okazów jak Sandra. na kolana suki. trwa wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież każdy wie że polki(specjalnie z małej) to sk****ała rasa Połączenie k***wstwa i materialnego podejścia kobiet ze wschodu(utrzymaj mnie, kasę daj) z k***wstwem kobiet z zachodu(robię co chcę, daję d**y komu chcę) Z tym że te z zachodu to chociaż zazwyczaj mają swoje pieniądze i nie szukają bankomatów, a te ze wschodu ciągną szekle ale też dbają o swoich facetów polki to k***y, omijać szerokim łukiem, pluć w te k***wskie mordy i n*******lać i patrzeć czy równo puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lucyfer co ty chrzanisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×