Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulis90

Jestem po operacji u Dr Andrzeja Sankowskiego

Polecane posty

Gość gość
Drogie Panie Dr Sankowski to guru Chirurgii Plastycznej w Polsce jest to chirurg o bardzo dużym doświadczeniu. Jak czytam te wredne wpisy na jego temat to niedobrze mi się robi. Każdy inteligentny człowiek wie że tak tylko może pisać konkurencja i osoby zawistne, a jak wszyscy wiemy gabinetów Chirurgii Plastycznej jest coraz więcej gdzie robią krzywdę. Póżniej przychodzą do Sankowskiego i proszą o pomoc, nie zawsze da się pomóc. Więc zastanówcie się dobrze a nie czytacie wredne fałszywe opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po liftingu i to co zrobił dr Sankowski przerosło moje oczekiwania. Jestem przeszczęśliwa twarz wyglada 20 lat młodziej gojenie rewelacyjne. Dziękuje doktorowi i z całym sercem polecam klinikę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony nosek i jest idealny. Mały i lekko zadarty do góry. Naprawdę uroczy i dokładnie taki jaki chciałam. Jestem dwa miesiące po zabiegu, więc nie jest to jeszcze efekt ostateczny, ale już jestem bardzo, bardzo zadowolona. Nie bolało nic, przemiła atmosfera i rewelacyjny efekt końcowy. Jedyne co dodało mi stresu to nagonka na klinikę, zero w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole co za sciema z autorki Napisalas ten post w drugim dniu po operacji? Buhaha wez popierdolencu kolo i jebnij sie w czolo.kurwa idiotko przez pierwsze 3 doby to ty nawet nie wiesz czy zyjesz i gdzie jestes.przez 2 tyg nie mozesz nawet utrzymac w rekach plyszowej zabawki bo miesnie sa nadwyrezone A ta kretynka pierdoli ze w 2 dobie wysmarowala poemat dziergajac na klawie moze jeszcze z usmiechwm na ryju i spiewem na ustavh Haha nie dziwie sie czemy tu ludzie tacy nieufni ale teraz juz wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealny i mały nosek to nie u sankowskiego,on takich nie robi na pewno takie ściemy tylko dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sankowski robi brzydkie nosy ,to widac na zdjeciach.współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to podam Ci numer tele i mozęmy na ten temat podyskutować, jeżeli nie wierzysz, że jestem autentyczną osobą po zabiegu u doktora :) Ja jestem zachwycona i nosek naprawdę wygląda uroczo, tak jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An05
11 lat temu powiększakam piersi, przy operacji był młody doktor i Sankowski. Z efektu nie byłam zadowolona gdyż kształt implantu nie pasował z moimi piersiami ale nie to było najgorsze lecz to że po 6 latach podczas niedzielnego spaceru poczułam pęknięcie lewego implantu i pierś stała się flakowata.Zawsze bardzo uwazalam na piersi , nigdy nie lezalam na brzuchu,nie sciskalam itp. Zrobilam termin na operację (byłam pewna ze wyciągnie mi badziewny implant i założy nowy) lecz po wybudzeniu się z narkozy okazało się że nowych implantów nie ma.Za operacje musialam zaplacic 1000 tys. zl.Dopiero na drugi dzień przyszedł do mojego pokoju sankowski i bezczelnie mnie oklamal że "implant był nieuszkodzony " i nie wie dlaczego pierś zrobiła się obwisla i że nie mógł założyć nowych implantów bo w piersi zrobiły się skrzepy i że trzeba odczekać jakiś czas aż skrzepy znikną a za NOWE IMPLANTY i OPERACJE MUSZE ZNOWU ZAPŁACIĆ ale może mi opuścic ok. 2-3 tys.nie pamiętam już dokładnie ile Nie dyskutowalam znim, zaakceptowałam kłamstwo które mi sprzedal nie miałam czasu na udowadnianie jego winy gdyż mieszkam daleko za granicą. Dziś cieszę się że nie mam żadnych wkładek. I często żałuję że mu podarowalam oszustwo bo nie wierzę że implant nie pękł skoro w jednej sekundzie poczułam to pęknięcie, złapałem się za pierś i z przerażeniem odkryłam flak, to co to było jak nie pęknięcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powinien pokazać ci implanty które wyjął, a na życzenie oddać ,Ja również byłam operowana w klinice Sankowskiego ale nie przez niego osobiście ,moje implanty w maju skończyły 12 lat i mają się świetnie . Z perspektywy czasu uważam że rozmiar ma znaczenie -rozmiar wkładki te większe częściej pękają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An05
