Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lista prezentow slubnych wino i pieniadze

Polecane posty

Gość gość

Jak to wszystko zorganizowac chcemy z narzeczom poprosic gosci zeby nam wreczyli wino zamiast kwiatow oraz pieniadze ale czy tez podawac im liste prezentow slubnych. Nie wiem czy to nie bedzie za duzo bo wiadomo trzeba kupic wino dac pare stowek do koperty i jeszcze kupowac prezent slubny. Jak wy byscie to zorganizowaly poprosic gosci tylko o to wino i kase czy jeszcze podac im dodatkowo liste prezentow slubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś chyba chora! nie za dużo wymagasz chcesz wino ,kasę i prezent!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili lileczka
Kultura wymaga aby gościom niczego nie narzucać. Ostatnie lata taka głupia moda w polandowie się zrobiła aż się rzygać chce! Robisz wesele, ślub i ciesz się, że ktos przyjdzie, a nie robicie imprezy aby się tylko nachapać! nie po to się robi uroczystość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio bylismy na slubie brata mojego meza. oczywiscie zaznaczyli w zaproszeniu ze chca kaseoraz wino. za wesele za wszystko dali ok.40000zł a z kopert maja tylko 15000zł. sa zalamani. ze tak malo kasy dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino zamiast kwiatów ok. Ale kasa to już jest prezent. Nie ma tak że i kasa do koperty i prezent w sensie jakiejś rzeczy. Albo jedno albo drugie. A jeśli chodzi o to jak to zorganizować, to teraz przeważnie Państwo Młodzi w zaproszeniu piszą wierszyki, które dają do zrozumienia, że zamiast kwiatów alkohol a w prezencie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1029
Goście są nieważni teraz na weselach, nie są po to aby cieszyli się tym dniem, są niżej niż kiedyś, zero szacunku do ludzi których zapraszacie ważne aby im narzucić co mają dać, ot zwykłe bydło, którego mogłoby nie być no ale ktoś kasę dać musi i przed kims trzeba błysnąć bezą z falbanami. Ważna jest panna młoda i to jest jej dzień ona jest księżniczką, kaprysi, wybrzydza, rządzi, wpada w samozachwyt i wszyscy mają padać z wrażenia jak na nią patrzą. Pan młody to tylko dodatek do sukni.... a ja myślałam, że to jest dzień ślubu z ukochaną osobą i zaprasza się gości okazując im szacunek żeby cieszyli się w tym dniu razem z młodymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwariowałaś? Chyba, że liczysz na to, że ludzie dadzą ci po 50zł w kopercie, żeby móc kupić prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm moze macie racje za te pieniadze które dostaniemy od gosci weselnych mozemy sobie kupic cos w zamian za prezenty slubne prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie byłoby stać na dobre wino, kasę i jeszcze prezent i pewnie zwyczajnie bym nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny teraz juz wiem co wybrac zawsze sie zastanawialam jak to jest z tymi prezentami ślubnymi i kasa oraz winem lub toto lotkiem zamiast kwiatow ale teraz juz wiem dzieki za rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak zaczniesz prosoc i wymagac to pusta sala weselna będzie :) No może tylko najbliższą rodzinę i przyjaciól można delikatnie poprosic o konkretny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×