Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAM JUZ 32 LATA I NIE CHCE DZIECI..JESTEM Z TEGO POWODU OBRAZANA I WYZYWANA

Polecane posty

Gość gość
Nie wściekajcie się! Teraz na topie jest konkubinat zw.karta rowerowa.Nikt nikomu nie musi obiecywać, bez zobowiązań żyje się pewnie i lepiej? Tak uważają wszystkie "da my" w takich związkach.No i dobrze, rozwód kosztuje, podział majątku również! Gorzej jak te panie siedzą z facetami którzy mają dzieci z poprzedniego związku.Nie chciała bym być na ich miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
nawet nie myśl o tym, żeby być na moim miejscu, bo w życiu nie oddam ci mojego konkubenta, w dodatku z dziećmi w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wiecie o miłości,ja mam już 4 męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od konkubinatu to widać ma jakiś ostry problem, a poza tym ma bardzo ciasny umysł, skoro nie mieści się w nim tak oczywisty fakt, że prawdziwa miłość nie potrzebuje papierka jako potwierdzenia. Bidula pewnie szła do ołtarza z brzuchem w wieku nastoletnim ale z dumą że ojciec się przyznał. Odtąd żyje w błogim spokoju, bez trosk o szklankę wody na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko a tych 3 mężów to wykończyłaś czy przezyli?? ;) Autorko olej złośliwców i zyj tak jak chcecie tego z facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie chce dzieci, ale nikt mnie o to jakos nie pyta specjalnie, mozna sklamac i miec spokoj bo nie chce mi sie wdawac w jakies dyskusje, w rodzinie nie mam z tym problemu, jedynie jakies ciotki, babcie itp. czasem sie czepiaja, ale mnie to nie wkurza, one po prostu nie wyobrazaja sobie innego zycia, dla nich to jest wielkie szczescie i chca zebym ja rowniez przezyla takie szczescie. Nie chce jakos je dolowac i tlumaczyc im, ze dla mnie to raczej klatwa na cale zycie, tak jawi mi sie ciaza. Mam tokofobie i problemy z psychika, nie chcialabym obciazac tym dziecka, jestem oschla i niezbyt emocjonalna. Wiem, ze nie pokochalabym tego dziecka. Nie nadawalabym sie na matke, nie moge sobie poradzic z sama soba a co dopiero jakby doszlo do tego dziecko. Nie jestem za aborcja, ale po urodzeniu bym oddala dziecko, inaczej sobie tego nie wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i na razie na pewno nie mam dzieci w planach. Nie przepadam za nimi, byłabym fatalną matką. Zdaję sobie z tego sprawę. A ludzie niech komentują, co mi to przeszkadza. Skoro ich to cieszy, proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też ludziom chce się wpychać nosa w sprawy innych; w jaki sposób żyją, czy dzietne czy bezdzietne, konkubinat, ślub (a jaki? na ile osób), na co, po co, czemu, dlaczego...Sprawy które ich w ogóle nie dotyczą i nie dotykają?! Wy tak serio? Może niektóre z was są przewrażliwione i wszędzie węszycie lub bierzecie do serca czyjeś słowa dwuznacznie? Przecież jeżeli parę dzieciatych osób razem pracuje, to mają wspólny temat, tak jak parę nie dzieciatych może rozmawia o fimach albo o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie ja tez bym nie chciala jestes nowoczesna i zyjesz normalnie . a rodzina zyje stereotypami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musicie przyznać że to te dzieciate częściej są wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tyle obowiązków mają mamuśki a tylko ploty w głowie, czyżby jedyna rozrywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna powiedziec, ze jestes bezplodna albo udawac nieszczesliwa niespelniona singielke ktora bardzo chce rodziny i dzieci ale nie moze natrafic na wlasciwego faceta xD chociaz to jest czasem zawodne bo te baby wpychajace nos w nie swoje sprawy zaczna swatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tez częściej grube, wyrachowane i nieszczęśliwe i obolałe i szybciej się starzeją i częściej mają problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ze one właśnie na to czekają, że w końcu autorka przyzna się jaka to nieszczęśliwa i biedna:), wtedy odpuszczą i przyjmą pod opiekuńcze matczyne ramiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×