Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusha

Jaki rozmiar kombinezonu?

Polecane posty

Gość anusha

Moja córcia ma się urodzić na początku listopada, wiec na pierwsze przynajmniej 4 miesiące potrzebuje kupić ciepły kombinezon. Jaki rozmiar będzie dobry na cały sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
62-68 i tak bedziesz ubierala cos grubszego pod spod a niunka bedzie rosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max 62, moja corka 29 skonczy 8 miesiecy i nosi 68 a jest na prawde grubiutka i spora. Jak sie urodzila tonela w kombinezonie 62/68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup 62, spokojnie ponosi do wiosny, ja na początku nawet nie zakładałam kombinezonu, tylko małą w pajacu polarowym wkładałam w śpiworek z wełny, bo lubiła mieć rączki przy sobie i gubiła się w kombinezonie 62 chociaż nie była małym noworodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to namieszam: mój synek urodził się pod koniec lipca, a jak przyszła pora na kombinezon na zimę, to... nie zmieścił sie w cocodrillo 74. Ale dziewczynki zwykle drobniejsze, niższe, chociaż nie ma reguły. Ja bym polecała Ci taki z dwoma zamkami z przodu, szeroko sie rozpina i łatwiej dziecko włozyć, albo wyjąc z niego, jak np. śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na razie się wstrzymam z jakimkolwiek zakupem dopóki się nie urodzi. Zobaczymy jak duża będzie, chociaż biorąc pod uwagę wzrost rodziców nie spodziewam się wielkoluda ;-) mam ciepłego pajaca - myślę że na początek listopada wystarczy + ciepły kocyk. Może mrozu nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×