Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ale ci katole sa śmieszni

Polecane posty

Gość gość
to jest prawda co wypisują sama jesteś śmieszna bo ja też tam pisałem w tym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"muzyki gotyckiej nie znam ale jak dorośli ludzie z całą powagą zakładaja na siebie takie fatałaszki i tak paradują po ulicach to dla mnie to jest jakas choroba umysłowa. a jak tacy są "wyznawcy" tej muzyki to ja dziękuje od razu na wstępie. " Nie moge, jestem chora umysłowo bo sie ekscentrycznie ubieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem w tym wątku xxx rozmnażasz się jak królik i wydajesz na świat kolejnych polakow cebulaków? O FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spisz w trumnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natura ludzka jest tak skonstruowana ze dąży do piękna a nie do brzydoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóż ofiarę, najlepiej 25 dnia miesiąca i Idź napij się krwi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmieszniejsi są ci co słuchają "muzyki " metalowej . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najsmieszniejsi są ci co słuchają "muzyki " metalowej" dlaczego w odniesieniu do ambitnej, trudnej w odbiorze i tworzeniu muzyki, której byle plebs nie zrozumie, piszesz "muzyki"w cudzysłowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słucham disco polo :-) to je dopiero muza przez wielkie M :-P możesz mnie pocałować w dooope ha ha ha:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal to "muzyka " nie muzyka.Mozna nie mieć glosu a to "śpiewać " można nie potrafić grać na żadnym instrumencie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metal to "muzyka " nie muzyka.Mozna nie mieć glosu a to "śpiewać " można nie potrafić grać na żadnym instrumencie ." Nie ośmieszaj sie. Gitarzyści metalowi to często prawdziwi wirtuozi, sama jestem gitarzystką, i musiałam poswięcić dużo czasu by dojść do jakiegoś poziomu więc nie pjerdol podczłowieku bo widać ze o muzyce metalowej nie masz żadnego pojęcia. Popełnij samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swój metal. Gram na pokrywkach od garnków i też nie rozumiem dlaczego ludzie nie lubią mojego metalu?! Czasem widelcem pobębnię i efekt taki sam no! Od czasu do czasu powyję do księżyca a ludzie mi w ściany walą. Ech, "plebs" jak nic. A tak na poważnie, metal to nie muzyka tylko submuzyka jakichś głuchych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie przejmuj sie,oni poprostu tego nie czuja,wiekszosc ludzi ma beznadziejny gust muzyczny" Raczej dla ludzi dobrze osłuchanych. Nieosłuchany plebs, taki jak ty, uznaje trudną w odbiorze muzyke za hałas. Ja słysze świetne metalowe riffy i znakomitą muzykę. Dlaczego na siłe starasz sie obrazić coś czego nie rozumiesz, osmieszając sie przy tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa...zapomniałam! Ty masz przecież lepszy słuch od zwierząt! Nie moje uszy i słuchaj sobie wymyślone riffy ile wlezie. Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z metalu najlepszy jest Guncesrozez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślone bo takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć swoje rzępolenie na wrzutę, chce tego posłuchać.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nawroc sie bo czas jest krotki,przeczytasz o tym w proroctwach i oredziach na koniec czasow ,ktore sa publikowane na paruzja info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę...nie wiem czy ta laska trolluje czy miała lobotomię, ale specjalnie dla niej wklejam cytat z wikipedii: "Riff w muzyce rockowej (i gatunkach muzycznych wywodzących się z rocka jak np. w heavy metalu) to krótka melodia, motyw lub pojedyncza fraza, zwykle część dłuższego solo, często otwierająca utwór i potem powracająca wielokrotnie w czasie jego trwania. Riffy są najłatwiej "wpadającymi w ucho" częściami utworów rockowych (por. ostinato)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucaj pozerko i mitomanko! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, ta od "metalu", chyba ci rdza mózg zjada bo zauważ że zacytowałaś z Wiki na temat ROCK i heavy metal rock! Czytasz? ROCK, a nie w takim jazgocie o którym ty bez przery p*i*e*r*d*o*l*i*s*z! Nic ino metal, metal i metal. Weźże dziewucho pisz o co ci chodzi i o jakim "metalu" p*i*e*r*d*o*l*i*s*z, bo puki co rzępolisz brednie jak nawiedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i gatunkach muzycznych wywodzących się z rocka jak np. w heavy metalu" - heavy metal, jak sama nazwa wskazuje, to METAL, nie rock -to przykład, riffy występują też w innych gatunkach metalu -jesteś idiotką bo nie umiesz czytać ze zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×