Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hannsi

Czy ona mnie kocha?

Polecane posty

Gość hannsi

Dziś wyznałem dziewczynie co do niej czuję. Ona popłakała się i powiedziała, że musi się zastanowić. Czy to zły znak? Jakie są moje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliskie zeru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannsi
Dzięki za szczerość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Gdy mój mąż wyznał mi milosc nie od razu powiedziałam mu, ze go kocham. Nie byłam pewna swoich uczuć i nie chciałam mówić wielkich słów by go nie skrzywdzić. Powiedziałam mu o tym, na co on, że lepiej mogłam mu nie mówić prawdy. Później gdy już byłam pewna wyznałam mu miłość. I sądzę że postapilam słusznie mówiąc mu o swojej miłość dopiero gdy byłam o tym na 100% przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, skoro nie była pewna co do Ciebie czuje to lepiej że nie powiedziała Ci tego co chcesz usłyszeć tylko przemilczała... To nie znaczy że Cię nie kocha... To mogło oznaczać wiele. Np że wybrałeś zły moment by jej o tym powiedzieć, lub że ją zaskoczyłeś, albo że nie jest do końca pewna itd itd... Ale może także oznaczać że wcale nie chciała tego usłyszeć i nie wiedziała jak Ci o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannsi
Często się widujemy. Długo ze sobą rozmawiamy patrząc sobie w oczy, a nawet przytulamy. Jestem jedynym chłopakiem, z którym spędza czas, co nie zmienia faktu, że była zaskoczona moim wyznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc spokojnie, cierpliwości a bardzo prawdopodobne że dziewczyna musi po prostu to przemyśleć;p Na pewno w jej głowie teraz krąży milion myśli i przede wszystkim strach że jeśli będziecie parą wszystko się zepsuje i straci super, świetnego przyjaciela. Musisz ją zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannsi
Swoją drogą ciekawe ile poczekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannsi
ae ****** mojego ojca w doopsko ona o tym nie wiem ze jestem pedałem ,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×