Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baby oszalały

Polskie dziewuchy w UK oszalały

Polecane posty

Gość sandralove
sasanka92 może nie kolejki ale mają powodzenie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha co desperatki, jeszcze zaplaccie murzynowi zeby w was zamoczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w ogóle wdawaliście się w dyskusję z tymi dwiema kocmołuchami z marginesu. Rynsztoki w murzyńskich gettach d****i szorują i tylko tyle świata widziały. Dokładnie tam ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanke vrouw
sasanka92 wczoraj sandralove słyszałam że do niektórych to jest kolejka i ciężko się do nich dostać. Prawda? xxxx Padłam ze śmiechu :D Może na zapisy przyjmują ? Jakoś w NL nie widzę tych fanek kolorowych, tylko te najbrzydsze Holenderki wiążą się z takimi Żadnej z moich polskich koleżanek do głowy by nie przyszło nawet żeby się brać za coś takiego, rzyyyyyyyg Tylko biała pała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanke vrouw
Zgadza się, Dexter Siedzę tu już parę ładnych lat to wiem o czym mówię Pewnie zawsze jakaś amatorka kolorowych się znajdzie ale to nie jest trend masowy na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to juz nawet nie chodzi o czarych ale ogolnie o to ze polki wyjezdzaja uwalniaja sie od rodzicow mezow i nie wiedza gnie jest granica na czym wiekszosc facetow korzysta bedac tu rok czasu czyli uk spalem z okolo 12 polkami byla w tym laska ktora wynajmowala mi nawet pokoj tydzien temu mezatkz i one to 70% wszystkich zaliczonych sa latwe i to bardzo po paru latach w malzenstwie zazwyczaj malo udanym bo one sa tu facet tam jak juz przyjada zachowuja sie jak spuszczone ze smyczy jedna sobota na parkiecie wymiana numerow jeden telefon i w czwartek do mnie na nzykanie masakra czasami az mnie przeraza jakie to proste :/ !... wiec polki sypiaja nie tylko z murzynami mam kolege anglika zabawny bardzo postawny facet srednio co 2 tygodnie sypia z inna polka poznaje je w polskim barze czasami chodzimy tam razem najlepsze ze ma zone hehe a one wszystkie mysla ze bedzie z tego cos wiecej bo super facet :) nie zal mi wcale krzywda im sie nie dzieje ogolnie chcialbym byc z polka ale wolalbym ja sciagnac z kraju jakies porzadniejsze sa mam takie wrazenie faktycznie jak startuje do ciebie tylu czarnych to w pewnym momencie moga miec slabszy dzien hehe mieszkalem kiedys na chacie gdzie pokoj wynajmowal jeden hindud spoko facet laborant na uniwersytecie zona we francji z dziecmi czasami szlismy razem na impreze ale on byl zawsze spokojny ostatnio go spotykam i mowi ze na pokoj w tej chacie sprowadzily sie 2polki maja czarnych facetow ale przyprowadzaja tez innych czarnych mowi ze rozmawial z landlordem bo caly czas sa imprezy slyszy jak sie wala i co najlepsze te laski mu i takiemu litwinowi co tam mieszka wzeraja z lodowki :/ ... ale wiadomo nie generalizuje wiekszosc z tych lasek to z wiosek byly latwe tam sa i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty wiesz do czego sluza przecinki i kropki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Te dwie Polki co wyżerały w UK z lodówki to sasanka92 i sandralove były. Faktycznie oszalały, tak powyżerać z lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student łopatologi
Cóż , według mnie problem leży wyłącznie po stronie naszych rodaczek.One szaleją nawet w Polsce. Na studiach kumplowałem się z jednym murzynem, spoko gościu , pożartować można było i nie obrażał się.Ogólnie to zanim go poznałem wiedziałem że są takie kobiety, ale ogrom tego zjawiska ujawnił się dopiero gdy w trójke z innym kolegą wynajmowaliśmy mieszkanie. Ile on tych kobiet przyprowadzał to nie jestem w stanie powiedzieć. Same się pchały, on nawet dobrze mówił po Polsku ale i tak to co mówił nie miało dla nich znaczenia. To były nie tylko studentki. W UK nie byłem ale byłem w niemczech i tam Polki cieszą się ''szacunkiem'' wśród Turków. Wiem że nie wszystkie kobiety takie są ale i tak uważam że Polki są łatwe i puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna dziewczyna,co się szanuje,jest na poziomie,ma wszystkie klepki po kolei,nie pójdzie z żadnym kolorowym brudasem. Niestety takie są w zdecydowanej mniejszości. Reszta to spuszczone z łańcucha wycieruchy. Silą się na "europejskość" czy "światowość",sodówka w bani, bagno w piiiździe. Patologia wywodzi się z patologii i rodzi patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaUK
Witam, jestem dość młoda kobieta mieszkająca w UK. Mam spory problem! Weszłam w znajomość z "ciapatym" problem polega na tym, że oboje sobie się spodobalismy.. On szanuje moja mamę i strasznie ją lubi, gdy chodzi do jego sklepu strasznie cieszy się na jej widok... On umie mówić trochę po polsku bo ma friends polaka, ostatnio mówił mi, że chciałby żebyśmy oboje byli sobie otwarci i mówili szczerze, że on nie chce żadnych kłamstw... A tak naprawdę, on stwierdził że chce mnie poznać bliżej, wie ze nie chce od razu z nim do łóżka wskakiwac i szanuje to, powiedział, że mu to się podoba..i że nie chce mnie krzywdzić i chce mnie bronić i pomagać mi.. On mi się strasznie podoba i jest naprawdę w porządku i miły... Wiem, że chce być ze mną jak to on mówił "na poważnie "więc kochani, co ja mam robić?jak myślicie?wchodzić w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz dyrdymały laska. Mało masz białych facetów, brudas ci imponuje? Ciiipę ci zaleje a potem będziesz prowadzała gromadę małych brudasków,wytykana palcami przez białych i kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yooxxxc
