Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Marzycielka_

Czy jest tu jakaś słodyczoholiczka?

Polecane posty

Jak czytam Was to ja chyba jem najwięcej, w zeszłym tygodniu kupowałam sobie czekoladę, do tego chipsy, piwo smakowe i lód. Zjadłam to oczywiście od razu. Nie potrafię zjeść jednego cukierka albo kostki czekolady, jem aż wszystko zjem. Wczoraj jadłam mnóstwo cukierków, ale też naleśniki... "Smutna Ona Poznań" Nie zajadaj smutków, bo to nic nie da. Metabolizm zwalnia po 30-tce, średnio na dekadę kobieta jedząc tak samo tyje 2 kg, tak słyszałam. Masz do 30-tki bardzo daleko, więc się nie przejmuj. Fajnie, że ćwiczysz... A chude bezmięśniowe kobiety, niczym Anja Rubik wyglądają koszmarnie. Nie przejmuj się. 1) "gość dziś a lody to ja zjem caly litr na dzien , , juz mam dosc tego, to co robimy ,? bo dalej jak tak pojdzie to bedzie masakra" Co robimy, walczymy z nałogiem. Zaczynamy od dziś. Też jestem przed okresem i jem jak szalona. U mnie najgorsze są południa i wieczory. Dzisiaj tylko 3 cukierki (105 kcal-sprawdzałam), muszę walczyć o to, żeby się tylko na tym skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
no to walczymy , ja jeszcze mam problem z chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrówka44
Cześć, i ja dołączę :( 44 lata, 164 wzrostu, 65 kg Żrę, przyznaję bez bicia, codziennie ! To cholerny narkotyk :O Dziś kawa sypana plus 2 łyżeczki cukru i 15 dag orzeszków w karmelu :( Czekają w szafce 2 pączki ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrówka44
niestety chleb też kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede pisala do poludnia co zjadlam poprzedniego dnia , bo wtedy napisze wszystko, a wieczorem to po napisaniu moz ecos zjem wiec do poludnia napisze co zjadlam dnia poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
fajny pomysl z tym menu . ale ja tez bede pisac na drugi dzien dopiero, bo wieczorem rzadko jestem na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu erh  zumba
To ja gość z wczoraj, 22:53 i 23;:0, ta która ma dziecko i co nieco ćwiczy i kocha pierniki ;) Pomysł z podawaniem menu i przyznawaniem się do wszystkiego jest dobry !!!! dziś wiecie co, mialam mega zdrowe śniadanie: jogurt naturalny z łyżeczką domowego dżemu (mojej mamy) plus garść siekanych orzechów laskowych wrzuciłam, kanapka chleba żytniego z chudym białym serem pomidorem i papryką, kawa z mlekiem bez cukru ... ale 2 godziny później jak robilam sobie herbatę to zaczełm podjać orzechy wloskie i maczać je w słoiku nowo otrwartego kremu czekoladowego do chleba, i w ten sposób zjadłam ok 100 g orzechów i prawie pół słoiczka (300g) kremu :O :O może wymyślę sobie nicka ;) niech bęðzie pu erh zumba bo bardzo lubię to i to ;) dziś biegam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, że wieczory są najtrudniejsze, więc będziemy pisać swoje menu rano albo tuż przed pójściem spać. Wierzę, że razem damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu erh  zumba
Teraz obiad dochodzi w piekarniku - zapiekanka z ziemniaków bakłazana cukinii i papryki z ogromną ilością sera i zółtkiem jajka ... pychota, na deser mamy sernik z cukierni i pewnie zjem połowę sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pu erh zumba spróbuj zjeść jeden kawałek. No właśnie jak myślicie, łatwiej stopniowo ograniczać słodycze czy rzucić je od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobór cynku i/lub chromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lody to moja słabość. Poza tym spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu erh  zumba
OK, to ja się spowiadam pierwsza ;) piszemy, rozumiem, wszystko co jadłysmy i piłysmy, nie tylko słodycze. co do picia to nie wymienię wody bo piję ją bardzo często po łyku taki nawyk mam (dobre na przemainę materii). od rana: jogurt naturalny z łyżeczką domowego dżemu do tego garść siekanych orzechów laskowych, kanapka chleba żytniego z chudym białym serem pomidorem i papryką, kawa z mlekiem bez cukru. potem orzechy wloskie ok 100g maczane w kremie czekoladowym, pół sloiczka (ok 150g) :o 1 banan, herbata pu erh. garść rodzynek. obiad zapiekanka z ziemniaków bakłazana cukinii i papryki z ogromną ilością sera i zółtkiem jajka. herbata owocowa hibiskus dzika róża z cytryną deser sernik polany sosem toffi, JEDEN MAŁY kawałek :) (zostało trochę na jutro, acz kusi ...) sporo arbuza kolacja o 19-stej sałata z ogórkiem świezym i kiszonym, pomidorki cherry, czerwona cebula, oliwa. herbata pu erh o 21-szej biegałam 45 minut. teraz jem ... wafle ryżowe, 3 posmarowane cienko masłem orzechowym (migdałowym niesolonym). piję inkę z mlekiem 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu erh  zumba
inka z mlekiem 2% miało być i pół plaskiej łyżeczki cukru brązowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinnaa
ja niestety uwielbiam słodycze i nie wyobrażam sobie bez nich życia, więc ciężko było mi również podjąć jakąkolwiek dietę, bo każda wykluczała takie rzeczy. niedawno trafiłam na ranking suplementów http://rtno.pl i okazało się, że suplement zielona kawa hamuje wchłanianie cukru do krwi, dzięki czemu podczas odchudzania można bez żadnych problemów jeść słodycze!!! to fenomenalne, że można w ten sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
ja sie znowu objadlam, wszystko przez @ , bo wczoraj dostalam dzis zjadlam , owsianke, plus duzo owocow suszonych, jabłko tarte i cynamom 5 kromek chleba zytniego, ciezkiego i 1o cukierkow ty i ja o rany , a zaczelam jesc ok 9 wypilam duzo wody i ziolowa herbatke k,,, chyba z 800 kcal albo 1000 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu erh  zumba
I co ,dziewczyny, któraś napisze co jadła wczoraj?? ja dziś jak na razie, nic słodkiego :) tylko łyzeczka cukru brązowego w porannym espresso. tak to grzecznie razowy chlebek z serem i papryką, jugort truskawkowy, arbuz i jagody. teraz obiad się robi - pieczony łosos z cytryną i ryz z kurkumą do tego brokuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakupilam stevie i ksylitol , syrop klonowy , melase trzcinowa. to najlepsze zdrowe zamienniki cukru i tym bede sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
wyzej to ja rutkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Z
Najlepsze dla osoby, która jest uzależniona od słodyczy to herbata antylipidowa z tiens 24 com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobietki Po rzucenie fajek 2 lata będzie na slodkie rzucam się non stop z 58 kg jest 65 kg po prostu słodkie śniadanie obiad przekąski no i kolacja mam zamiar zacząć brać ocet jabłkowy może coś ograniczę oczywiście chrom mało co pomaga wrecz bardziej wzmaga na slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
mnie tez chrom wzmaga apetyt , nie dziala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkaaa
wczoraj nie zjadlam nic slodkiego, ale zjadlam kilkanascie paluszkow z sezamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×