Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulis90

Jestem po operacji u Dr Andrzeja Sankowskiego

Polecane posty

Gość gość
moja znajoma ze stanów jak zobaczyła mój nos zoperowany przez sankowskiego i jego ekipę powiedziała,że w stanach jeżeli płacisz duże pieniądze do idziesz do lekarza ,który rzeczywiście umie robić to za co bierze pieniądze,bo renomę jego kliniki można sprawdzić w wiarygodnych żródłach,pan sankowski zrobił mi takiego kulfona,ze nawet w koszmarach nie wiedziałam,że można miec taki brzydki nos,a pieniądze za to wziął duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zrozumieć że Lembasy i inni muszą się gdzieś uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było robić w stanach,kolejna pazerna osoba która poszła gdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co jesteś z kliniki sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam te wszystkie zarzuty wobec sankowskiego to mam wrażenie ,że mnie zrobił to samo.Brzydki nos,który tak naprawdę dopiero po operacji stał się centralnym punktem mojej twarzy,krzywe przegrody,chociaż miał je wyprostować.nos jest dziwnie przesunięty w prawą stronę i jest to bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam operację u sankowskiego i bardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym ze nie tylko ty żałujesz tej decyzji ,mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym chyba jest że Sankowski wykonuje podobne nosy jak Broma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski i jego klinika - REWELACJA. mój nos zgrabny i po prostu sliczny, moje piersi - jeszcze piękniejsze! Polecam korzystałam z usług tej kliniki dwa razy i z obu zabiegow jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatatatata na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widze ten rewelacyjny nos ,patrze na swóji nie mogę się nadziwić ,że chirurg plastyk może tak zniekształcić,jakby dopiero się uczył,wystarczy popatrzeć na zdjęcia które pokazuje na konsultacjach tylko ślepy powie że są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli komuś wyszedł ładny nos u sankowskiego to tak jakby wygrał w totka 1 szansa na milion gratuluję,ja znam przypadki nieudane,widziałam,wiem ,że jest bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już postanowione. Dziś naczytałam się na kafeterii. Nos, piersi i brzuch taki był cel operacji u dr Sankowskiego. Rezygnuję z tego lekarza. Od 2 miesięcy czytam w internecie wszystko o nim i chciałam w maju zgłosić na konsultację. Wypisałam plusy i munusy tego lekarza. Plus to nazwisko znane, ale nie z dobrych operacji. Minusy-wiek (jak ktoś napisał w jakimś watku-co zrobię za rok, dwa jak będzie coś nie tak? Do kogo przyjdę z reklamacją? Za często zmienia lokalizację-też wyczytane tutaj na forum. Zbyt dużo niezadowolonych pacjentów. Znikające watki o lekarzu-sygnał, że siedzą jego ludzie i monitorują. Zbyt słodkie wpisy-wpisy ociekające lukrem. Szczerze byłam napalona i nie mogłam się doczekać, ale starałam się z rozwagą analizować informacje. Nie ma go na liście chirurgów-chyba składka nie jest wysoka, więc coś innego jest na rzeczy. Dlaczego na maila odpowiada mi ktoś inny niż lekarz. Nikt mnie nie poinformował, że wysyłając maila będę korespondować nie z lekarzem. Muszę wybrać kogoś innego. Trzy zabiegi to wielki wydatek, stres i nie jest mi potrzebny dodatkowy problem, że będę niezadowolona. Dołoże jeszcze jedn minus i to dla mnie WIELKI. Dr Sankowski i walka z Evą Minge. Jak można być znanym lekarzem i wypowiadać się publicznie na tematy innych osób? Ta kobieta nawet nie była jego pacjentką. Nie zrobiło to na mnie dobrego wrażenia. Lekarz musi być dyskretny a nie bawić się czyimś życiem w programie telewizyjnym. Ups nawet nie wiedziałam, że sama sobie odpowiem na pytanie-czy wybrać dr Sankowskiego i prosiłam o opinie. Dziękuję wszystkim za ich wpisy. Piszcie, bo mi pomogliście. Przeczytałam wszystko od deski do deski. Nie dajcie się naganiaczom. Nie chcę zle trafić i stracić pieniedzy i z marzeń zrobić tragedię. Naganiactwo jest niemoralne a osoby załamane i szukające pomocy-trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że dzięki Wam nie trafię na partacza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski to już koniec. Klinika dno. Opinie masakra. Ratuje się jakimiś fałszywymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi rezygnując z zabiegu u tego doktora podjęłaś najlepszą decyzję w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy czytelnicy tego tematu. Kilka postów wyżej napisałam jak bardzo odrzuciło mnie od dr Sankowskiego. Nie myliłam się. Odwiedziłam 3 chirurgów i każdy z nich zrobił znaczącą uwagę na temat tego człowieka. Jestem zdecydowana na lekarza na drugim końcu Polski. Dr Sankowski nadaje się od lat do robienia tła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą umieściłam o tym lekarzu negatywną opinię na innym poście,ale jeżeli uratuje to komuś zdrowie,to napisze jeszcze raz uciekać przed jego kliniką jak najdalej,ten