Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gosciana z tym moim mężem to lipa straszna. Dzwoniłam o 8 jakoś odebrał, zapytałam go czy wie ktora godzina, on ze czwarta a ja ze coś mu chyba się pomyliło ze 8. A on do mnie ze panikuje!!! Wkurzyłam się i wyszłam z chaty i jestem u mamy. Musiałam wrócić na chwile do domu i jeszcze go nie było a dochodziła 12. Nerwy na mają, ja schodzilam to go minęłam. Wyglądal jak śmierć!!! Do tej pory cisza. Strasznie go nie lubię teraz :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zostało mi 6 tabletek dostinex. Potrzebuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chodźcie na 2 forum tam idzie strona z prędkością światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczita jezus jak strus pedziwiatr jestes;p ja dzis pospalam 5 godzin, Tom jeszcze mniej bo wstal wczesniej i lezymy jak dętki... ja piwstrzymuje sen, zeby nsie nie meczyc w nocy, a on bo przeciez musi objerzec mecz realu.... mam cicha nadzieje ze o 12 bed egrzecznie spala, bo jutro duzo rzeczy do zalatwienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam! Ludzie chyba za dużo zrobiłam o 19 nie miałam siły na nic! Dosłownie żywcem padłam! Jutro tez dużo musze zrobić! Niestety taka niedziela handlowa jutro u mnie ;-) trochę zakupów i prasowania zasłon firan itd. Poniedziałek podłogi ale to już małzon. Choinka. We wtorek rano jedziemy do moich rodziców i tam już aż do niedzieli. U teściow nowy rok. Boje się jutro sklepów pewnie masa ludzi i masa znajomych a ja juz baniak mam konkret! :-P ale jak trzeba to trzeba ;-) musze teściom prezenty kupić i podrzucić wieczorem :-) Spać! Duża potrzeba spania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jutro wycieczka po sklepach. Dzis nawet w leroy merlin ludzi bylo tyle ze.mozg mi stanal (co mozna remontowac kilka dni przed siwetsmi?!?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz oni tam mają dużo ozdób i różnych p*****l może dlatego ;-) nie ma to jak na święta kupić sobie nową deskę do klopa i kosz na śmieci :-D poczuj magię świat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, w sumie ja kupiłam dzis wiaderko :D:D:D (ale to nie byl glowny cel, obczajalismy choinki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Gościana u mnie rok temu wiaderko zastąpiło stojak na choinkę :D A co do remontu przed świętami, to my pod koniec zeszłego roku kupiliśmy mieszkanie i wykańczaliśmy je na tydzień przed świętami :P na szczęście święta spędzaliśmy u rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chrystusie:D:D to szacun z tym mieszkaniem słowianka :D:D:D jak kocham planowac remonty i ogladac efety po, to samego procesu nienaiwdzę. zwłaszcza, ze u nas to tak wiesz, max 2 pomieszczenia na raz, wiec to neverending story po prostu... moze za jakieoos 2 lata juz cale mieszkanie bedize zrobione tak jak ja chce...ale jak bejbik przyjdzie to nie wiem czy to sie nie rozwlecze na dluzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole gdzie jest antoninka??? beta???? i cala reszta dziewczyn? elilu jak tam kochana ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie!!!! Jestem, jestem Gościana ,poczytuję Was jak mam trochę czasu,bo ostatnio tylko sprzątam i gotuję,dziś ledwo żywa jestem po całym dniu biegania po zakupach potem ze ścierką ;-) Gratuluję Elilu i alina83 , fajny prezent na święta :-) Anabella nie smuć się , długo się nie starasz, co mają powiedzieć osoby,którym nie wychodzi miesiącami albo latami, głowa do góry uda się tylko trzeba pozytywnie myśleć, jestem pewna,że w 2015 będziesz szczęśliwą mamusią. A gdzie Wy dziewczyny jesteście, na jakim forum???? Dobrej nocki i trzymam kciuki za kolejne prezenty w postaci dwóch kreseczek ;-) Która testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez mamczita ja tez mialam problem;p ale u mnie to byla kwestia polskiego znaku w niku wiec nie pomoge. wogole ej ide sie kapac, ale jeszcze tu zajrze przed spaniem. wiesz