Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks jest sensem życia

Polecane posty

23 i w tym roku nie uprawiałam seksu stanowczo wolę upiec i zjeść ciasto a kcal spalić na koncercie rockowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 lata seks zaczelam uprawiac gdy skonczylam 17 i tez uwazam ze caly ten seks jest poprostu przereklamowany,a wierzcie mi nie jednego w seksie probowalam czasami az sama sie dziwilam ze godze sie na takie rzeczy,ktos tam wyzej napisal ze gadzety, pozycje ,przebieranki-przerabialam to nie raz maz moj z tych co lubia eksperymentowac a ja jestem otwarta na propozycje,mimo to nadal twierdze,ze seks to nuda,nie ma w nim nic co porywa owszem na poczatku gdy byly to nowe doznania bylo fajnie takie poznawanie samej siebie i uczenie sie swoich reakcji na rozne bodzce,ale teraz to juz nuda nie wiem jak mozna seks nazwac sensem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 50... ciagle aktywny i to bardzo sexualnie. Nie uwazam sexu za sens zycia, to bzdura. Ale czytajać to co tu czytam postanowiłem napisac. Zawsze lubiałem sex - prawda też jest , ze sex sie znudzi - ALE ! nie z kazda kobietą ! Jezeli kochasz , ale na prawde kochasz swą kobiete - sex sie nie nudzi i jest inny od sexu tego po który siegasz jak zwyczajnie masz na sex ochote, jestes podniecony, bo stoi w przypadku facetów . Miałem kilkanascie kobiet w swym zyciu, róznie bylo , ale dopiero gdy sie naprawde zakochałem sex zmianił swe jak doznania , tak oblicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Znudziła Ci się żona , szukasz kochanki na telefon , bingo super trafiłeś. Jestem Natalia, moja fotka jest na http://flamingo.co.pl/ . Zapraszam Cię do mojej p**deczki która ma zawsze i wszędzie ochotę na ostre ******nko . Jestem non stop wilgotna i chętna wystarczy że do mnie zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że w życiu najfajniejsze jest jak się jest młodą, piękną, szczupłą i zgrabną i do tego wolną. Wtedy i cała reszta wszystkiego co fajne sama też przychodzi. Faceci sie za tobą oglądają i o tobie marzą. Wtedy to żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://seks-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×