Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

waga stoi w miejscu mimo diety

Polecane posty

Gość gość

Witam forumowiczów :) W związku z tym, iż w ostatnim czasie zaczęłam niezbyt atrakcyjnie wyglądać, postanowiłam powalczyć z nadprogramowymi kilogramami. Na początku swojej drogi ważyłam 74 kg, dzisiaj moja waga go 71kg. No właśnie, w sprawie tej wagi piszę... Moja dieta nie jest wymyślnym gotowaniem śródziemnomorskich potraw i innych tego typu spraw - najzwyczajniej w świecie mniej jem, nie odmawiając sobie niczego poza słodyczami i białym pieczywem; ponadto spożywam 5 małych posiłków dziennie, ostatni o godzinie 19. Dotychczas traciłam ok. 1 kg na tydzień i uważam, że był to dobry bilans, jednak od ponad tygodnia moja waga uparcie stoi w miejscu - 71 kg widzę już od dobrych kilkunastu dni, co bardzo mnie niepokoi. Nie objadam się; moja aktywność fizyczna jest wciąż taka sama (codziennie skaczę na skakance przez 1,5h), ponadto od 3 dni wykonuję A6W oraz squaty, żeby ujędrnić skórę. Chciałabym więc zapytać - co może być przyczyną tego ,,stania w miejscu"? Jestem zaniepokojona, bo bardzo się staram, a celuję w wagę 65kg, więc jeszcze całe 6kg przede mną... Diety typu ,,nie jem smażonego'', czy też ,,śródziemnomorska kuchnia'' w moim przypadku się nie sprawdzą, mówię od razu. Nie jestem przyzwyczajona do takiego jedzenia i po trzech dniach rzucę się na stos kotletów. Dodam jeszcze, że dzisiaj mam 28 dzień cyklu menstruacyjnego i za ok.2 dni powinnam dostać miesiączkę. Czytałam kiedyś, że przed miesiączką organizm magazynuje wodę. Czy to może być przyczyna upartej wagi? Czy może ktoś poleca jakieś tabletki wspomagające odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×