co mi ise zorbilo dziwnego? se leze i brzuch mi sie krzywil? i mial guza? WTF? przeciez dziecko jest za male na takie cos? wydygałam sie, ale juz mi przeszlo..takze ten.... mam nadzieje, ze jak tu zajrze to ukoisz me nerwy a tym czasem lece do wanny i jednak strzele profilaktycznie nospe i magnez przed spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje waży około 160gram i mierzy coś koło 12 do pupy a razem z nogami kolo 16 a może więc Twoje podobnie i jak leżę to czuje już sporo a po glukozie czułam już dosyć jak przelewanie wody w worku. Myślę, że jak mówiłaś ze u Ciebie nie widać to już spokojnie mogło coś takiego być macica jest wielkości melona u nas i myślę, że to sensowne! Mogło Ci się tak właśnie zrobić już :-D weź nospe weź mnie cholera gardło zaczęło boleć nosz!!!!!! :-( Przecież tak się nie da żyć! Idę woda z solą płuknac mam też gencjane myślę może tym bym sobie migdały maznela tylko nie wiem czy wolno :-/ moja mama ma cukrzycę i słodzi ksylitolem on droższy ale dobry i działa przeciwbakteryjnie może tym sobie płukanie zrobię aj dupa cycki! :-/ złaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałaś o imię nie wiem mam mentlik chce proste oryginalne i nie standardowe. Podoba mi się Hania i Zuzia Zosia ale to teraz szał, Nela też zaczyna być modna...będę myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co mam sobie kupić na prezent :-P zupełnie wszystko co teraz mi niezbędne mam od reszty zrobiłam listę do salonu w home&you, ale jutro prezent od mężona mam sobie wybrac.. Nie chce bizu bo po ciąży planuje total przemianę chce dużo rzeczy zamienić i ogólnie się zmienic.z kosmetyków szału teraz nie można, ogólnie kocham NUXE i ich oliwke z drobinkami złota i bez ;-) ze sprzętów babskich wszystko mam szczoteczkę do twarzy, suszarkę prostownice nie wiem :-( chyba ze będę składać bony ale chciałabym pomacac... :-( ubrań nie chce ogólnie obecnie jestem samowystarczalna i myślę, że może zainwestuje w zdrowie i sokowirówke bo nie mam hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko znów jak taka kupować to wyciskarke z ceramicznymi ostrzami..ale nie będę szarpać budżetu kupie sobie kiedyś jak będę kuchnie robić na wspólną ratę cała kuchnie. U mnie też remont na raty pomieszczenie po pomieszczeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa mialam ten nuxowy ale takie miniaturowe wydanie. Z******te toto na lato tj wersja z drobinami:) Sokowirowke polecsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzieki za przypomnienie o jej istnieniu;D w zeszym roku mialam fazy na soki marchew seler, jablko, burak...vhociaz z burakiem tooo czuc buraka i taki ziemisty posmaczek, ale wiesz czujesz ze pijesz cos zdrowego;) kurde az se strzele cos na dniach:) akurat na hemoglobine ;)))) Aaa tylko jak bedizesz robic tlyko dla siebie to nie rob za duzo, bo te soki najlepiej pic na swiezo;) wiesz w 15 minut zanim ci witaminy spierdziela;) A co do prezentow. Perfumy. Perfumy perfumy amen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania mnie kreci:) U nas to samo jesli chodzi o remonty;D Ja mam zwykla, metalowa ktra zabija wit c;)) hiehie bo najzdrwsze to sa wyciskarki tak wogole a nie sokowirowki, ale to juz gruba kapucha, jak dla mnie za gruba na gadzet do kuchni, ktory uzyja jak mi ktos przypomni;) ale jak ktos uzywa to super sprawa z tego co czytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten i ten i mam też 50 ml zwykłego jak miałam długie włosy i kręciłam fale prostownica to miałam śliczne bez zniszczeń, ale choroba w tym roku mi dala w d**e i musiałam ściąć... :-( w łóżku zrobił się z nich jeden suchy koŁtun... Używasz dużo? Sokowirówki? Są widzę wolnoobrotowe po 300 zł na allegro mogłam kupić cholera teraz już nie dojdzie, musiałby się szybki sprzedawca trafić.. Jak tam bulwa? Zniknęła ;-) ciocia kiedyś powie, że powiedziałaś na fasolkę guz :-P wypraszam sobie! No! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×