Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtematu

Czy chodzicie do restauracji?

Polecane posty

Gość gość
Codziennie :) Ale nie z mezem tylko z wspolpracownikami :P Codziennie jemy obiad w pracy w knajpce, mamy to szczecie ze pracuje blisko centrum i fajnych knajpek w okolicy nie brakuje. Z mezem i corka chodze jak jestesmy na wakacjach, albo jak jedziemy gdzies na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłem kaczkę w wiśniach parę dni temu w Ptaszylu na Kazimierzu i powiem krótko – palce lizać. Jeśli gdzieś w Krakowie wyjść na obiad to ich polecam. Sam wystrój restauracji i aranż myślę że jest odpowiedni na różne spotkania – z przyjaciółmi, rodziną, we dwoje, czy biznesowe. O restauracji dużo informacji jest na ich stronie facebookowej : www.facebook.com/ptaszylkrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bardzo pizzę z tuńczykiem jaką w Da Pietro podają. Także jeśli ktoś przepada za włoskim jedzeniem w tym właśnie pizzą makaronami lasagn-ią i tak dalej to bym tę restaurację polecał. Co do konkretów to na stronie www.dapietro.pl jest menu z cenami i adres. Trochę tam jest problem z dojazdem jak to generalnie w okolicach rynku głównego, ale można w miarę blisko zaparkować za kościołem ojców franciszkanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja uwielbiam chodzić na rodzinne obiady tutaj: http://www.figaropark.pl/ to restauracja w parku skaryszewskim z naprawdę świetnym jedzeniem i atmosferą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie z tymi reklamami bo to żałosne. Tu nikt nie pyta o adresy, pytanie było ogólne - choć sprzed 3 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2 razy w roku, chociaż w naszej rodzinie sieć restauracji, wolę w domu gorzej zjeść niż zaserwować sobie obiad/ kolację w restauracji. No i wybór dań niewielki, większość to ściepki ze stołów, przerobione na nowe dania, tych nigdy nie zamawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiad w restauracji? jak już muszę..inaczej mnie do tego koryta nikt nie zapędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagryz888
Pewnie, że tak!!Bardzo lubie wyjść i zjeść coś na mieście;) Najczęściej jadam z mężem w Domu Kresowym w okolicach Piaseczna!Bardzo smaczne jedzonko serwują i mają super miłą obsługę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikitaa1
A byliście w ok wine bar? Jest tam pięknie, bardzo spokojna okolica, chociaż blisko centrum Wrocławia. Jedzenie jest świeże, z sezonowych produktów. Na biznesowe spotkanie jak znalazł Tu możecie podejrzeć ich menu http://www.okwinebar.com/ Polecam ich przepyszne winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze chodze , mamy taki zwyczaj z przyjaciolmi ze raz w miesiacu idziemy ale my chodzimy do dobrych restauracji znanych kucharzy , gdzie stolik trzeba bukowac kilka tygodni wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gotują w Panoramie, nie wiem jak u nich jedzenie wyglądało i smakowało przed rewolucjami Gesslerowej, ale w każdym razie teraz jest smacznie. Najbardziej mi ich ryby smakują plus tak samo zupa rybna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka22
u gesllerowej jest strasznie drogo no i mnie akurat jadłospis nie przypadł do gustu. Jak będziecie we Wrocławiu to zdecydowanie polecam zajrzeć do Ok Wine&Bar przy centrum. Jest tu niezwykle romantycznie i mają niespotykane nigdzie wina. Byłam tu z mężem ,z którym pewnie jeszcze się tutaj wybierzemy . W mojej ocenie lokal, jedzenie i obsługa 10/10 Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr8993
