Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiś głupi typ mnie zwyzywał na tym moim temacie:( Jest mi przykro

Polecane posty

Ech,znowu jakiś facet w pościelowej koszuli prowadzi program kulinarny:).Kurcze,za każdym razem ma na sobie koszulę w śmieszne,pościelowe kwiatki:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź pod sklep nocny z alkoholem, na pewno się znajdzie chętny na loda, napisz później czy było lepiej niż z psem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i twoje życie będzie ciekawe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znowu piszesz jak bardzo jestes inteligentna a jedyne co wynioslas i zapamietalas z tamtego wątku to to, że ten ktos wyzwal cię po chamsku od zlewow na spermę. Tego że cala resza pisala ci o braku szacunku do własnego faceta, o prostej drodze do alkoholizmu (pisałam o tym ją i jeszcze jedną osoba), o uczuciach tego twojego faceta, co nota bene ten cham też c***isał, tego nie zapamietalas i nie wyciagnelas wnioskow. Twoje argumenty za to było i jest. Jestem mega inteligentna i mam inteligentych rodziców i bla bla. Szczerze? Tak, dajesz przekaz że jestes lepsza od reszty i masz prawo sie tak zachowywac, bo kasa ( przepraszam cię bardzo ale na pewnonie twoja), bo inteligencja ( akurat studiowanie i znajomość 3 języków kiedy to rodzice pewnie oplacali kursy i wyjzdy to nie świadczy o inteligencji). Uważasz że jestes na tyle dorosla i inteligentna, żeby pic co sobota, to bądź na tyle dorosla i inteliggentna aby te pieniądze od rodziców spozytkowc w inny sposób. A co do rodziców, to wydaje mi się że ich guzik obchodzisz. Wychowali sobie egoistke, która w dooopie ma uczucia innych, tylko swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Akurat te 3 języki to były moje :).I zgadzam się,w Autorce jest 0% autokrytyki niestety.Zamiast zastanowić się nad życiem,jak uczynić sobie lepszym,to pluje na tych,którzy jej doradzają,nawet w konstruktywny sposób :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanuj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poljak, Ty się serio tak nie jaraj żeś taki super mając 19 lat bo osiągnięcie to żadne, ja mam dychę więcej i widzę, jak się ludzie zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Trzeba mieć zasady,a wtedy człowiek nigdy się nie sprzeda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poljak ale jesteś w**********y. Mądrzysz się jak niewiadomo kto... Tobie by się przydało smaokrytyki a nie autorce. To dobrze, że dziewczyna nie musi martwić sięo byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Dobrze,przyda mi się trochę ,,smaokrytyki''-cokolwiek to znaczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Bo w dzisiejszych czasach naskakiwanie na ludzi z wartościami jest czymś normalnym dlatego nie dziwię się,że mnie zaatakowałaś . ,, Ja żyje według zasad,zawsze po prawej stronie''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×