Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka być dziewczynha żeby faceci zwracali na mnie uwagę

Polecane posty

Gość gość
ja dodam, że odkąd przestałam się malować (totalny brak makijazu) mam o wiele wieksze powodzenie niż z tapetą - a malować to ja się potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bys ja zr***ał, bo tylko o to Ci chodzi;) I nie pieprz o żadnej miłosci do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja dodam, że odkąd przestałam się malować (totalny brak makijazu) mam o wiele wieksze powodzenie niż z tapetą - a malować to ja się potrafię. xxx Masz powodzenie ale tylko w snach hahaha wory i since nigdy nie sa ładne i odstraszaja facetów głupio ci/po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindymindy
Nawet takie byle co jak ona Cie nie chce :D?Ehh Ty jej nie kochasz wyroochał bys ja pare razy a potem kop w dooope,i kolejnej naiwnej bys szukał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta agresja? od razu widać co kogo boli :) ja myślę że chodzi w tym o to, że większość facetów boi się takich wypacykowanych lasek, a taka bez makijażu (jeśli jest ładna) wydaje się milsza i słodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak,a i tak jak widzą taka wymalowana dziunie zaraz dostaja slinotoku,tylko nie kazdy moze sobie na taka pozwolić;)Ale to nie znaczy ze nie marza o takich dziuniach ;) A szara myszka to zawsze na pocieszenie bo nie stac ich na lepsze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwracać uwagę będą jeżeli jesteś zgrabna i ładna, niezależnie od tego w co się ubierzesz i jak umalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No makijaz jest wazny,mozna optycznie wszystko zmienic,a faceci sa tacy głupi na tle wygladu ze potrafia mocno umalowana kobiete wziasc za naturalną,tylko taki makijaz musi byc dobrze zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle co to ty jesteś głupia pi/zdo. Ja nawet nic z nią nie próbowałem tępaku więc skąd wiesz czy chce czy nie chce. G****o cię to obchodzi. Idź daj jakiemuś menelowi na ulicy, to może ci ulży. Dawno takie sfrustrowanej durnej, i pewnie starej lochy nie spotkałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że ubiór i makijaż jest istotnie ważny. źle dobrany ciuch i makijaż mogą zrobić z atrakcyjnej kobiety bazyla i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, odnajdź to w sobie. :) Jeśli będziesz czuła się dobrze sama że sobą, inni też to zauważą. Jeśli jesteś nieśmiała, masz pewnie zaniżone poczucie wartości. Niezależnie co na siebie włożysz, ludzie dostrzegą, czy lubisz siebie. Zaakceptuj swoją osobę w pełni, a sama zauważysz efekty, pracuj nad swoim charakterem, wyglądem, życiem zawodowym. Nie zabiegaj na siłę o zainteresowanie, samo przyjdzie, wiem coś o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byś się zdziwiła, ale nie mam zamiaru takiemu zeru jak ty czegokolwiek udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Twojej dziurze za to żaden nie musi marzyć, bo każdemu dasz kto się nawinie. Problem tylko w tym że żaden nie chcę. Zazdrość cię zżera prymitywna klucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha taaa :D Prawda boli ;)? Ja w przeciwienstwie od Ciebie nie marze o kims kto jest zajety...Tobie juz jest wszystko obojetne skoro marzysz nawet o takiej której daleko do top model ojjjj musisz byc bardzo zdesperowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty masz nasrane, dziecko.. Najpierw obrzucasz mnie gów/nem zarzucając że patrzę tylko na wygląd, a za chwilę bluzgasz za to, że jednak na ten wygląd uwagi nie zwracam? Je/biesz prowokacjä na kilometr. Nigdzie nie napisałem, że jej daleko, do top model. Tylko z urody jest raczej zwyczajna. Nie jakaś mega wytapetowana, pierd/olona miss, bo to zupełnie nie mój typ. Ma zaje/biste powodzenie u facetów, takie o jakim ty możesz jedynie pomarzyć desperatko. I miażdży cię inteligencją. Faceci deb/ili nie chcą, choćby nie wiem jak 'pieknych' Do wyrżnięcia i za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja Ci powiem tak. Mam 22 lata i zakochałem się w kobiecie po 30. Nie jest to jakaś top model, mówiąc obiektywnie! xxx Tutaj napisałes o tym chłopcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj "pierdolona Miss" no chyba dała Ci ostrego kosza jakaś zadbana kobietka ze tak nienawidzisz kobiet mocno umalowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miała słuchać tego forum to musiałabym uwierzyć, że przez moje ubrania/makijaż żaden facet na mnie nie spojrzy. I guzik prawda - może im się wiele rzeczy nie podobać, mogą sobie nawet myśleć, że coś by zmienili, ale to nie sukienka, a dziewczyna w sukience przyciąga uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalem że nie jest Top Model A ty, że daleko jej do Top Model. Nie zauważasz tej subtelnej roznicy? Aż tak daleko to jej nie jest gdyby była wyższa i młodsza śmiało mogłaby startować i kosić konkurencje. Ty nawet ze świnią nie mogłabyś się równąć, sądząc po ilości jadu jaki tu wyplułaß. Co ci to da, że kogoś tak oczernisz. Jak już masz się wyżywać to rób to na mnie i nie mieszaj w to osób, ku/rwa które nic ci nie zrobiły bo to już skrajna psychoza, albo zwyczajna zawiść i zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc pier/dolona Miss miałem na myśli wszystkie te tyczki wijące się po wybiegach, uważane przez wszystkich za bóstwo, bo to nie są moje kanony piękna. A wszyscy się nimi tak zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to chore nienawidzic osób płci przeciwnej tylko dlatego bo wszyscy uwazaja je za bóstwo,chyba ze Ty kobieta jestes:D:D;D Widac nienawisc w twojej wypowiedzi do tych "Missek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się. Kończę dyskusje z tobą bo to do niczego nie prowadzi a tylko masz pożywkę z tego że sobie ulżysz w necie. O jakiej nienawiść do płci przeciwnej ty pieprzysz. Przecież sama bluzgasz na facetów i zarzucasz że chcą tylko wyru/chać i zostawić. A może to ty jesteś śmierdzącym podstarzałym zbokiem co nie może a chciałby sobie po używać i z tej zazdrości ci tak piana z pyska leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to ty jesteś śmierdzącym podstarzałym zbokiem co nie może a chciałby sobie po używać i z tej zazdrości ci tak piana z pyska leci? xxx Ale o co stary zbok miałby byc zazdrosny skoro Ty marzysz o jakiejs zajetej babie?Wolnej nie mozesz sobie znalesć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×