Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petalofrose

Mój mąż: za wrażliwy, za mało męski, nie to!

Polecane posty

Gość gość
Niestety w prawdziwym życiu trzeba iść na kompromisy i trzeba wybierać pomiędzy kimś męskim, pociągającym, a kimś takim jak mąż autorki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś - Dylemat stary jak świat, albo spokój i poszanowanie, albo poobijana gęba i zszargane nerwy. Wybór należy do ciebie i twojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś - Dylemat stary jak świat, albo spokój i poszanowanie, albo poobijana gęba i zszargane nerwy. Wybór należy do ciebie i twojej macicy. 12:25 - Jakoś Bonnie nie miała poobijanej gęby i żyła ciekawiej i lepiej od większości kobiet w USA. Tym bardziej, że podałam przykłady "złych dla innych, dobrych dla swojej kobiety" - to jest właśnie najlepszy kompromis, niestety rzadko się zdarza, bo zazwyczaj albo cham na całego albo jakieś prawiczki co odezwać się do kobiety boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Słowem, pociągają Cię kryminaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A której kobiety nie pociągają? która kobieta w podstawówce nie marzyła o Bohunie z Ogniem i Mieczem albo o Hannibalu z Milczenia Owiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś - Taak, nas facetów też pociągają k***y z p****li i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 - To znaczy, że faceci są prości skoro wystarczy im pokazać kawałek cycka i już się ślinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś 12:44 - To znaczy, że faceci są prości skoro wystarczy im pokazać kawałek cycka i już się ślinią. X Nie odwracaj kota worem, to biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:50 - Tak samo biologią jest to, że kobietom podobają się faceci z charakterem, inteligentni, dominujący, a nie ciapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdalać babsztyle go garów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów, do kuchni! Tam wasze miejsce a nie na forach siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56, 12:57 - Co, boli cię to, że kobiety wolą męskich facetów, a nie kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość001001001
ehh... jestem w podobnej sytuacji, tyle, że już nie jesteśmy razem.. byłam ze swoim facetem 7 lat i 3 ostatnie lata zastanawiałam się co się dzieje ze mną.. nie miałam ochoty na sex itp.. a moje uczucie po prostu wygasło.. też miał taki właśnie charakter, ale u mnie chodziło jeszcze o wygląd. On się o mnie starał bardzo na początku, chodził za mną i chodził i wychodził. Powinnam nie brnąć w to na samym początku, bo tak się to kończy właśnie jak próbujemy być z kimś na siłę.. Człowiek z którym jesteśmy powinien się nam podobać od początku i od początku nas kręcić, inaczej taki będzie finał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość001001001
I co robić?? żyć z takim facetem na siłę? Bo w związku ogólnie było dobrze.. tylko ten brak sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rozumiem Twoj bol. Moj maz tez jest taka ciapa. Codziennie przed praca robi sniadanie calej rodzinie, po pracy robi zakupy robi obiad, pomaga dziecku w lekcjach, sprzata prasuje itp. jest przez to malo meski. Zupelnie mnie nie kreci dlatego od jaakiegos czasu zdradzam go. Ale chyba wezniemy rozwod bo chce miec prawdziwego mezczyzne u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jakie zostały podjęte decyzję ..szkoda ze po latach nie napisała w która stronę to poszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×