Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rilka11368

Mój tata chyba się masturbował!

Polecane posty

Z góry przepraszam za kategorie, nie za bardzo wiedziałam jak ją określić... Otóż mam pewien problem. Od dłuższego czasu moja mama jest w szpitalu, więc jestem w domu z młodszą siostrzyczką i tatą. Siostra ma 5 lat i śpi z tatą (tylko teraz bo jej smutno), chciała iść wcześnie spać a tata jeszcze robił kolację, więc położyłam się obok niej i spróbowałam ją uśpić. Niestety sama byłam zmęczona i zasnęłam. Tata pewnie nie chciał mnie budzić i położył się obok nas i też zasnął. I wszystko było by normalnie gdyby nie to że rano obudziło mnie takie telepanie jakby czołg jechał! Wtedy chyba to robił..... Ja udawałam że śpię i na szczęście byłam odwrócona od niego plecami. Potem przestał i jak gdyby nigdy nic poszedł do łazienki i kuchni itd... Dzienna rutyna. Ale ja nie wiem co zrobić ! W głowie mi się to nie mieści żeby mój tata...! Rozumiem że to ludzka rzecz ale nie umiem sobie z tym poradzić. Wstydzę się zapytać a pogadać nie mam o tym z kim i dlatego zwracam się do was. Powiedzcie co mam zrobić? Boję się też tego że jeśli się go zapytam to zepsuje się nasza relacja a do tej pory dogadywałam się z naprawdę świetnie i nie chcę tego zniszczyć. Dodam jeszcze że mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego błąd, że robił to w łóżku, a nie np. w łazience. Trochę bezmyślnie postąpił. Nic mu nie mów. Tata to tez mężczyzna i nic w tym szczególnego, że czasem to robi. DorosnieSz to zrozumiesz :-) może kładz sie spac z siostra w swoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×