Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytrzymalosc waszych facetow.

Polecane posty

Gość gość

Kilka lat temu po stosunku zakonczonego w cipce to mialem jeszcze tyle "energii" ze moglem odrazu bzyknac po raz drugi. Obecnie po jednym razie musze czekac okolo 30 minut co konczy sie snem : /. Mam miedzy 30 - 35 lat. Jak tam wasi mezowie/partnerzy w tym wieku? Moze wysiadl mi akumualtor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunku zakonczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggeeeel
Moj facet tez :( ma 34 lata, kiedys zdazalo sie 2 razy pod rząd, teraz nigdy choc zdaza sie (ale rzadko) że po wytrysku dalej mu stoi. A czemu to tak jest ze nie mozecie? Problem z kolejnym wzwodem czy z podnieceniem czy z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggeeeel
Czekam na odpowiedź bo na prawde mnie to zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Nie wiem. Zawsze podciagam to wszystko pod zmeczenie codziennymi obowiazkami. Praca. Nie wiem jakby to bylo rano. Ale o seksie rano moge zapomniec. Dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie tylko raz zdarzyło żebym po jednym stosunku od razu mogłem 2 raz. Wtedy jakoś mój członek był mega twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet najdłużej się kochał godzinę myślałam wtedy,że nie skończy.Miałam dwa orgazmy wtedy.Mąż miał tez dwa wytryski bo po pierwszym mu nie oklapł.Lecz to rzadko się zdaża ,że nie oklapnie meżowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anggeeeel
W sumie mając np 20 lat na pewno sie jeszcze najczesciej nie pracowalo nie mialo tyle obowiązkow więc siły byly większe i moze faktycznie to tu jest problem. A zdaza wam sie ze po stosunku dalej jest twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest twardy ale bardzo krótko, może ze 2 minuty. Potem trzeba go znowu stawiac do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy mówicie Casanovy ...... Liczy się jakości nie ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkurza wlasnie, ze facetowi po stosunku nie staje nawet przez 2 godziny;/ szybciej trzeba isc spac niz jest seks tez ma ponad 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba nauczyc sie orgazmu bez wytrysku. Podniecenie nie opada i penis takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×