Półki są najlepsze w uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaUK
Myślisz, że pieprze dyrdymaly...? Hmmm... A skąd możesz wiedzieć, że będę prowadzić gromade, a może nie? W sumie zakochał się we mnie Anglik który jest policjantem... Ale go olewam... Chciałabym chociaż spróbować być z tym "ciapatym" bo on naprawdę wydaje mi się być w porządku. Wiem tylko jedno, nie wskakiwac od razu do łóżka z "ciapatym" ot tak po krótkiej znajomości!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukamieniują cię za bzykanie się z brudasem. Można się zabawić krócej czy dłużej,nigdy jednak nie ze śmierdzącym ciapasem czy negrem. Gonię te kolorowe pokraki, małpiszony czy arabusów kozojebców. Mam chłopaka Polaka,z******tego faceta a tych śmierdzieli omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEN teamt to prowo aby skompromitowac polki... a autor niezla historyjke sobie wymyslil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaUK
W porządku! A byłaś w związku z ciapatym, że tak ich omijasz szerokim łukiem? Bo ja już nie wiem co robić... Naprawdę zależy mi na tej znajomości z ciapatym... On wydaje mi się inny, wspaniały. Ale myślisz, że jest taki po to, żeby mi zrobić dzieci?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żadna dziewczyna,co się szanuje,jest na poziomie,ma wszystkie klepki po kolei,nie pójdzie z żadnym kolorowym brudasem. " gorszej bzdury to nie slyszalam rozbawiles mnie ;) a moze podoba jej sie,pociaga ja arab,badz brazowiak ??? a polak nie ...i co ?? POZA TYM TO DOBRZE ze polki lubia sex ,a wy bidnne polaczki zazdroscicie..ze wy nie macie takiego powodzenia,sexu kedy byscie chcieli ..DZIADY ... stad ten jad kompromtacja w stronne polek !!! DAJCIE IM PRAWO WYBORU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz,że po co?. Sprowadzając dziewczynę z Indii czy Pakistanu musi wybulić kupę keszu,związek z miejscową ciapaską to sfora braci i rodziny na łbie,którzy patrzą mu na ręce a taka naiwna jak ty,to dla niego minimum kosztów,niewolnica za free. Nigdy nawet nie spojrzę na brudasa z myślą o seksie. Rzygam na samą taką myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODOBA MI sie arab ,pociaga podnieca mnie i co nie moge miec sexu z nim , a musze sie zmuszac do SEXU z dziadem polakiem ?? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKBY POLSCY Faceci mieli takie wziecie jak polki,sex z z kim chca ,to tez by korzytsali,a ze nie maja az takiego powodzeia ,to dowalaja polkom,"jak to one -polki maja sex ,a ja bidny polaczek musze sie wiele natrudzic zeby zdobyc sex,alo musze placic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama jesteś dziadówa z PGR-u. Polacy plują ci pod nogi. Mam wspaniałego chłopaka,wiele razy razem jeździliśmy za granicę i jestem zdania,że kolorowa swołocz niech spieprza do siebie banany dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taodciapatego
A ja chyba sobie zrobię dziecko ciapatym:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK Facet naprawde fajny ,to szyko znajdzie chetna ,chociazby na niezobowiazujacy sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polka uk, jestes tak glupia ,ze nie ma slow, przciesz jemu tylko chodzi by cie w*******,a TY sie ludzisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zrób,nawet całą czeredę,najlepiej każde z innym,haha, a potem na zasiłek z socjalu. Szczyt kariery dla patologii. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajegoall
Ja jestem polka, jestem w związku z ciapatym 2,5lata. ..spodziewamy się drugiego dziecka, i takie historie jakie piszecie o ciapatym... to nie koniecznie wszyscy tacy są. Mój ciapek jest wspaniały. Nawet mnie nie zdradził. Nie jest muslimem ale wierzy w Allaha... więc takze kieruje do PolkaUK bierz się, póki co... spróbuj a się nie dowiesz;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolkaUK
Ok, dzięki może i jestem głupia... tylko, że on nie z tych co chcą od razu przeleciec. On wie, że ja nie chce z nim jeszcze do łóżka iść...to szanuje i poczeka z tym ze mną do tego, ale najpierw chce być ze mną w związku... ale okej, dzięki za słowa otuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz lepiej bzykac sie uprawiac sex z fajy arabem,ktory nas pociaga,a nie z polaczkiem- wiesiaczkiem,udajacym bogacza ;) dretwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się zbrzuchacona nawiedzona. Nikt go nie chciał a ty głupia na niego poleciałaś. Haha,głupia jak but flądra i jeszcze drugą namawia. Mam chłopaka Polaka a gdybym go nie miała,to mogłabym spotykać się z każdym innym białym,innej narodowości ale nigdy, przenigdy z kolorusem,won brudasy. A białe dziewczyny w związkach z brudasami same też robią się brudasami,margines i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×