Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petalofrose

Mój mąż: za wrażliwy, za mało męski, nie to!

Polecane posty

Gość gość
I dlatego byłoby dobrze gdyby się z nim rozwiodła. Po co ma się męczyć. Facetowi też taka idiotka nie jest potrzebna. Daj mu szansę na poznanie kobiety, która do niego pasuje. Teraz będziesz tylko mu truć dupę. Z twoim myśleniem będzie cię tylko co raz bardziej wkurzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petalofrose
Dobra daliscie mi do myslenia, wystarczy. Ja na prawde go kocham, to tylko jakies tam moje fantazje, faktycznie moze bez sensu. Moze bardziej dotyczace sexu niz realnego zycia codziennego w sumie. Kocham go i nie bede go zmieniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety są obrzydliwe i ludźmi gorszymi od mężczyzn-chcą być zawsze prowadzone za raczke A niech was zdradzają niewyzyte suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jednoznacznie udowadnia że w związku to kobieta jest zawsze gorsza i nigdy nie dorasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem elastyczna,jak kocham silnego to miło mu ulegać a jak słabszego to jestem opiekuńcza.tak czy siak i tak wszystko co najważniejsze mam w sobie ,i to jest klucz do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe i przerażające pozbawione uczuć zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i kolejny temat że kobieta ma łatwiej bo facet kusi zawsze sam o siebie zadbac i myśleć,a kobieta chce zeby za nia żyć i prowadzić ją za rękę Trzeba was lać i zdradzać obrzydliwe szumowinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie rzygać się chce jak widzę mojego krząkała czyta naszej córce bajki i za każdym razem gdy płacze przytulają . Kompletny mięczak. Taki niemeski, ze aż wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Tyle lat się znali i kretynka nie wpadła na to, ze jednak to nie to. Najlepiej to się z nim rozwiedź, natomiast wszystkim radzącym rozwiązywać problem poprzez zdrady można tylko pogratulować kretynizmu i wewnątrz zepsucia i przegnicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gory trzeba zakladac, ze kobiety to suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez taki cipowaty :( wszystko musze za niego zalatwiac , prowadzic za raczke , takie duze niezaradne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gory trzeba zakladac, ze kobiety to suki x tego nie trzeba zakładać, większość kobiet ma naturę suki i tego już nie zmienisz. Jak jesteś wrażliwy i uprzejmy, źle bo mięczak, jak jesteś "męski" i traktujesz kobiety jak suki, to źle bo cham... a najzabawniejsze jest to ze one uważają się za ideały kobiecości, bo od czasu do czasu dają d**y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, myślą że jak dają d**y to mogą tym sterować facetem. A to po pewnym czasie przestaje mieć takie znaczenie. A liczy się to jakim jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś typem kobiety która lubi dostać k*****m w twarz, pózniej kobiety płaczą że faceci traktują je jak szmaty widocznie za mało przeżyłaś że ciągnie cie to chamów krzyżyk na droge bo nie jedna by sie dała zabić dla takiego faceta jak ty masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu się wypowiadają p**dowate prawiczki i maminsynki albo tchórze do których nie dociera że kobiety nie lubią bad boyów ale też nie znoszą mięczaków i filozofów bez jaj,ja lubię mężczyzn silnych szanujących kobiety,opiekunczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że nie lubi zbyt wrażliwych nie oznacza że lubi być bita czy zdradzana,facet powinien być jak rycerz ,waleczny,odważny,silny także fizycznie,wierny swojej damie,a nie goguś trzęsidupa czy agresor i cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak fantacje wezmą górę i pójdziesz w tango ze złym facetem, to Twój mąż da się pocieszyć jakiejś wrażliwej kobietce i wszystko pozostanie w rodzienie patologicznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie poszuka jakiegoś macho. Dostanie raz dwa w papel to szybko wróci na kolankach do swojego "ugodowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powinien być jak rycerz, dobre sobie. Męskość, skłonność do ryzyka, brutalności, agresji, uwarunkowana jest wysokim poziomem testosteronu u faceta. Dodatkowo wysoki poziom testosteronu, to skłonność do zdrad. Mało jest osobników bardzo męskich, z wysokim poziomem testosteronu, którzy byliby w stanie zapanować nad swoim temperamentem i popędami. Oczywiście, są tacy, to jest ten szlachetny rycerz w lśniącej zbroi na białym koniu i kobieta, ktora na takiego trafi, może mówić o wielkim szczęściu. Większość kobiet musi się zadowolić chamowaty awanturnikiem, który zagląda w dekolt wszystkim koleżankom żony i ogląda się za każdą dziewczyną na ulicy, albo rozmemłanym pierdołą bez własnego zdania, gotowym przybiec na jej każde skinięcie palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.18 Po co ma go zdradzać tępa dzido? Twierdzi że w doopie dobrze jej miesza, tylko nie potrafi z ryjem na nią wyskoczyć jak bzdury plecie. ale mnie rozbawiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chciała by być w związku z chamem, agresorem, dominatorem i psychopatą a każdy inny jest niemęski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czytam to mam wrażenie, że moja była podała to jako powód rozstania. Tylko był jeden zasadniczy problem ja taki nie jestem i nie byłem to ona na siłę próbowała ze mnie zrobić cip**e. Pozwól Kobiet być Facetowi Facetem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 2.48.podpisuje sie pod tym dwiema rekoma.albo c**a albo wysoki testosteron i niestety typowy samiec-zdradzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, a jak ja, niczym prawdziwy samiec alfa zrobię coś po swojemu a nie po myśli kobiety to jestem wymazywany od jełopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz prawdziwego faceta to pójdź do więzienia. Zresztą już czytałem na innym forum jak jedna z kobiet napisała "Najlepsi faceci są w więzieniach" i później poprawiła się na "najseksowniejsi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć ciastko i zjeść ciastko. Jak się stawia i ma swoje zdanie to tyran, cham i burak. A jak jest ugodowy to mało męski ciapa. Czego wy do cholery oczekujecie od nas facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ciebie pochwalić za to że chociaż mówisz mężowi żeby się zmienił. Może się zmieni i da ci raz na tydzień w mordę, tobie wrócą motylki w brzuchu i będziecie zadowoleni, a nie jak większość kobiet od razu rzuca takiego faceta i później są z facetami, którzy je biją co 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 - Ktoś taki jak Clyde ze swoją Bonnie albo Khal Drogo - innych zabija, gwałci, ale o swoją kobietę dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś 12:09 - Ktoś taki jak Clyde ze swoją Bonnie albo Khal Drogo - innych zabija, gwałci, ale o swoją kobietę dba. X Jesteście chore. Was się nie da zrozumieć. Was trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×