Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupić używane Audi czy nowego Mercedesa? FOTO

Polecane posty

Gość gość
tylko mercedes .. Audi to wieswagen tylko z mocniejszym silniekm .. przereklamowane g***o .. FSI tsi i inne smieszne wynalazki BMw to burakowóz obciach i padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla was cebulaki nawet ten wyśmiewany wieśwagen jest poza zasięgiem... oj polactwo, polactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeool
Lepiej jednak chyba używane. wiadomo- nie jest to nowe auto- ale ja sobie ostatnio też kupiłam auto używane i wcale nie żałuję swojego wyboru. Bardzo dobry stan i jeszcze zniżkę dostałem na ten model. Sprawdźcie sobie eurocar w Gdyni- bardzo duży wybór aut- i każdy może znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam z męzem używane audi a4 i jest naprawde spoko. Czasem nawet bywa tak ze starsze samochody sa solidniejsze od tych nowych i łatwiejsze w naprawie bo nie sa tak naszpikowane elektroniką. Nie wiele trzeba było w nim pooprawiac, ale zdecydowaliśmy się na przyciemnienie szyb - bardzo praktyczna sprawa zwłaszcza teraz jak jest duzo słonca. U nas zrobila to firma http://jkszyby.pl z nowego Sącza i wybraliśmy sobie taki średni odcień foli, bo maja kilka do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto mercedesa kupić – ja tak zrobiłem;) i ja i żona mamy mercedesy, bardzo fajny salon znajduje się przy daimlera w warszawie, wiec jak ktos jest z tych okolic i interesuje się mercedesami powinien znac to miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może mercedesa actrosa w salonie w Siedlcach? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burybruch1988
Dnia 11.04.2019 o 07:49, Gość Gość napisał:

Może mercedesa actrosa w salonie w Siedlcach? 😉

też polecam ten salon, bezproblemowo i frontem do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andi
Dnia 23.08.2014 o 15:34, Gość gość napisał:

tylko mercedes .. Audi to wieswagen tylko z mocniejszym silniekm .. przereklamowane g***o .. FSI tsi i inne smieszne wynalazki BMw to burakowóz obciach i padaka

Podbijam i tez kocham mercedesy i to chyba dlatego że za małolata pamiętam jak z ojce jeździłem siedząc mu na kolanach. Teraz planujemy cos kupić ale jeszcze nie wiemy co dokładnie, dopiero wybieramy się do salonu nas w Siedlcach na jazdę próbną. Jakies konkretne modele polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamut
Dnia 11.04.2019 o 07:49, Gość Gość napisał:

Może mercedesa actrosa w salonie w Siedlcach? 😉

Oni tam mają chyba niezły serwis z tego co słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek

mercedes zdecydowanie, bez dwoch zdan. Solidny, nie zawodny, nie pali duzo, w miare szybko sie zwraca przynajmniej mnie sie zwrocil szybciej niz wczesniejsze maszyny. actrosa polecam osobiscie jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbboy
Dnia 27.04.2019 o 16:46, Gość ferdek napisał:

mercedes zdecydowanie, bez dwoch zdan. Solidny, nie zawodny, nie pali duzo, w miare szybko sie zwraca przynajmniej mnie sie zwrocil szybciej niz wczesniejsze maszyny. actrosa polecam osobiscie jak cos

Chyba nie ten rodzaj pojazdu co szuka ale actros to prawdziwa bestia jeśli chodzi o coś z ciężkiej kategorii. Sam bym wybrał merola ze względu na duży sentyment i wykonanie pojazdu. Zawsze jakoś trafiał w moje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki

Jak trwoga to do Mercedesa :D W Emilianowie przy S8 jest zajebisty salon i widać że mają wzięcie. Gdy wszedłem to nie miał mnie kto oprowadzić, bo było 3 klientów przede mną, ale podeszła Pani, zaproponowała miejsce do siedzenia, pyszną kawę, także pełen profesjonalizm. Zamówiłem u nich już trzeciego Actrosa, u nich zawsze szybko sprawnie i z myślą o kliencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

W Będzinie na śląsku można kupić używaną ciężarówkę sprawdzoną przez serwisanta i ew naprawioną z wymienionym olejem płynem chłodniczym i hamulcowym. Z samochodami chyba jest podobnie, aczkolwiek bym uważał, bo często niektórzy robią na nich przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzbekistanus

W Emilianowie sprawdź koniecznie salon mercedesa, powiedzą Ci co i jak i myślę że na pewno wybierzesz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arso
Dnia 10.06.2019 o 18:09, Gość Uzbekistanus napisał:

W Emilianowie sprawdź koniecznie salon mercedesa, powiedzą Ci co i jak i myślę że na pewno wybierzesz dobrze.

