Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka być dziewczynha żeby faceci zwracali na mnie uwagę

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, ale szanuje się:-) A tą szminke spróbuje znaleźć w mojej kosmetyczce ;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem tak. Mam 22 lata i zakochałem się w kobiecie po 30. Nie jest to jakaś top model, mówiąc obiektywnie! Bo dla mnie jest zjawiskowa i piękna i nie ma lepszej, to z powodu tego co do niej czuje. Ale tak naprawdę ma delikatny brzuszek, tyłek szczupły a twarz ladna ale nie jakaś miss, no i jej ogromny atut to duzy biust i piękne ciemne oczy. Ogolnie jest drobna, zadbana, ladnie umalowana, pachnąca, porusza się jak syrena po prostu chodzi w taki sposób że chyba nie ma faceta co by się za nią nie spojrzal. Sexownie, subtelnie z wyczuciem. No i charakter ma świetny. Poczucie humoru na wysokim poziomie, inteligencja, pewność siebie, kobiecość, ale zarazem siła i niezależność. Perelka wśród kobiet. Blasku nadaje jej głównie osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej atut duze cycki haha nie mam szacunku do takich "facetów" :D :D Tylko cycki i ci/pa wam w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wam wielkie k***sy w głowach. Jakby miała małe to by nic nie zmieniło. Napisałem to jako ciekawostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie Smiejsię z tego chłopaka. Każdy ma prawo się zakochac. Rozumiem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że nie. Nawet jakby w ogóle ich nie miała to bym ją kochał. Ale ma duże, naturalne, jędrne, sprężyste, opalone i wysoko osadzone. Wypi/erdalaj jak się nie znasz. Widać że masz kompleksy na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. A mi w głowie nie wielkie tylko wysocy, odpowiedzialni, inteligentni, mądrzy i kochani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apeluje o zaprzestanie kłótni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam kompleksów. Ty masz na punkcie małych cycków. Żaden cię przez to nie chce ojojoj. Widać po zachowaniu zresztą że Cię dawno nie stukali i Cię swędzieć zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindy przestań pisać w liczbie mnogiej. Zupełnie jak "czterdziecha co ma pecha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie pisze w liczbie mnogiej:D?O sobie pisze w liczbie pojedyńczej.A zreszta mysl co chcesz o mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno faceci jak i kobiety zwracają uwagę na wygląd. Kobiety dodatkowo na samodzielność zwracają uwagę... czyli im wiecej ma kasy tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to nie powinno być tak ze forsa, jeśli jest się z poważnym związku powinna być na pół ? chodzi mi tu o to ze nie powinno się ciągnąć z jednej osoby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby tu "Sama widzisz autorko tylko ci/pa i cycki im we łbach" Chyba już sama nie wiesz co piszesz, aby tylko skrytykować, dopiec, wystawić negatywną ocenę. Dzięki temu czujesz się lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie zauważyła pisze tu więcej facetów. Ten cycatej 30tce to nie ja. Na podstawie jego wypowiedzi oceniłaś podobnie nas wszystkich pisząc "zobacz autorko jacy oni są". Autorko tematu skoro już chcesz się zmieniać, to nie bądź taka jak ta frustrowana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka18
Jak i facet tak i kobieta po to są żeby się kochać i udowadniać sobie miłość, chociażby tak, jeśli sprawia im to przyjemność. Czasami przecież jest i tak ze to kobieta wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindy nie wiem czemu się czepiasz jego, przecież wiadome jest że facet patrzy na wygląd, a kobiety tego nie robią? Facet lubi duże cycki no i dobra, ja lubie wysokich z ciemnymi włosami i jasnymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bardzo im zalezy na cyckach to niech sobie ida na pastwiska i niech roochaja krowy,albo niech kupia sobie dmuchana lale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, wezmę wasze rady pod uwagę, tylko inaczej to wszystko rozegram.(po swojemu);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ te feministki agresywne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mindymindy To ja ten od cycatej trzydziechy :D Gdzie ja dziewczynko napisałem, że ja z nią jestem? Jej cycków nawet nie miałem okazji dotknąć i pewnie nie będę miał, ale samo jej towarzystwo sprawia mi przyjemność. Ona ma już faceta a ja się w to nie wpie/rdalam, bo ją szanuje i nie chce psuć jej związku. A Ty weź coś na uspokojenie bo Ci te 75 G silikony popękają z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×