człowiek powinien dopłacać tym ,którzy ryzykują operację u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowski jedyny w swoim rodzaju dziękuję że sprawił i znów jestem kobietą Piękną kobietą. Zespół cudowny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pacjentem dr. Sankowskiego,operował mi nos po innym znanym lekarzu lansującym się w TVN. Nos dopiero naprawił mi dr Sankowski w końcu mogę oddychać i żałuję że od razu nie poszedłem do niego tyko stoczyłem taką batalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze Sankowski powinien wygrac sprawe w sadzie z ta ''znana''pania o której czsto pisza na pudlu i ktora wypiera sie operacji. Jest to porazka polskiego wymiaru sprawiedliwosci i kpina. Kobieta ta miala na 100% operowany nos, powie to kazdy doswiadczony chirurg plastyczny, ktory od razu wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie odradzam sankowskiego i wiem,że nie jestem odosobniona w tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie smiesza gwiazdy, a juz w szczegolnosci doda, czy Ewa Minge! One twierdza,ze maja taka urode. Ja mieszkam za granica,i zadko kiedy,ale ogladam jakies informacje po polsku, i wlasnei z tad ja znam, a do neidawna nie wiedzialam kto to jest. Ktoregos dnia wchodze na strone internetowa i widze ja. Odrazu co pomyslalam to: " o ludu a kto ja operowal"! No wlasnei kto ja operowal? Bo gdybym ja miala taki efekt po operacji to bym popadla w depresje. Ona wyglada nienaturalnie. Nie tzreba byc ekspertem aby stwierdzic ,ze maiala operacje, i jak dla mnie NIE UDANA OPERACJE!. Ona chyba jest z tego zadowolona co dla mnie byloby oszpeceniem. Gwiazdy sie do tego nie przyznaja one mysla ze wmowia takim jak my,ze sa naturalne lepsze od nas, ladniejsze itd... Na forach przewaznie siedza ludzie po nieudanych operacjach, lub tacy ktorzy dopiero maja zamiar poddac sie operacj czy zaboegowi. Dlatego nie wypowiadaja sie ludzie ktorzy przeszli udane zabiegi, operacje bo sa zadowolone i mysla ,ze to strata czasu pisanie na forach. Ja do niedawna tez nie siedzialam na forach, bo sadzilam,ze to strata czasu, ale zaczynam myslec o korekcji nosa i czytam co nie co. Niestety aby dowiedziec sie czegos konkretnego tzreba by bylo przeczytac chyba z 2000 tys stron, bo zamiast pisac w temacie to sa wyzwiska, rozmowy nie na temat, lub udzielaja sie osoby ktore cos z glowa maja nie pokolei. Ja juz przeszlam operacje brody, i odsysanie podbrodka. Jestem zadowolona, ale nie do konca. mam minimalna asymetrie. Chirurga wybralam z gornej polki. Nie pisze na niego ani pozytow, ani negatywow. Poprawil moj wyglad, ale ma asymetrie. Chetnie wyrazilabym swoja dobra opinie o nim,ale operacja nie jest tak do konca satyfakcjonujaca dla mnie. Negatywu tez mu nie wystawie, bo po mimo asymetri nie oszpecil mnie, nie popadalm w depresje. Uwazam ze poprawil moj wyglad ale nie do konca sie operacja udala wiec przemilcze to. Pacjentki ktore sa po nieudanych zabiegach najczesciej sie wstydza porazki. Zostaly okaleczone, sa w glebokiej deprescji,a na tym forum wsparcia nie tzrymaja , bo jak czytam to wszystko to tu ta potepiane. Nawet jak robi sie bledy to zaraz zwracaja uwage. Ja to mam w nosie. Nie pamietam polskiej pisowni, i nie bede specjalnie siedzila ze slownikiem aby przekazac to co chce. Od 13 lat nie pisze w j polskim wiec jak ktos jest madry to to portrafi zrozumiec. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z postem wyżej! Osoby, chore z nienawiści i chyba nie koniecznie również pacjentki piszą te wszystkie brednie o Dr Sankowskim! Dr Sankowski operował i oby operował jak najdłużej! Korzystałam i chce korzystać z jego usług dalej. Ludzie jacy wy jesteście podli, macie problem to załatwić go trzeba bezpośrednio, a nie anonimowo pisać fałszywe skargi, obelgi pod adresem Dr Sankowskiego. Pacjentka, która chce pomóc wytłumaczyć innym jakie miała odczucia przed i po zabiegu i to, że jest zadowolona od razu jest lawinowo atakowana o tym, że kłamie, że jest podstawioną osobą itp. A ja nie wierzę w te wszystkie posty, które każą uciekać przed Dr Sankowskim. Sprawdzony specjalista w wielu przypadkach moich bliskich i znajomych. Nie prawdą jest to, że chce tylko zarobić. W wielu przypadkach pomógł polecając innego specjalistę z innej specjalizacji bądź poradził co zrobić, aby było lepiej i nie koniecznie operacją. Jest specjalistą, który ma niesamowite doświadczenie i na tym trzeba bazować, chcesz iść do młodszego lekarza Twój wybór, ale ja osobiście wolę doświadczonego i sprawdzonego. A takim właśnie jest dr Andrzej Sankowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem z doświadczenia,ze lepszy dr Sankowski.Jest wielu młodszych co chca wykurzyc starszych stad te wpisy. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Sankowski operuje nosy metodą otwartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zamkniętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry chirurg operuje roznymi w zaleznosci od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×