Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna średniej budowy

fast food i okropnie grube dzieci.... czemu rodzice to robią?

Polecane posty

Nie wrzucam niczyich zdjęć. Nie wyzywam. Nie obrabiam nikomu czterech liter. Koleżanka zna moje zdanie i stanowisko w sprawie otyłości jej syna. Żal mi tych dzieci. Miałam w podstawówce bardzo otyłą koleżankę. I wiem, co przechodziła. Jak płakała. W jaką depresję wpadła. I co ciekawe. Po latach, kiedy ma już swoje dzieci - one też są otyłe. Być może genetyka - a być może po prostu złe nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś wnioski? Spostrzeżenia? Może donieś na koleżankę do opieki społecznej, niech zabiorą jej te tłuste dzieci. Umieszcza w jakiejś fajnej rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie masz swoich dzieci. Co do opieki społecznej - już się tą rodziną zainteresowali. Sami. A właściwie szkoła poinformowała. Z powodu ogromnej absencji wynikającej z chorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to źle myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciąganie wniosków o diecie dziecka na podstawie tak specyficznej sytuacji jak wizyta gościa jest głupie, bo zwykle normalne zasady ulegają wtedy zawieszeniu jak w święta. dzecko ma grubych rodziców i geny też pewnie robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my wlasnie do macdonalds sie wybieramy :) Wszystko jest dla ludzi pod warunkiem,ze zna sie umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klasie u mojej corci jest taka spasiona gowniara ktora dokucza wszystkim dzieciom a w szczegolnosci mojej corci ktora jest szczuplutka.ta mala gowniara ma kompleksy i dlatego dokucza szczegolnie mojemu dziecku bo jest. Najszczuplejsza w klasie.A zgadzam sie ze takie dzieci sa okropne ja jako mama trojki dzieci i osoba po trzydziestce moglabym schowac sie za ta grubaska No ale coz szczupli maja latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wp*****l tej grubasce i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze politowanie bierze na te grubasy , ktore nosza rozmiar 40.. Jak mozna sie tak utuczyc ?! Przeciez wiadomo, ze kobieta co na wzrostu miniumum 170 cm nosi najwyzej r 36 ! A juz standartem jest 34, reszta to ochydna otylośc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×