Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z damskiego punktu widzenia seks

Polecane posty

Gość gość
tak czytam i w ogóle nie ogarniam, ale może się wypowiem :p co do aktywności w łóżku to w moim przypadku bzdura, ja lubię dominować i sama najlepiej wiem jak mi jest przyjemnie, jaki kąt a facet i tak dojdzie :p do tego zastanów się chwilę jakie ruchy wykonują faceci a jakie kobiety, kręcić tyłkiem to ja bym mogła całą noc a np na jeźdźca trzeba się na udach podnosić :o jakiś fikuśnych pozycji z podnoszeniem też niewielu facetów długo wytrzyma....... kwestie temperamentu/ upodobań/ przeżyć to już na prawdę nie zależy od płci, bo to jest jeden wielki fałsz: kobietom "wypada" udawać cnotliwe, a facetom że mogą zawsze i wszędzie a potem klops :p ja np mam duży temperament i niewielu partnerów mi się trafiło, którzy by nadążyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja bym dał rade ;) koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...kobiety z przyjaciółkami gadają dużo o seksie, dużo więcej zajmuje ten temat ich rozmowy niż rozmowy facetów ;) i dużo bardziej bezpruderyjne są ich rozmowy i intymne, albo przynajmniej w moim gronie tak jest. seks jest bardzo przyjemny, jak się ma faceta, który myśli o Twojej przyjemności, chociaż ja lubię inicjować seks i przejąć kontrolę. ale fantazjuje tylko o swoim narzeczonym i o nikim innym mrrr...jest świetny. a czy czuje się lepiej niż mój facet, myślę, że obojgu nam jest ze sobą wspaniale ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpruderyjne i ze wszystkimi szczegółami tak rozmawiają przyjaciółki :p a tak ktoś pytał czy faceci są po to by nas bzykać - sam seks wielce przyjemny, ale też mam fazę na tą całą seksowną otoczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki powiedzcie czy lubicie spać nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się ciesze bardzo ;) przyjemnie się śpi a czy ja bym mógł z któraś nago się przespać pójść do łóźka? ;) jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest takich kobiet które lubią spać nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak tam kobietki może są dzisiaj tu jakieś które lubią spać nago? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×