Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronellla

Moje cialo to galareta co robic i co jesc

Polecane posty

Gość petronellla

Mam 29 lat, 164 cm wzrostu i waze 60 kg. W ubraniach wygladam ok, ale jak wejde do przymierzalni i sie rozbiore, to dramat... jeszcze to ostre swiatlo podkresla kazda falde i cellulit. Co mam robic, zeby poprawic troche wyglad ciala? Chodze na zajecia TBC 2x w tygodniu, ale to sa chyba dosc łatwe zajecia? No i moja dieta to dramat, nie jem miesa, slodycze owszem, nie jakos duzo, ale nie odmawiam sobie. Co jesc, zeby bylo w tym bialko? I czy te odzywki bialkowe (jakie?) sa zdrowe, zeby je pic codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywki białkowe Ci nic nie dadzą bez diety. Poza tym są one na masę. Najważniejsze to odstawić słodycze (!) no i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronellla
Ale chcialabym, zeby to moje cialo bylo troche "zarysowane" czy ujedrnione, no w kazdym razie , zeby nie trzeslo sie jak dotkne uda. A teraz kwestia cwiczen: czy TBC jest ok? mamy tam hantle/sztangi no i rozne waricje cwiczen z nimi. Sztange mam 5kg, bo nie dam rady zrobic wielu wielu powtorzen z ciezsza. Czy tez musze chodzic na silownie i pakowac na maszynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimka
zacznij powoli o siebie dbać, a szybko powrócisz do formy :) dalej chodź na te zajęcia, zmień nawyki żywieniowe na zdrowsze(jedz regularnie, staranniej przygotowuj posiłki, nie podjadaj) i przyda się jakiś suplement, który przyspieszy spalanie tłuszczu - np. napój http://slimtox.pl/ dobrze działa. spróbuj przejść na zdrowszy tryb na chociażby miesiąc, a zobaczysz niezłe efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy chodzisz na tbc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja mierzę dokladnie tyle co Ty, 164 cm. I powiem Ci, że w październiku rok temu ważyłam 59,5 kg czyli też w sumie tyle co Ty :) a teraz ważę 54 kg. mam dość jędrne, duuużo fajniejsze ciało. co nieco tłuszczyku jeszcze mam na udach i znikome ilości na brzuchu. ale z ud poszło po 3 cm i ujędrniły się widocznie, z talii poszło 6 cm. brzuch mam dosć twardy. JEM SŁODYCZE. JEM PIECZYWO i ZIEMNIAKI, MAKARON. JEM PIZZĘ JAK MAM OCHOTĘ. bywa, że jem o 22-giej, ale jem rozsądnie. nie obżeram się. I przede wszystkim napiszę, co robię. od połowy października 2013 chodzę 1x tygodniowo na basen godizna, 1x tygodniowo na zumbę (czasem 2 razy). w domu od grudnia ćwiczę 2-3x tygodniowo z Mel B trening całego ciała. a od czerwca chodzę 2-3 razy w miesiącu na takie zajęcia Tabata (krótkie i bardzo intensywne). musisz być cierpliwa :) bardzo cierpliwa. efekty będą. ja najpeirw prawie się poddałam jak po 5 miesiacach waga stała, ba nawet mialam 1 kg więcej (mięśnie...). ale od 2 miesięcy słyszę non stop zachwyty rodziców oraz znajomych których widuję raz na miesiac/dwa, bo oni najbardziej zauważają to, że chudnę. naprawdę fajnie wyglądam :) aha mam 29 lat. i dziecko. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wegetarianką i też nie narzekam mimo, że nie ćwiczę :). Ale w tym też trzeba być wytrwałym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronellla
Ale czy to nie jest tak, ze bedac wegetarianka, to ma sie takie 'sflaczale' cialo, bo nie ma skad brac wystarczajacej ilosci bialka? Chyba zeby zapychac sie soja... Na TBC ok 5 miesiecy, ale przyznam sie szczerze, ze w jednym tygdniu potrafilam byc 3 razy, a w innym 0, wiec to takie oszukane bywalo. Ale od jakiegos czasu nie opuszczam juz i mam zamiar taki stan rzeczy utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalciaaaaaaa
Cześć. Żadne odżywki. Białko znajdziesz w serku wiejskim, twarogu, jog. naturalnym, serze, jajkach oraz w warzywach strączkowych- groch, fasolka, bób. Białko to podstawowy budulec m.in. mięśni, a Tobie potrzeba rozbudować tkankę mięśniową. Najlepsze ćwiczenia to ciężary, więc dobrze robisz, ale rób też poza tym w domu coś np. brzuszki, przysiady, mel b, chodakowską... Na galaretowate ciało też pomoże picie dużo wody, bo masz pewnie zatrzymaną pod skórą, jak będziesz dużo piła to Ci się unormuje i odstaw sól, bo powoduje zatrzymanie wody. Dobrym sposobem (sama wiem na sobie) jest zimny prysznic, albo chociaż masaż rękawicą czy gąbką z wypustkami. Jak coś to śmiało pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petronellla: nie narzekam na swoje ciało i na jego jędrność, a białko można zdobywać z różnych innych pokarmów, nie koniecznie z mięsa. Soi też nie jem, bo teraz modyfikowana głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczyc, cwiczyc i tylko cwiczyc, cokolwiek, od cwiczen skora staje sie jedrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wegetarianką od 20 lat, obecnie mam 35 i jestem bardzo szczupła, żadnej galarety, 20 % tłuszczu w ciele- czyli bardzo mało, no i ważę dużo mniej przy podobnym wzroście- oczywiście waga, to też kwestia budowy, ja jestem dość drobna, może masz inny typ sylwetki, ale przypuszczam, że jesteś jednak mocno otłuszczona. soi na pewno nie jadam więcej niż przeciętny mięsożerca. i zdarzyło mi się roztyć- powrót do formy zajął mi 2 lata, ćwiczenia kilka razy w tygodniu cardio i trochę siłowych- jakbym miała bardziej intensywny trenin byłoby szybciej, ale aż takiego wielkiego zapału nie mialam. i nie chodzi o kilogramy, bo poleciały w miarę szybko, ale o samą jakość ciała- chciałam mieć wszystko jędrne jak nastolatki, a to trwało długo. no i oczywiście kontrola żarcia- ograniczenie węgli i pilnowanie kalorii, a na początek cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronellla
