Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_J

Czy można schudnąć bez ćwiczeń?

Polecane posty

Gość Ewelina

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. 13 kilogramów i to tylko w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgIsek

a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

A dlaczego bez ćwiczeń? Chyba lepiej miec szczupłe i jędrne ciało niż obwisla skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek44

Dla czego obwisła skora? Ja nie miałem takiego problemu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja schudłam bez ćwiczeń polecam Quatrexil lub adipex retard 100ml zamów na Adipexretard.pl i dostaniesz do tego dietę od nich w tydzień - 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Polecam zainwestować trochę pieniędzy i zacząć żywić się dietą pudełkową - wtedy będziesz mogła kontrolować co i ile jesz. Trochę więcej to kosztuje niż gotowanie samemu ale polecam. Ja akurat korzystam z Optimal Fit bo mieszkam w Krakowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U7jjuu7

MŻ nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Dobra dieta to 90% sukcesu. Dlatego ja polecam Optimal Fit (okolice Krakowa). MI się udało w 3 miesiące zrzucić na stałe 5 kg dzięki nim 🙂 teraz czuję się lekko i zdrowo, a ze względu na chorobę nie mogłam ćwiczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilivia6

Ja mało jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreveslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka888

Foreveslim ci pomogło??? minie! bez ściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chudnie się, ponieważ występuje deficyt kaloryczny czyli dostarczasz mniejszą ilość energi niz wydatkujesz. Więc albo można schudnąć ograniczając ilość spożywanego pożywienia albo ćwicząc= zwiększając wydatek energetyczny organizmu. Najlepszą opcją na chudnięcie jest zredukowanie ilości spożywanych kalorii oraz ćwiczenia aczkolwiek i bez nich waga może spadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie, że się da. U mnie wystarczyło wyeliminowanie słodyczy, tłustego jedzenia, słodzonych napoi  i chudłam w dość szybkim tempie.

Dobrze też zrezygnowac z białego pieczywa, wszelkich makaronów. 

Moja dieta opierała się głównie na sałatkach, owocach, rybach

np. mój jadłospis wygladał tak:

śniadanie- ciemne pieczywo z serem zółtym i pomidowem- 2 kromki

drugie śniadanie- jakis owoc np. śliwka, borówki, truskawki- czasem koktail mleczny z truskawkami

obiad- sałatka grecka i ciemnym pieczywem- duża porcja

kolacja- sałatka z tuńczyka, soczewicy, suszonych pomidorów

I chudłam błyskawicznie. Czasem pozwoliłam sobie np. na dwie kostki czekolady, ale to jest nic w porównaniu do mojej niezdrowej diety jeszcze niedawno, pizzy, jakichs fast foodów, makaronów.

Myślę, że jeśli ktoś do tej pory jadł czesto takie rzeczy, to wystarczy ich wyeliminowanie, albo jeśli ktoś jadł np. smażone kotlety z ziemniakami na obiad to zastapic je sałatka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I wiem, że owoce też tuczą, albo żółty ser, wiec może nie była to dieta idealna, ale i tak niskokaloryczna, wiec na to można sobie czasem pozwolić, czesto wyeliminowanie slodyczy i tłustego jedzenia, alkoholi i słodkich napoi wystarczy do schudnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7tal

U mnie waga ani drgnie od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek22

mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

 

W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź Alicja

Slimunox odchudza portfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9wskali

Oj tak można ale trzeba mieś silna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Ja też uważam, że głodzenie się nie jest dobrą sprawą - dobrze odżywiać trzeba się zawsze, a nie tylko przez chwilę, dla zgubienia wagi. Lepsze to, niż tabletki odchudzające, diety cud i inne wariactwa. Dlatego korzystam z zaleceń dietetyczki online z Foodwise. Gotuję sama. Mogę dalej wybierać swoje ulubione smaki, ale przy tym dbam o zdrowie. 🙂  Przepisy na ich stronie są fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek7734

Jasne ale wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka LO 3

Zmień sposób myślenia o diecie. Wiem, jak męczące jest bycie na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delli

Ja przyczyną braku spadku wagi są hormony, to można 😜 Ja schudłam 10 kg ale zmieniłam dietę i odstawiłam hormony antykoncepcyjne. Teraz jestem wolna od tego g*na i jest super, a zabezpieczam się równie dobrze diafragmą caya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagioloe

antykoncepcja nieraz przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilokjk

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement figurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki figurena schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grota Tr

A tak schudłam jedząc białko i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela LOW

Ciało ludzkie w 70% składa się z wody, dlatego codziennie pij minim 2 litry wody. Szklanka wody wypita przed posiłkiem zmniejsza apetyt i sprawia, że mniej jesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×