Akurat miałam najmniejsza z mozliwych wkładkę, okrągłą. Doktor przyniósł jakąś do mojego pokoju, tyle że to mogła być każda inna wkładka, ja jej nie ogladalam, nawet nie miałam w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
An 05 jesteś tępą lalką lekarz dobrze zrobił że nie włożył drugich implantow ale ty i tak tego nie zrozumiesz... Jeśli chodzi i implanty to trzeba było sprawdzić po numerach wkładki i gwarancję którą dostałaś a nie p********z... że ci pękł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kilka tygodni temu miałam operacje w klinice dr Sankowskiego, muszę powiedzieć że miałam dylemat czytając te opinie i złośliwości w stosunku do Doktora, ale jednak się zdecydowałam i nie żałuję jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem po co ten hejt. A teraz kilka słów do dziewczyn planujacych zabieg, nie czytajcie tych bredni zazwyczaj piszą to zawistni ludzie którzy mają pretensje do świata lub zwyczajnie konkurencja. Pozdrawiam i polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga do dr Sankowskiego była długa ponieważ chodziłam po kilku specjalistach na konsultację cel operacji Face Lifting. Wszyscy odradzali i mówili że nie czują sie na siłach, ale że jedyną osobą która to robi to dr Sankowski , więc udałam się do niego. Jestem po operacji bardzo szczęśliwa a zarazem zła na siebie że od razu nie poszłam. polecam doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora i Klinikę. Miła domowa atmosfera, opieka na najwyższym poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na konsultację do dr Sankowskiego najbliższy termin dopiero w drugiej połowie Stycznia chce powiększyć piersi podobno bardzo ładne robi doktor. Czy ktoś robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ja byłam operowana w klinice dr Sankowskiego i jestem bardzo zadowolona piersi są piekne. Pan doktor idealnie dobrał mi implanty i teraz ciesze się że mam piekne cycki po operacji nie bolało bardzo ale jednak trzeba się pilnować. Nie zastanawiaj się tylko jedz i rób. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego dziewczyno!Ja jestem zla na siebie,on ma swoją wizję,oczywiscie przytaknie na Twoje zdanie ale w rezultacie robi po swojemu.Co z tego,ze sympatyczny,starszy Pan,skoro partaczy swoją pracę??I jeszcze zadnych konsekwencji nie ponosi.Bylam kilka razy w klinice...swieci pustkami.Nie moglam dostac sie do innych w wybranym przez siebie terminie,Sankowski to byla ostatnia deska ratunku,o dziwo termin dostalam szybko.Myslalam,ze to przeznaczenie,szczęscie.No i masz.Jestem mega zawiedziona rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo w Olsztynie polecacie ? Czy uciekać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowski to specjalista sam w sobie, czytając te wszystkie brednie to zastanawiam się jak wredni i nieobliczalni są ludzie. Osobiście znam Pana doktora od lat i zrobił mi już kilka operacji i jestem zadowolona. Z całym sumieniem polecam Klinikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolka74
operowalam sie u dr Kuźlan (Poznań) i goraco polecam :) bardzo balam sie operacji, ale dalam rade :) jesli chodzi o implanty to zdecydowalam sie (za porada pani doktor) na mentory anatomiczne. i sa idealne, bardzo subtelnie wygladaja, niczym naturalna piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

W Olsztynie tez robi dr Sankowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×