Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudności w związku po 40

Polecane posty

Gość gość
zaproponuj facetowi, ze wynajmiecie cos wspolnie. Dajcie synowi jakies 3 miesiace zeby sobie tez jakas kawalerke znalazl i juz. Co to znaczy zeby 25 letni chlopak nic nie robil i siedzial na garnuszku u ojca? Reki nie ma czy jak? :O Szkoda rozwalac zwiazek z powodu synalka ale normalne to nie jest. Moze pokaz ojcu tego chlopaka ten topik? Bo naprawde nikt normalny nie zaakceptuje 25 letniego nieroba. Niech pracy szuka a jak nie to chciazby na winobranie do Francji czy do Anglii do jakiejkolwiek pracy. Obled zeby 25 latka tak nianczyc! to mu na dobre nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, walizki spakowane..i juz jestem u siebie. I wyobraźcie sobie, że nie przez syna tylko dlatego, że moj facet ponoć ma alergię...na mojego kota. A kota mam już dwa lata. Może nie jest mi pisany ten związek? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyslil durny pseudopowod:o wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzilas się mu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zrobi test na siersc kota. Byłaś niepotrzebna, wiec znalazl powod. Tak sie nie robi. Jesli kocha to nie wyrzuca sie z domu tylko szuka rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, załamało mnie to. Poczułam sie jak śmieć. Myślałam, że jesteśmy parą na dobre i złe. A widzę, ze jak pojawia sie problem to pstryk i trzeba go usunąc a nie rozwiazać. Teraz rozumiem dlaczego facet nie chce się wiazac, ze woli luzny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, nie dziwię się. No ale w końcu wiesz na czym stoisz, już nie masz na głowie tego jego synalka i jesteś wolna. Pomyśl od ilu problemów się uwolniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Tobie nie było wstyd, tak po prostu wprowadzić się do cudzego domu, gdzie mieszka dorosły syn??No i spać z jego tatusiem? Wycieracie kobiety te kąty cudze własnym zadkiem to i traktowane jesteście tak, jak sobie zasłużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteśmy dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to jego dziecko- i był w tym domu pierwszy, to ty autorko jesteś w nim gościem i musisz się z tym pogodzić, na pewno ni emożesz mieć pretensji do chłopaka,że mieszka u swojego ojca !!! ewentualnie namów konkubenta do zakupu chociażby kawalerki dla syna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, na tak durny tekst aż nie wiadomo co odpowiedzieć. Przecież wiadomo że jak znajdziesz faceta w twoim wieku to może mieć już jakiś dom i dzieci, przecież rodziny nie rozbiłaś, co to za myślenie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pretensji do chlopaka , ze mieszka. Tylko o to, ze jest leniem i nic nie robi. Gospodarzu dzięki za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×