Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiś głupi typ mnie zwyzywał na tym moim temacie:( Jest mi przykro

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie błędnie, bo to że mój ojciec jest menadżerem a mama wykładowcą to przecież nie czyni z nas nadludzi:P nie sądzilam, ze wymienienie normalnych zawodów może wzbudzic taką reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to co zrobiłaś ty i to jak ciebie wychowali czyni z was podludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Tylko,że wymieniłaś to w obronie przed atakami,czyli jednak uważasz,że pozycja rodziców może być w jakimś sensie argumentem do obrony :p.Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Poljak - to że masz zasady, to miło, ale to TWOJE zasady i nikt oprócz Ciebie nie musi się do nich stosować, zrozum to wreszcie. Ja np. uważam, że palenie jest głupie, ale nie truję d**y palaczom, że sobie hodują raka płuc, bo to ich płuca i dopóki nie palą przy mnie, to mogą jarać nawet i pięć paczek dziennie. Troche inaczej jest z osobami na których mi zależy, bo zależy mi na zdrowiu ich płuc, ale nie znam autorki i kompletnie mi na niej nie zależy, więc jak chce dawać tyłek kolegom i imprezować co weekend, to co mnie to obchodzi? 'Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień', kojarzysz ten fragment Biblii? Bo skoro sam nie jesteś ideałem, to zachowaj to swoje moralizowanie dla siebie i przyszłych dzieci, bo akurat pochwa autorki powinna Cię g****o obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo skoro sam nie jesteś ideałem, to zachowaj to swoje moralizowanie dla siebie i przyszłych dzieci, bo akurat pochwa autorki powinna Cię g****o obchodzić." Sama w tym momencie moralizujesz kretynko i hipokrytko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam pokazać, że jesteśmy normalnymi, kulturalnymi ludźmi z zasadami:) Moi rodzice to ludzie ambitni, mający na codzień styczność z wieloma ludźmi i jakoś na każdym potrafią sprawić dobre wrażenie więc ostatnie co można o nas powiedzieć to patologia;) Za nic w swiecie nie będę przepraszac, ze mam wykształconych rodziców i godne życie. Czy mam sobie pluć w brodę, że kupili mi auto na 18tkę, ze mam własne mieszkanie w apartamentowcu i jak mam ochotę to idę na zakupy albo, ze przez całe życie prócz lo chodziłam do prywatnych szkół?!??? No sory, w tym nie ma nic złego. W moich odpałach na imprezach owszem można się doszukac błędów ale w tym, że moi rodzice są zaradni i nie zabraniają mi wygodnego zycia nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Gościu dlatego poradziłam jej, żeby się z nim rozstała, bo taki związek nie ma sensu. Na zarzuty pod moim adresem nie będę nawet odpowiadać, bo Wasze zdanie o mnie zwisa mi obojętnym kalafiorem u sufitu, ale jak pomaga Wam to rozładować emocje to używajcie sobie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
fluoxetyna-Widzę w Tobie typową,agresywną feministkę. Ja również nie palę :).Skoro pochwa autorki powinna obchodzić tylko ją,to po co opisuje jej dzieje tutaj :P? Gościu który napisał pod Tobą ma rację,jesteś straszną hipokrytką.Nie Autorko,nie masz pluć sobie brodę z tego powodu,że masz bogatych rodziców i jesteś przez nich rozpieszczana,ale to nie znaczy,że masz pisać o bogactwie swoich rodziców,używając go jako argumentu w dyskusji,bo to jest naprawdę zabawne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chciałam pokazać, że jesteśmy normalnymi, kulturalnymi ludźmi z zasadami" Z zasadami? BUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Ale ja nie wyzywam obcych ludzi od szmat, puszczalskich, k***w i worków na spermę, w przeciwieństwie do Was. Wszyscy jesteście kozakami tylko w internecie, bo jesteście anonimowi. Serio, używajcie sobie do woli. Autorkę może to zabolało, ja na tym forum jestem już jakiś czas i wiem, że to forum ma po prostu taki poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gościu dlatego poradziłam jej, żeby się z nim rozstała, bo taki związek nie ma sensu. Na zarzuty pod moim adresem nie będę nawet odpowiadać, bo Wasze zdanie o mnie zwisa mi obojętnym kalafiorem u sufitu, ale jak pomaga Wam to rozładować emocje to używajcie sobie do woli." Jesteś żałosna. Już od dwóch tematów pitolisz o tym, żeby nie wtrącać się i nie krytykować postępowania innych, bo to ich sprawa, a sama to robisz. Cała argumentacja oparta na jednej wielkiej sprzeczności. