Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dużo jem?

Polecane posty

Gość gość

Dziś zjadłam: Śniadanie: jajecznica z trzech jaj, pomidor, bułka grahamka, kawa W pracy: 2 bułki (małe) z jajkiem, pomidorem i ogórkiem, kawa. Obiad: zupa szczawiowa z ryżem i jajkiem, 2 kotlety mielone nieduże, ziemniaki (3 małe), buraczki, sok pomarańczowy Podwieczorek: kisiel z torebki, kawa Kolacja: sałatka z ryżu i tuńczyka, dwie kromki z serem, kakao To jest dużo wg Was? Staram się zrzucić wagę po ciązy (urodziłam dwa lata temu). Oczywiście ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, kawa oczywiście bez cukru, słodyczy nie jem, tylko na podwieczorek zjem coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5-6 jajek dziennie, to przesada, 2 kotlety też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a ćwiczenia to: dwa razy w tygodniu Chodakowska i do tego codziennie 50 brzuszków i 50 przysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA uważam, ze jak na osobę, która chce zrzucić to jest sporo tego. # jaja? Dwie buły w pracy? Dla kotlety? kisiel z torebki?ryż i pieczywo na kolację? Na licho ci to? tak nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jajka są ponoć zdrowe i mają dużo białka, a to ważne jak się dużo ćwiczy (tak słyszałam). A kotlety małe, dlatego dwa, jakby wyszły duże to oczywiście zjadłabym jednego. Poza tym tylko dzisiaj tyle jajek zjadłam, normalnie jem max 3 dziennie. Dzisiaj rzeczywiście te kanapki i zupa z jajkiem... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jak chcesz zrzucić kg, to żadne bułki, tylko pieczywo razowe/orkiszowe, nie kotlety, a mięso pieczone lub gotowane, gdzie tu woda? pijesz? czy tylko kawę i soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie odchudzam a jem połowę mniej od Ciebie. Jak dla mnie to dużo zjadasz, zwłaszcza pisząc, że starasz się zrzucić parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajka są zdrowe, ale nie w takiej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, no 5 posiłków to jest w porządku, ale zamiast 2 bułek w pracy sałatka z ryżu brązowego lub makaronu pełnoziarnistego z gotowanym kurczakiem, warzywami, o kotletach już pisałam, minimum litr wody dziennie, zamiast kisielu warzywa/owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ilość jajek na pewno nie wyjdzie ci na zdrowie. i nie ma znaczenia, że kotlety małe. one w ogóle tu nie pasują. jeśli już to jeden mały albo pół dużego. ale najlepiej byłoby zastąpić tego paskuda czymś zdrowszym. Od groma zapychaczy ładujesz- bułki, ryże- to strasznie tuczące. Twoja dieta to powinny być głównie warzywa, trochę chudego mięsa i odrobina węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to strasznie dużo jesz. Ja mam niby problemy bo za mało jem, ale się dobrze czuję. 2 lata to też sporo. Może idz do dietetyka i on ci jakoś pomorze? Ja strasznie dużo się ruszam( ale to dlatego ze moja praca jest siedząca). A ile ważysz albo ile już schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makarony pełnoziarniste, kasze, ryż brązowy, nawet ziemniaki- o ile nie są zalane sosem- są w diecie niezbędne, nie schudnie jeżeli będzie jadła same warzywa i trochę mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zjadlam dzisiaj dwie kanapki z chleba ciemnego z salata,serem i pomidorem.w poludnie salata,pomidor,rzodkiewka,feta i pieczona piers z kurczakana kolacje wypilam sok z marchwi,jablka i buraka i zjadlam 2 banany.jestem w 8 miesiacu ciazy i sie nie dchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym bardzo ważna jest regularność posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę 80kg, ale jestem wysoka, mam 171cm wzrostu. Schudnąć wagowo nie schudłam, ale czytałam że od ćwiczeń wyrabiają się mięśnie i one więcej ważą niż tłuszcz, więc to pewnie przez to. A ja jakby nie było ćwiczę codziennie. Co do sylwetki to widzę różnicę taką, że brzuch się zrobił lekko twardszy i mogę zapinać pasek o jedno oczko mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.45- za mało jesz, niestety ale każdy dietetyk Ci to powie, lekarz zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może źle się wyraziłam z tą odrobiną. Z mięchem generalnie przesadzać nie można a węglami zapychać też nie bardzo. Nie mówię tylko o warzywach typu marchewa. Bardziej fasola, soczewica. trochę jaj. A jej dieta to głównie zapychacze, później jaja i mięso a warzywa to po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wodę oczywiście piję w ciągu dnia, ale nie napisałam, bo woda nie ma kalorii, więc uznałam, że nie jest istotna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20.46 wiecej nie moglam bo mnie zoladek bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz jajka smazysz to jedno całe jajko i dwa białka, ja sie odchudzam juz 7 kg schudłam, jedna kawa powinna byc wypijana i 2 litry wody plus szklanka., bo szklanka kawy odejmuje 1 szklanke wody. Chleb ciemny, ryz brązowy, kluski z pełnego ziarna, zero mies smazonych, bez panierek, niczego nie solić, wieprzowiny nie jedz. Zero słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero serów żółtych to jest bomba kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak Cię bolał żołądek, to okay, mam nadzieję, że normalnie jadasz jednak więcej x jeśli chodzi o wodę, to jest bardzo ważna, a kawę, bo pijesz jej za dużo, zamień na herbaty ziołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonolablus
Białko jest potrzebne jak sie dużo cwiczy, ale moim zdaniem 2x w tyg Chodakowska i pare brzuszkow dziennie to nie jest jakiś wielki wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sniadanie -2 kanapki z metka i pomidorem, kawa. potem 2 kawa i snickers do tego. Obiad-kawalek chleba z maslem, udziec z kurczaka pieczony, surowka z ogorka i pomidora z jogurtem naturalnym. Kolacja-2 kanapki z serem i pomidorem. I czuje, jak bym nic nie zjadla, jedzenie przelatuje przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja więcej :D kawałek ciasta, bagietka czosnkowa, 7days, zupa koperkowa 1 porcja, 2 kawałki suchego chleba i kawałek kiełbasy. Ale pracuję 12 godzin na taśmie więc dużo jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jajek mozesz jeść nawet 10 dziennie i nic ci nie bedzie . Ja jem 5 dziennie od kilku lat i mam sie bardzo dobrze . Ogólnie dietka ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak juz jajka smazysz to jedno całe jajko i dwa białka, " No i po co wywalasz żółtka ? bardzo cenne i zdrowe i nic ci od nich nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jesz. Ja zjadłam: Śniadanie dwie kromki czarnego chleba z salami, drugie śniadanie grejpfrut, obiad schab duszony z sosem kaszą gryczaną i miksem sałat z winegretem, podwieczorek miseczka malin, kolacja pomidor i jajko na twardo. Co drugi dzień nie jem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×