Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diabliczka78

nudzi mi się

Polecane posty

Gość RrrrRrrrR
diabliczka78 - tak, to było do Ciebie a masz jakieś zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrząd do masażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
Kiedy staruszka już miała odkryć tajemnicę dzierlatce zza krzaka przyszedł straznik miejski. Był to niezwykle nieprzyjemny , wręcz groźny typek, miał pałkę przy sobie i mocno zaznaczoną szczękę zaciśnietą jakby był non stop zły. Staruszka zauważyła kmiotka i się wystraszyła. Sztuczny penis nagle zniknął w czeluściach jakiś piekielnych. Na co dziewczyna zaciekawiona zapytała - co do k***y sie stało? ledwo to powiedziała poczuła wielką pałkę straznika na swoim tułku. Sam straznik wielce ciekawy co tak zafrasowało dziewczyne zaczął zaglądać pod spudnicę staruszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
maleńka. To dobrze. To znaczy że nic nam nie przeszkodzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkopisarzu mam pytanie😴 czy ten straznik miał pałkę taką do bicia czy no...wiesz...taką do masażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
poczekaj zobaczymy co bohaterka powie. :P ja tylko opowiadam co widziałem a ona wie z pierwszej reki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RrrrRrrrR
jeśli są adekwatne to godziny i nastroju to czemu nie a tak przy okazji, jesteś MILF'etką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
następny rozdział z bajki bedzie cie kosztował bluzeczkę wchodzisz w to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
ok poczekamy na relacje z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RrrrRrrrR
MILF- mamuśka :) jakie masz niespełnione marzenie i co chciałabyś jeszcze raz powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a staruszka choć wiekowa to na chodzie, myśli sobie ,,co ten gbur będzie mi zaglądał" i jak się nie zamachnęła sztucznym penisem i prze łeb ciekawskiego strażnika zdzieliła. Padł strażnik a penis na pół uszkodzony :( Widząc smutek na twarzy dziewczyny starsza pani wyjęła z torby ogórka. - nie martw się kochanienka, ogórek nie zgorszy a i na mizerię będzie. Morał tej bajki jest taki: dziewica szczęśliwa hoduje warzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrrrr niespełnionych marzeń mam mnóstwo:( chciałabym wygrac w totka:classic_cool: I...byc na seszelach w towarzystwie przystojniaka😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
jednak przysnęła nasza bohaterka wiec co by tu a ok juz wiem. straznik kazał podnieść staruszce sukienke do góry, co zreszta uczyniła Nastapił wielki wrzask. Dzierlatka ze strachu upadła na tyłek odruchowo czepaijąc sie wszystkiego czego można. Strażnik był akurat pod ręką . Nasa bohaterka chwyciła za pałkę by nie wylądowac w błotnistym podłożu obok krzaka. Musimy wiedzieć że był to niezwykle ciepła noc ale tuz po deszczu gdzie powietrze było żeśkie i podniecające pełne elektrycznośći i bajecznego zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
o cholera. Jaka zmiana akcji:D ok wiec i ja powiem co działo sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dwa zakończenia - liczy się podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzz nie idzie nadążyć za wami:P To może ściągne koszulkę i...spodnie. Gorąco się zrobiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarz zmierza do happy endu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
dzierlatka sie zmartwiła że jej penis , sztuczny penis został uszkodzony. Widząc to staruszka powiedziała. -Moja kochana , kochanieńka to własnie ta niespodzianka. To taka zabawa jak piniata tylko że w środku jest jajo Przerwała jej dziewzyna pytajac - jajko niespodzianka? - Tak dziecko drogie niespodzianka ale musisz sobie sama go puszukac . Jest jak mowi tradycja gdzieś niedaleko Nasza bohaterka pospiesznie , wręcz goraczkowo zaczęła szukać spoglądajac naokoło siebie. - yyyyyyy penis, krzak, staruszka straznik, palka... ooooooooooooo jajko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na sztywno jedząc mizerię :D Dobra, ja się pożegnam. Było miło PS. następnym razem rozbieramy Diabliczko Bajkopisarza, jestem kobietą - sama rozumiesz ;) Dobrej nocy :) Jajko niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bajkopisarz
ja też ide miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×