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fluoxetyna jest w porządku. Przynajmniej nie robi z siebie cnotki niewydymki i nie czerpie chorej satysfakcji z tego, że może kogoś zgnoić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Autorka używa argumentacji :,, Mam bogatych rodziców,więc to oznacza,że nie puszczałam'',tak mniej więcej to wygląda,dlatego do tego się odniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta i podsumowanie autorki też. Jest zwykłą egoistką, dla której skórcze pochwy i stan upojenia alkoholowego stoją wyżej, nie tylko ponad ideałami i wartościami, ale ponad innymi ludźmi, w tym jej najbliższymi i partnerem. W swym bezgranicznym, bezrefleksyjnym egoizmie nie zauważa nawet tego, jak zepsutą, myślącą tylko o własnej przyjemności jest osobą. Aż trudno uwierzyć, że śluz dyktuje komuś warunki i może nawet poświęcić bliskich za to, żeby zaznać przyjemności. Gdyby akurat posuwał ją jakiś bad boy, a obok stał facet z gnatem przyłożonym do skroni jej faceta i powiedział, że jak się nie rozłączą i nie przestanie szczytować to go zastrzeli to ona nie opanowała by swojego instynktu i rżnęła się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Tak widać u tej kobiety brak konsekwencji w dyskusji,co jest cechą ludzi słabych.I nie,nie odczuwam satysfakcji ,,z gnojenia kogoś'',jednakże każdy ocenia po sobie,więc pewnie Ty masz takie zapędy :P.Po prostu wyraziłem swoją opinię o tym,że nie podoba mi się zachowanie autorki i jakbyś chociaż próbowała zauważyć złośliwa persono nie tylko krytykę w moich komentarzach,to dostrzegłabyś,że też w jakiś sposób próbuję ukierunkować autorkę ,żeby postępowała inaczej,lepiej,staram się doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Akurat feministka ze mnie żadna, przynajmnie nie taka o jakiej myślisz bo panie w stylu Szczuki i jej podobnych uważam za sfrustrowane, nieszczęśliwe kobiety, więc nie trafiłeś. Autorka jest trochę sama sobie winna, że się tak niepotrzebnie uzewnętrzniła, owszem, nie pochwalam opowiadania w internecie co i z kim robiło się w łóżku bo niczemu to nie służy. Jest trochę głupiutka (nie obraź się autorko), ale widziałam już ludzi chwalących się gorszymi rzeczami. Poluzujcie majty ludzie, idzcie się przytulić do swoich drugich połówek albo pobiegać, może trochę zejdzie z Was ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tym czasem idę spać, więc dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogłas to zrobić aż z trzema?Ja poszłam z jednym(jest moim mężęm)i do dziś żałuję bo lepiej wcale niż potem żałować.Kobieto -o trzech za dużo!Szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Tak sobie czytam to forum od jakichś 3 lat i dochodzę do wniosku, że to genialny sposób na rozładowanie emocji. Psychoterapeuci powinni polecać je swoim nerwowym pacjentom w celu pozbycia się negatywnych emocji ;] zresztą chyba tak robią bo co bardziej drażliwy temat to #urwy, #uje i inne miłe słownictwo i to chyba częściej niż kiedyś ;] dwa tematy jeden chyba na 6 stron i może ze dwie, trzy konstruktywne odpowiedzi, reszta same przekleństwa. Jeszcze trochę i nawet w tematach o pogodzie będziecię się wyzywać. Bo w tematach o religii, seksie, związkach, byciu lub nie kurą domową itp. to już niemalże kafeteryjna tradycja ;] tylko kiedyś lepsza ekipa była, broken była normalniejsza, heloiza częściej truła dupę w kółko o tym samym, teraz trochę tu smutno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
z 3 przypadkowymi+jednemu zrobiła ustami+3 stałych partnerów=7 :). 1:21-Tutaj przegięcie w drugą stronę.Dlaczego żałujesz,że przespałaś się z własnym mężem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczka prawilna 91
ale mnie smiesza tacy gimbusiarze co na swoja nastolatke mowia "moja kobieta" xd no chyba,ze poljak95 zwiazal sie ze stara baba, ale jestes przemadrzaly, twoja niunia pewnie podobnie, jestes tak nudny, autorka ma duzo ciekawsze zycie od twojego, autorko nie martw sie:) czerpalas z tego przyjemnosc i to sie liczy:) a taki poljak czerpie przyjemnosc z wymadrzania sie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź to na klatę;),nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i wszystkie puszczalskie co ją bronią to jakieś po/je/ba/ne są, wiadomo że każdy żyje jak chce, wstydzi się lub nie, ale jak robicie pałę przypadkowemu facetowi to nie żądajcie pochwał i medalu, bo tak jak wy macie prawo do rozwiązłego życia, tak ktoś ma prawo do innego zdania i krytyki, publiczne fora to nie towarzystwo wzajemnej adoracji, grupa wsparcia dla puszczalskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
prawilna Ty to jesteś za to zapewne z******tą osobą. I nie mów o mojej kobiecie niunia,ona w przeciwieństwie do kobiet twojego autoramentu szanuje się :P.A na temat ciekawości(nieciekawości) mojego życia nie możesz się wypowiadać,ponieważ mnie nie znasz,więc myślę,że gdybyś poznała bliżej moje życie towarzyskie ,to zmieniłabyś zdanie.Miałem kilka razy propozycję od kobiet pokroju autorki,ale odmówiłem,z czego jestem dumny,w końcu nie jestem zwierzęciem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczka prawilna 91 "czerpałaś z tego przyjemność" ty też czerpiesz przyjemność w ob/cią/ga/niu po alkoholu przypadkowemu facetowi? Faktycznie bardzo ciekawe życie, tylko pozazdrościć... la/cho/cią/gu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
A argumenty ad personam typu ,,gimbusiarz'' zachowaj dla siebie.I co z tego,że jesteś 4 lata starsza,skoro intelektualnie zatrzymałaś się w wieku 15 lat? Rośnie pokolenie ,ogłupione,bez żadnej wiedzy o świecie,wartości ,zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczka prawilna 91
Ja niestety tylko się masturbuję i kocham z psem, ale zazdroszczę autorce zrobienia loda człowiekowi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×