Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
czy cos sie tu ruszy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
ile mozna czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddddddddddddddd
wcale sie nie dziwie ze nikt tu nie zaglada i co to za ograniczenia czasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasdfghjk
raz dwa trzy proba mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LouLou91
Dziewczyny :)))) Na początek życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku :* Pełnego miłośc****asji i uśmiechu :) A następnie napiszę co u mnie :) Tak jak mówiłam, zaszłam jednak za pierwszym razem ! :) Moje objawy to: brak okresu,ból piersi, mały apetyt ( przed ciążą miałam ogromny) no i niestety robi mi się słabo co chwilę i troszkę kręci w głowie- ale to podobno spadek ciśnienia Dzisiaj byliśmy u ginekologa (w UK) no i jest ! ciąża ma 5 tygodni :)Ciąża prawidłowa:) moje tsh się unormowało:0,96 I teraz pytania do Was: Czy to normalne, że bobas ma 1,5 mm? Tak zrozumiałam lekarkę, a jest to Rosjanka, więc nie wiem niestety czy dobrze usłyszałam... No i kazała mi przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie widać serduszka. Jak to jest z rozwojem serca? Proszę o odpowiedzi, do PL wracam pewnie po tym właśnie badaniu za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loulou serduszko pojawia się zwykle między 5-8tygodniem, to naprawdę jest indywidualnie, u mnie to jakoś było w 5tyg i którymś tam dniu a u koleżanki z pracy byłyśmy prawie w tym samym czasie w ciąży dopiero serce było ok 8 tygodnia, także czekaj spokojnie i nic się nie stresuj i wracaj do kraju bo tam to nikt Ci dokładnie ciąży nie poprowadzi ani usg kiedy trzeba nie wykona(wiem od znajomych, które też tu wracały w ciąży i do porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou91
GośćInka dziękuję za odpowiedź :) tutaj ciąża zaczyna się dla nich od 12 ttyg. , wiec dla zdrowej kobiety to jest już problem, bo chce wiedzieć czy z bobas em wszystko dobrze, a co dopiero dla mnie po operacji i niedoczynności. .. martwi mnie to, że mi nie jest niedobrze i nie mam zachcianek :) moja mama miała kolejno na slodycze,papryke i ogórki kiszone, a ja nic. Może to za szybko... jedyne co widze to mam piersi z B na C - a to 5 tydz ! Az sie boje. no i nie miałam jeszcze badań krwi... ale to zrobię w 8 tyg w pl dopiero, bo tutaj prywatnie mnie na te badania nie stać :( jest tutaj jakaś mamusia na sierpień albo wrzesień ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja mam termin na sierpien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou91
Elilu gratuluję ! :) a napisz mi jak nastawienie na lato w 3 trymestrze :) ? Ja się obawiam, moja mama bardzo w ciazy puchla i jak sobie o tym pomysle... brrr. . Lepiej nie myśleć, trzeba przetrwać :) a jaki masz apetyt teraz ? Ja zaczęłam 6 tydzien. Wymiotów brak, ale apetytu tez... dziś na śniadanie np jem małe jabłko plus kleik ryżowy dla dzieci.. i mecze to, a na nic nie mam ochoty innego. Na obiad postanowiłam zrobić zupę szczawiowa z jajkiem, bo wczoraj przez cały dzień zjadłam banana i danio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie badania z Uniwersytetu Ginekologii i tam właśnie komentują sprawę żywienia w czasie ciąży. Zastanawiam się czy nie wyciąć w siebie na sile tych warzyw, owców, drobiu... tylko czy to ma sens ? Ja to wszystko w domu mam, po prostu mój organizm nie ma potrzeby tego zjeść. Przed ciążą jadłam bardzo dużo, potrafiłam zjeść dwa obiady, a za dwie godziny 2 duże kebaby. Może dziecko postanowiło mi ukrócić ;) tak czy siak mam nadzieje, ze apetyt na warzywa wróci. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jedz tak jak Ci apetyt dyktuje, nic na siłę, Twój organizm lepiej wie czego teraz potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tez problem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aser63
A co możecie polecić sklep z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×