No ja tez polecam ich, spoko są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubala
Dnia 10.06.2019 o 10:39, Gość Adams napisał:

W Będzinie na śląsku można kupić używaną ciężarówkę sprawdzoną przez serwisanta i ew naprawioną z wymienionym olejem płynem chłodniczym i hamulcowym. Z samochodami chyba jest podobnie, aczkolwiek bym uważał, bo często niektórzy robią na nich przekręty.

czy w Będzinie jest możliwość odbycia jazdy testowej Actrosem? Pytam bo kompletujemy flotę pod nową firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolW
Dnia 10.06.2019 o 10:39, Gość Adams napisał:

W Będzinie na śląsku można kupić używaną ciężarówkę sprawdzoną przez serwisanta i ew naprawioną z wymienionym olejem płynem chłodniczym i hamulcowym. Z samochodami chyba jest podobnie, aczkolwiek bym uważał, bo często niektórzy robią na nich przekręty.

Wygląda na to, że w Będzinie pracują bardzo odpowiedzialni ludzie. Cieszy mnie to, że nie dają szajsu który się rozkraczy albo zabije kogoś na drodzę. Szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold
6 godzin temu, Gość KarolW napisał:

Wygląda na to, że w Będzinie pracują bardzo odpowiedzialni ludzie. Cieszy mnie to, że nie dają szajsu który się rozkraczy albo zabije kogoś na drodzę. Szacunek

Mają genialny sprzęt do diagnozy i naprawy. Łatwo dostępne części zamienne, nic tylko naprawiać do woli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesławw

Salon w Będzinie strasznie się rozwinął w te 6 miesięcy. Czytałem że na początku były problemy kadrowe etc., a przymierzałem się do kupienia merola w tamtym czasie. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem i nie ma żadnego problemu z serwisowaniem, dostawy części mają ponoć 4 razy dziennie, po prostu szok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Dnia 28.06.2019 o 16:27, Gość Czesławw napisał:

Salon w Będzinie strasznie się rozwinął w te 6 miesięcy. Czytałem że na początku były problemy kadrowe etc., a przymierzałem się do kupienia merola w tamtym czasie. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem i nie ma żadnego problemu z serwisowaniem, dostawy części mają ponoć 4 razy dziennie, po prostu szok ;]

No chłopaki się ogarnęli porządnie. Też do nich jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deno
Dnia 10.06.2019 o 18:09, Gość Uzbekistanus napisał:

W Emilianowie sprawdź koniecznie salon mercedesa, powiedzą Ci co i jak i myślę że na pewno wybierzesz dobrze.

A Trucka u nich kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursus
7 godzin temu, Gość deno napisał:

A Trucka u nich kupię?

Kupisz kupisz, Do wyboru do koloru, możesz w każdym salonie serwisować i diagnozować. Mercedes ma na celu spełnić każdą potrzebę, zarówno potencjalnego jak i stałego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldek
Dnia 27.04.2019 o 16:46, Gość ferdek napisał:

mercedes zdecydowanie, bez dwoch zdan. Solidny, nie zawodny, nie pali duzo, w miare szybko sie zwraca przynajmniej mnie sie zwrocil szybciej niz wczesniejsze maszyny. actrosa polecam osobiscie jak cos

Też bym chciał actrosa, zawszę jak przejeżdżam obok Będzina tego salonu merola co tam jest, to po prostu jestem pod wrażeniem aparycji tego sprzętu, a wiem jakie ma bebechy, może z czasem się przesiąde, ale najpierw kapitał muszę zgromadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldek
Dnia 27.04.2019 o 16:46, Gość ferdek napisał:

mercedes zdecydowanie, bez dwoch zdan. Solidny, nie zawodny, nie pali duzo, w miare szybko sie zwraca przynajmniej mnie sie zwrocil szybciej niz wczesniejsze maszyny. actrosa polecam osobiscie jak cos

Też bym chciał actrosa, zawszę jak przejeżdżam obok Będzina tego salonu merola co tam jest, to po prostu jestem pod wrażeniem aparycji tego sprzętu, a wiem jakie ma bebechy, może z czasem się przesiąde, ale najpierw kapitał muszę zgromadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorek87

 jak mieszasz gdzieś w pobliżu Siedlec albo Emilianowa to koniecznie zajrzyj tam do salonu mercedesa, na pewno dowiesz się dużo przydatneych informacji na temat samochodów i pomogą Ci w decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incomen57wilk

merola jak już. Aktualnie w Siedlcach stoi genialny actros i polecam zobaczyć a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat mercedesów od profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercsalon

według mnie mercedes będzie lepszym wyborem, jak mieszkasz blisko Siedlec to sprawdź koniecznie salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashot
Dnia 6.09.2019 o 10:03, Gość mercsalon napisał:

według mnie mercedes będzie lepszym wyborem, jak mieszkasz blisko Siedlec to sprawdź koniecznie salon.

merolek merolek doklładnie tylko z Siedlec, bo tam najlepiej zawsze tam jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Kup audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×