Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

mam problem z grubymi wloskami :( posiadam ciemna karnacje, czarne wlosy, ktore sa bardzo widoczne. mam kompleksy z tego powodu. mysle o depilacji laserowej. czy ktoras z was byla? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz prawie koncze serie zabiegow i jestem zadowolona z efektow :) chodze do arkadii w opolu. jezeli masz ciemne i grube wloski to nie ma co sie meczyc z tradycyjna depilacja. laserowa to super rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojego doświadczenia polecam depilację laserową (nie żadne IPL) laserem Light Sheer Duo. W miejscu na ciele gdzie miałam najgrubsze włoski (nigdy nie wyrywane pensetą, wokiem itp) po jednym zabiegu zniknęło mi 50% włosków. A z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie właśnie, laser. nie ipl :) i efekty będą super. O ile oczywiście masz odpowiednie włoski i odpowiendią karynację. A to już oceni kosmetyczna przed zabiegiem. I właśnei wązny jest dobry laser. Nie żadne grouponowe promocje za 29 zł. Bo niestety no ale to nic nei da. Szkoda pieniędzy. Ja jak pisalam robiłam w arkadii i mam zdecydowanie mniej włosków. W zasadzie mogę powiedziec, że mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ciemne włoski i gęste to depilacja laserowa jest idealna dla ciebie, aby się ich pozbyć. Ja też miałam ciemne owłosienie na nogach i skorzystałam z depilacji laserowej w gabinecie http://www.ckesthetica.pl i po sprawie. Dobrze jest pójść na usuwanie włosków jak je troszkę zapuścisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izbaelllla
Ja ponad rok temu byłam na 5 zabiegach w warszawskiej Lecznicy Melitus. I jak na razie nie narzekam - włosy nie odrastają! :) I jak masz grube i ciemne to takie zabiegi są właśnie dla Ciebie. Dowiedziałam się, ze dzięki temu efekty są najlepsze, bo podczas zabiegu widoczne są wszystkie włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też robiłam zabieg w arkadi bo mi sąsiadka poleciła to miejsce. Wahałam się długo ale w końcu się zdecydiowałam ;) i polecam. W końcu mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma problem właśnie z bardzo grubymi i ciemnymi włoskami w sumie najbardziej na nogach i na początku stosowała domowe sposoby plastry z woskiem itp. Ale w końcu się przekonała do depilacji laserowej. Była kilka razy i jest jak na razie bardzo zadowolona. Mówi, że te włoski jeszcze co prawda odrastają ale chociaż są cieńsze i o wiele jaśniejsze niż poprzednio miała. A robiła zabiegi w Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.dermmed.pl Depilacja laserowa już za mną i wszystko jest ok. Jeśli ktoś przebywa w Szczecinie to jest to bardzo dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam 6 zabiegow Laser sheer duet. wydala 1500 zł. (bikini i pachy). wlosy jak rosly tak rosna dalej ;( mam ciemne wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na pierwszy zabieg na terenie całej Polski w salonach Laser DeLux na zabiegi laserowe, m.in. depilację laserową. Sama wykonuję takie zabiegi i jestem bardzo zadowolona. Osoby zainteresowane proszę o kontakt agga2612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka korzysta z Twojej Kliniki Włosa. trafiła tam przez przypadek, ale ceny za Light Sheer maja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam do nowego gabinetu na Siewnej na depilacje laserowa LightSheer Duet. Kupiłam pakiet na pachy i jestem po 2 zabiegu. Efekty niezłe - włosy prawie już nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×