A co jesz, jesli ograniczasz wegle + jestes wegetarianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko głodówka czli odrzywianie wewnetrze pozbedziesz sie ceulitu bo to jest zmagazywany odpady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe odzywianie, zadnych fast foodow i slodyczy :) (wiem, czasami trudno obejsc sie smakiem... :() do tego jakis fajny rowerek miejski i jezdzisz codziennie i cwiczysz miesnie :) od kilku dni mysle czy nie kupic tego cudenka... http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-art-noveau-m-7-0-czarno-bialy-20-2014-romet,262742.html moze ktos mi pomoze podjac ostateczna decyzje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na serię zabiegów Rollcit albo Maximus. Tollcit to te takie "wałki" drewiane które wykonują drenaż limfatyczny a o maximusie możesz poiczytać tutaj http://www.zadbajosiebie.pl/zabieg-maximus-sprzymierzencem-w-walce-z-cellulitem/ Skóra to nie są mieśnie. Mają zupełnie inną specyfikę więc zwykłymi ćwieczeniami wielu rzeczy się nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe i ćwiczyć regularnie. Jeść zdrowe, mało przetworzone produkty, niewielkie porcje, w równych odstępach czasu. Jeśli chodzi o trening to najlepiej wprowadzić elementy treningu siłowego i jak to określiłaś 'pakować na maszynach', ale też z wolnym ciężarem. Ciężko się na początku przełamać i iść na siłownię nie orientując się za bardzo w temacie, może masz kogoś znajomego kto mógłby pokazać Ci co i jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja856
u mnie było gorzej: 67 kg przy 167 cm wzrostu, przytyłam po tabsach antykoncepcyjnych... odkąd rzuciłam i zaczęłam ćwiczyć spadło mi 8 kg :D jeszcze trochę i znowu zacznę mieścić się w stare ciuchy :D polecam zabawę na orbitreku - oglądasz film i ćwiczysz! http://www.marbo-sport.pl/product-pol-10889-Orbitrek-magnetyczny-H-9371-One-Fitness.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronellla
ziaja856 , a zmienilas tabletki na lepsze , czy odstawilas w ogole? Wiecie co, bylam ostatnio na zakupach, w przymierzalni w Zarze.... to byl horror, to oswietlenie... kazda nierownosc na skorze widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakas liposukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat fakt, oświetlenie w wielu sklepach w przymierzalniach jest tragiczne! Nie wiem na czym to polega, powinno im raczej zależeć, żebyśmy widziały się w lustrze jeszcze piękniejszymi niż jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam galaretę... ćwiczyłam dużo kardio, ale chcę kupić sobie rower :P macie jakieś typy? myślałam o http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-2-0-d-bialy-romet,439156.html, ale nie wiem czy jest sens skoro nie wiem ile będę jeździć z motywacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Centrum Rowerowe to Spamerzy! dajcie sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy! Dlaczego sami piszecie sobie komentarze? Dlaczego oszukujecie ludzi? Ciekawe co na to UOKiK ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenkaKsięgowa
rzeczywiście bombardują na potęgę to forum swoimi niedorobionymi linkami. nie wiem kto u nich odpowiada za reklamę i marketing, ale jak zobaczy to szef to głowy polecą. Jeśli robi to sam szef... Gratuluję głupoty :) Ciekawe kto po takim "show" cokolwiek u nich kupi? Ośmieszają się. taka firma nie zasługuje na zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velviolka
Ćwiczenia bez diety to niestety cudów nie zdziałają. Może wprowadzaj w swoją dietę stopniowo jakieś zdrowsze produkty? możesz zacząć od błonnika mikronizowanego, dodasz nieco do normalnego posiłku, zjesz nie czując różnicy a dzięki temu pozbędziesz się toksyn z organizmu i nie będziesz odczuwać tak głodu. Dostarczysz nieco mnie kalorii do organizmu i waga sama powinna drgnąc:) Ja na najbardziej lubię ten kakaowy i owsiany:) http://zdrowaznatury.pl/shop/13-b%C5%82onniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galaretowate ciało to ewidentnie za mało kolagenu i elastyny w skórze. Najlepsza tu będzie zmiana diety - więcej białka, ryb i mięs w galarecie. Możesz także skorzystać z zabiegów ujędrniających, takich jak dermomasaż pociśnieniowy czy fale radiowe z laserem biostymulującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
Dieta + ćwiczenia! Rusz dupsko od komputera i zacznij się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×