Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mozna zakladac te obrzydliwe opaski na lyse glowy

Polecane posty

Gość gość
A cóż Wy chcecie od opasek? Rozumiem, że kolczyki u małych dzieci to głupota, ale opaski??? Wyluzujcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu zaznaczę-mam chłopca. Autorko zero stylu i klasy jeśli chodzi o Twoją wypowiedź, po pierwsze prawda w dziedzinach ubierania i wychowywania jest względna. Po drugie nie życz drugiemu co Tobie nie miłe. Po trzecie dziewczynka w różu-źle, chłopak w różu źle, to kto ma kolor różowy ubierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - cóż to przymus kolczyków? Uszy powinno się przebić gdy dziewczynka sama zacznie o tym marzyć i o to prosić. Każde dziecko czuje ból, niemowlęta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernneeestttta
Ja mam sąsiadke która ma córke 1.5roczną. Mała ma krótkie włosy i nosi opaski, różne takie recznie robione na drutach z kwiatkiem lyb kokardką, zawsze wzór opaski pasuje do reszty stroju, jej córka wygląda slicznie, zresztą jej matka też ma dobry dobry gust. Tandeciara nie jest i nie jest to patolka gdyż aby wybudować dom na naszym osiedlu za działke zapłacić trzeba około 350000-500.000zł :classic_cool: a owa sasiadka ma dom projekt Heliodor- prawie 185m :) wykończony z zewnątrz świetnie a mysle że w środku gorzej nie jest :) Wiec zakompleksione babsztyle w swoich mrówkowcach tylko zagladaja zza firaneczki na sąsiadów i obgadują, jak w realu już nie ma słuchaczy to na forum. To dopiero patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka a gdzie tepaku ja czegoś życzę? hę? chyba tylko zdrowia na umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ernneeestttta dziś a potem się obudziłaś jak cię konkubent kablem zaczął n*******lać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernneeestttta
Rozumiem że opisałaś swój poranek tepa zakompleksiona idiotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, zeby sie czepiac kolczykow, bo to okaleczanie ciala, ale co komus przeszkadza opaska?? uwazam, ze male dziewczynki wygladaja slicznie w opaskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko widać kolejny wyższy poziom Twojej wypowiedzi, no ale cóż-głupich się nie sieje sami się rodzą. Gdzie życzysz? Przeczytaj całą wypowiedź swoją, bo chyba zapomniałaś o czym piszesz? A jeśli o wyzwiska chodzi to najpierw idź do mamusi i zapytaj, czemu cię na tandetną plotkarę wychowała, a potem wyżywaj się na forum za nieudane dzieciństwo, nieudane małżeństwo i nieudane życie seksualne. Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernneeestttta
Nie rozumiem jak nudne i nic nie znaczące życie trzeba mieć by takie pierdoły pisać na forum. Rozumiem że żyjesz w przekonaniu że WYZNACZASZ TRENDY :classic_cool: na swym osiedlu :) :) ale serio moja sasiadka zakłada te patologiczne- jak to stwierdziłaś opaski córce, a ona wygląda świetnie, nie tandetnie i bazarnie. Pokaż stylizacje swoich dzieci, może padniemy z wrażenia :) :classic_cool: :P ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i mysle: Boze, co ja tu robie!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość noworodków niemowląt jest masakrycznie szpetna wg mnie te opaski i kolczyki mają pokazać ze w wózku leży szpetna dziewczynka a nie chłopak maszkaron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak autoreczka sie ubiera i swojego bekarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachory są brzydkie opaska nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście dziwne i czepliwe to jest słodkie a poza tym spotykam takie małe dziewczynki z opaska mi na całym świecie i nikt tego nie neguje ani nie ośmiesza czemu polkom wszystko przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male dzieci są obrzydliwe śmierdzą rzygowinami a Male dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×