Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blekitnykwiatek

Mam 19 lat i jestem dumna z ciazy!

Polecane posty

Gość blekitnykwiatek

tak jak w temacie, mam 19 lat i jestem w 30 tc. Rodzice zachowuja sie jakby sie mnie wstydzili, nie chwala sie znajomym ze beda dziadkami, siostra tez niezbyt ze mna chce gadac. A ja jestem dumna, ze nosze pod sercem malenstwo, ktore bardzo z chlopakiem kochamy i pragniemy.Z duma eksponuje swoj brzuszek i nie obchodza mnie spojrzenia obcych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak rozumiem to jedyne twoje osiągnięcie na 19 lat życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dziecko jesteś w stanie sama utrzymać? Czy jesteś dumna, bo urodzisz a płacą rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
Wiedzialam, ze zaraz zaczniecie o wszystko wypytywac. No wiec ja sie jeszcze ucze w technikum, moj chlopak pracuje. Mieszkamy u rodzicow chlopaka, wyremontowalismy jego pokoj, tak by byl dobrze przystosowany do dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pokój? i sądzisz że to wystarczy dla 3 osobowej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
Ta ciaza oczywiscie nie byla planowana, nasza coreczka zrobila nam "niespodzianke" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i może właśnie dlatego, że będziesz mieszkała kątem u rodziców chłopaka, Twoi nie są dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, córeczka zrobiła niespodziankę. Prowo jak prowo, dam 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę, że powodem do wstydu jest żerowanie na innych, a właśnie ty tak robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
W moim domu nie mogliśmy zamieszkac bo niemamy do tego warunków, małe 3 pokojowe mieszkanie w którym mieszkają moi rodzice, siostra i brat. Ja mialam pokoj z siostrą. Pokoj nam wystarczy bo jest dość duzy i spokojnie sie zamieścimy z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie....o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie plany na przyszłość? bo dziecko rośnie i takie mieszkanie w jednym pokoju jest ok, ale max do pierwszego roku życia, a co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
Wypowiedź z 16.03 podszyw. Chociaż nie powien ze to nie byla niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
Potem mamy w planach cos wynająć, rodzice chłopaka napewno nam pomogą, bo biedni nie są ;) nie zrozumcie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice chłopaka nam pomogą- to jest Wasza "dorosłość" i odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się tymi wypowiedziami. Z czasem ono pójdzie do przedszkola, ty do pracy. Dacie sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z "teściową" wytrzymasz max rok, bo jesteś u niej gościem i będzie się do wszystkiego wtrącała, potem albo się rozstaniesz z facetem, który nie weźmie twojej strony albo wyprowadzicie się na swoje. Macie już odłożone pieniądze na własne mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki nie jesteście małżeństwem to "wam" nie pomogą, tylko synkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rodzice chłopaka nam pomogą- to jest Wasza "dorosłość" i odpowiedzialność ---- Ha ha ha. Ty popytaj ile młodych ludzi dostaje od rodziców mieszkanie, samochód itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty zapytaj, czy ci rodzice będą mieli ochotę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnykwiatek
Ale wy jesteście zawistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co liczyłaś zakładając tu taki temat? na oklaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o sam fakt,że panna jest w ciązy...w koncu nie 15-latka,a dorosła pannica...tylko to podejscie zenujace....dumna jestes,bo co? bo bedziesz na utrzymaniu chlopaka i jego rodzocow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawistne, przeżyłyśmy więcej niż ty i wiemy trochę więcej o świecie. Zresztą wystarczy poczytać tematy o mieszkaniu z teściami. I jeśli nawet kupią mieszkanie, to kupią je synowi, a nie tobie. W razie rozstania zostaniesz z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest dumna z tego, że wrobiła faceta w dziecko. Problemy zaczną się wtedy, kiedy faceta przestanie interesować rodzina, a zacznie szukać straconej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia42
Osobiście uważam że decyzje podejmowane w tak młodym wieku nie są zbyt dobre.Ile jesteś ze swoim chłopakiem?( Mówię z własnego doświadczenia . ) mimo wszystko życzę Ci powodzenia i mam nadzieje że skończysz szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się "wrabia" faceta w dziecko? seks uprawiają dwie osoby i są raczej świadome, że może wyniknąć z tego ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz,co ...ja tez zaliczylam wpadkę mając 20 l.ale duma,to bylo ostatnie uczucie,jakie mogloby mi przyjsc do glowy...moj chlopak tez juz pracowal,ja bylam w maturalnej klasie(bylismy para 3 lata)...przede wszystkim towarzyszyl mi lek o przyszlosc,o nauke,o to,gdzie bedziemy mieszkac i takie tam....a ty bewstydnie chelpisz sie ,ze bedziesz na utrzymaniu chlopaka i jego rodzicow i nic wiecej sie dla ciebie nie liczy,bo pomoga....jakby to byl ich obowiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metody "wrabiania": 1. jestem bezpłodna (autentyczna wypowiedź 18latki, która w życiu nie była u gina) 2. biorę tabletki 3. dziś są moje dni niepłodne 4. uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, a facet to bezwolne ciele i nie używa głowy do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×