Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrót do pracy po macierzyńskim

Polecane posty

Gość gość

Witam, wracam do pracy po rocznym macierzynskim. Powinnam być w pracy w połowie października ale że mam trochę urkopu to wracam na początku stycznia. Stresuję się trochę, niedawno dzwoniłam do pracy, dużo zmian, dziewczyna co mnie zastępuje ma podpisaną umowę na czas nieokreślony. Boję się, że mnie zwolnią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię Ci się, u mojego byłego pracodawcy każda po macierzyńskim została zwolniona- oczywiście legalnie, z obejściem prawa. Nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób je zwolniono ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ponad 4 miesiace do powrotu do pracy i juz sie stresujesz?? Po pierwsze sa sposoby na unikniecie zwolnienia, np redukcja etatu. Po drugie ty najlepiej wiesz jaka to firma, czy szef jest uczciwy i czy ty bylas uczciwa pracownica. Cala ciaze bylas na L4 ze spodziewasz sie odwetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ona może mieć umowę na czas nieokreślony? nie ma umowy na zastępstwo na czas nieokreślony - czas jest jasno okręślony - do powrotu pracownika - coś ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze miec, mogli ja przeciez zatrudnic na stale bo sprawdzila sie a w firmie potrzebuja dodatkowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw miała umowe na zastępstwo, a teraz ma na czas nieokreślony. Znajoma dyrektora..Stresuję się, bo jutro idę na rozmowę odnośnie wyrażenia zgody na urlop itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×