Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baby oszalały

Polskie dziewuchy w UK oszalały

Polecane posty

Gość gość
przeciez kazdy chce sexu... ,czy to ciapak czy polak..a jak ma sie do wyboru fajnego pociagajcego ciapaka,a wiesniaka ,dziada polaka....to wiadomo ze wybierze sie ciapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pituniapl
Polaczki to sami egoisci, myślą że są na wyższym poziomie i ze lepsi od innych, j***c takich polaczkow, lepiej się zabrać za ciapatego niz za polaczka cebulaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKKKKKKKKKKKK POLACY sa tacy cudowi ,nnigdy nie bija,nigdy nnie kradna,nigdy nie zdradzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA sie nie dziwie polkom ,,ze wola obcokrajowca ,skoro maja wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko świadczy o minimalnym poziomie białej dziewczyny jak zadaje się z kolorusem. Gimnazjum lub zawodówka w Wipiździjewie i kariera materaca dla kolorusa,hahaha. Z******ty sposób na życie,worki na kolorową spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowca ok,ale białego a nie smolucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze lubia miec kogos z kolorem skory jak kupa,sraczka ? ich wybor ,ich zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivier33
Nie obrzydzają was czarne brudne przyrodzenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełen szpan na wsi z kolorowym chłopem i dzieciakami w ciapki. Wszystkie kumoszki z zazdrości zzielenieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof K
Ja mysle ze ta polkauk, dobrze się zastanawia i prosi o radę innych. To znaczy ze ona nie jest taka ladacz###nica jak inne polki chyba jedna rozsądną normalna polka w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAKOW ZLOSLIWOSC
POLKI sa egzotycze dla arabow ,tak samo jak arabowie dla polek sa egzotyczni,a to bardzoo pociaga. a polaczki nie moga tego zniesc ,ze nie sa tacy porzadani przez koiety z innych krajow,tak jak polki... i ze awet polka woli wybrac obcokrajowca chociazby na sex,a nie polaka, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivier33
Żeby piekna polka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof K
Ja mysle ze ta polkauk, dobrze się zastanawia i prosi o radę innych. To znaczy ze ona nie jest taka ladacz###nica jak inne polki . polkauk tak trzymaj , widze ze nie wskakujesz do łóżka od razu z pierwszym lepszym chyba jedna rozsądną normalna półka w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ci osadzac ktora porzadna ,a ktora nie,ajpierw spojrz na siebie,jakbys mial taki latwy dostep do sexu ,to tez bys szalal,moze nawet i bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki za granicą jak zadają się z kolorusami,to są dla nich tylko wymiennymi zabawkami.Jeden się znudzi to oddaje w łapy innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliver 33
Szmaciary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof K
Ja mysle ze ta polkauk, dobrze się zastanawia i prosi o radę innych. To znaczy ze ona nie jest taka ladacz###nica jak inne polki . polkauk tak trzymaj , widze ze nie wskakujesz do łóżka od razu z pierwszym lepszym chyba jedna rozsądną normalna polka w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WHITE POWER Jestem Polką i mam chłopaka Polaka. Materace kolorusów won wraz z nimi do Afryki i Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos sie komus podoba ,podnieca,, to czemu by sie wspolie nie przespac,sprobowac sexu ? nie rozumie co stoi nna przeszkodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te polskie dziewuchy co tak lubia tych czarnych i ciapatych, to tez nie pogardzily by mlodymi ogierkami ze stadniny w Janowie, bo o paly im chodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jest pięknym białym facetem i ma sztywny pal między nogami, potężną pałę. Że z kolorusami lepiej to mit. Przede wszystkim śmierdzą i tylko dziewczynie która sama jest kocmołuchem i brudasem,może taki odpowiadać. Co tu dużo gadać. Dla białej kobiety to HAŃBA jak rozłoży nogi dla kolorusa. Fotki takiej powinni rozklejać w ich rodzinnych miejscowościach na słupach ogłoszeniowych,żeby wszyscy wytykali taką palcami i żeby rodzina wiedziała,kogo wychowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student łopatologi
Baby to k***y. Wmawiają nam od małego że kobiety trzeba szanować i starać się im zaimponować za wszelką cenę. Później kobiety tracą do takich facetów szacunek. Wolą jak się je traktuje szorstko i taka później p******i że oni tacy męscy. Bo to my faceci reprezentujemy wartości których brak kobietom. Kumplowałem się z murzynem i wiem jak oni traktują Polki ..... i wcale się im nie dziwie. Jak suka daje to pies bierze i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz swiadomosc jedna z druga co bedzie,gdy facet zechce zabrac was na wakacje do rodziny na bliskim wschodzie? Mozecie zapomniec ze dzieci wroca do Polski, malo to sie slyszy o takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe kobiety są dla białych mężczyzn a biali mężczyźni dla białych kobiet. Kontakty z brudasami to hańba. Takim babsztylom powinno się wypalać piętno na czole i golić na łyso głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarni smierdza ,nic ciekawego soba nie przedstawiaja bambusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student łopatologi
Jeszcze jedno, autor tematu wcale nie musiał zmyślać , po prostu ciężko w to uwierzyć. Na studiach widziałem jak zagorzała feministka poszła z moim czarnym kolegą i co tak walczyła o prawa kobiet, śmiech k***a i politowanie. Baby są od ******** i sprzątania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcharlot
A ja chyba spróbuję związku z ciapatym, raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charlotte the Harlot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Największe bzdety wypisują faceci co jeszcze nie bzykali. Polacy o Polkach piszą że k***y, puszczalskie itp. I właśnie dlatego nie związałam się z żadnym żałosnym polaczkiem, który zwala winę za swoje niepowodzenia na innych. Mam czarnoskórego faceta i jestem z nim szczęśliwa. Szanuje mnie.Nie bije żeby pokazać jaki jest macho tak jak polaczki. Co was boli? Tak ma wspaniałego penisa, czarnego penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula00
Boli ich to że kobiety stają się niezależne, zarabiają pieniądze i mogą się kochać z kim chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×