Ja ostatnio próbuję kuchni polskiej w różnych restauracjach. Teraz moim celem jest restauracja http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach i mam nadzieję, że uda mi się tam zjeść, bo planuję wyjazd w okolice. Mają świetne opinii, więc to jak najbardziej zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smiesza wsadzane do menu na sile francuskie nazwy i sformułowania typu "w towarzystwie" i " z musnięciem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za reklamy , juz wiem gdzie moja noga nie postanie , jak slabo musi wam isc i wiac pustkami ze tak sie reklamujecie , pewnie jedzenie syfne a menager to debil ( jak to w kuchennych rewolucjach czesto widac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.39 Dokladnie! Dobra restauracja nie musi się reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM te beznadziejne knajpy, ktore sie tu reklamuja i zasmiecaja formum. To sa najwieksi szmaciarze, z najgorsza kuchnia - nie maja klientow ani kasy na normalna reklame, wiec z braku zajec (pusta sala) siedza na forach i szukaja frajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, czasem chodze do restauracji. Dlaczego "czasem"? Bo wole rzadko isc do bardzo dobrej restauracji niz czesto do byle jakich. Do restauracji chodze po to, zeby zjesc cos czego nie znam, nie umiem zrobic, czyli na cos czego nie ma w domu. Chodzenie na schabowego z kapusta czy na pierogi uwazam za bezsens, chyba ze jestesmy np. w podrozy i trzeba cos zjec, bo burczy zoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wychodzimy i z dziećmi i sami jak jest okazja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto odwiedzić targi branżowe i dowiedzieć się co nie co o gastronomi, na targach w marcu będą własciciele restauracji http://branzaczystosci.pl/targi-eurogastro-wordhotel/ i na pewno Was czyms dobrym poczętsują. sami ten temat wypróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzę bo nie mam 500+ i nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMIJAMY szerokim lukiem kiepskie knajpy, ktore zasmiecaja forum, bo nie stac ich na reklame. Wiemy, ze jestescie badziewiakami. Puste stoliki, nie ma gosci ,wiec smiecicie po forach - szukacie frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracująca studentka Anka
Ja po wypłacie za nadgodzinki w pracy czasem idę do restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kielcach to ostatnio bardzo lubię Maxi Pizzę, lokal jest na Słonecznej, ale tam to może dwa razy w życiu byłem, dużo częściej zdarza mi się zamawiać z dowozem. Dostarczają jeszcze ciepłą, a w zasadzie gorącą, więc trzeba trochę uważać żeby się nie poparzyć. Menu jest na maxipizza.pl/kielce,produkty, jakbym miał konkretną pizzę polecać to lubię Italianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello! ;) Jest tych pizzeri w każdym mieście mega dużo...Chyba Polacy częściej pizzę jedzą niż Włosi :P W Kielcach podpowiadałbym Maxi Pizzę, mam ich sprawdzonych, jeszcze mi dowozu nie zawalili, jak kurier ma być w konkretnym czasie to jest, a nie krąży bez sensu po mieście itp. Ja lubię raczej ostre jedzenie także u nich to Meskykańską z jalapeno dość często biorę, czasami jeszcze colę w gratisie dorzucają do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka011
Zdarza mi sie czasem chodzić do restauracji. Ostatnio jadłam w Ok Wine Bar we Wrocławiu nieopodal rynku. Jest tu niezwykle romantycznie i mają niespotykane nigdzie wina. Byłam tu z mężem ,z którym pewnie jeszcze się tutaj wybierzemy . W mojej ocenie lokal, jedzenie i obsługa 10/10 Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/ które według mnie jest wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda w Pszczynie nie mamy zbyt wiele restauracji, ale sporadycznie się zdarza, że pójdziemy z żoną. Mamy swoją ulubioną Restaurację Sułtan www.restauracjesultan.pl z dobrym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporadycznie się zdarzy, że zarezerwujemy stolik w www.villabianco.pl gdzie dbają o renomę i zarówno obsługa jak i jedzenie zawsze są na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę regularnie, a najczęściej do Hagiel Bistro w Warszawie. Mają tam świetne dania i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×