Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpoikl

Pytanie do żonatych mężczyzn

Polecane posty

Gość gośćpoikl

Pyta zamezna kobieta. Słuchajcie chłopaki to jest wazne, nie róbcie sobie żartów, ja jestem w stresie, boje sie o małżeństwo. Sytuacja jest taka. Szukacie pracy. W internecie. I przeglądanie strone typu gumtree, craigslist. I na głównej stronie widzicie rownież rożne propozycje o spotkania, o se ks. Podkreślam sytuacje. Robicie to bo "to tylko eksperyment i jesteście ciekawi reakcji" piszecie do rożnych osob, kobiet czy chcą sie teraz spotkac. Wysyłajcie swoje zdjęcie i numer telefonu. Dostajecie odpowiedz od dziewczyny, ktora jest znana z tego ze spamuje zeby dostać kasę i w ewentualności prosi o numer karty. Wymieniajcie z nia dwie wiadomości, ona wysyła jakies nagie zdjecia. Wiadomości do tych kobiet nie sa jakies długie. Dwa zdania maks. Kolejna odpowiedz dostaliscie na telefon o jakimś masażu, z dwoma czy trzema kobietami. Babka sie umawia, mowi ze wynajmie hotel itd. Wymieniajcie z nia kilka wiadomości aby sie umowic ale kiedy pytacie o adres cisza i dopiero na drugi dzien wiadomość , ze był korek i nie mogła dotrzeć. Ogólnie poszło jakies ok 7 wiadomości z czego jakies dwie odpowiedzi. Ktore prawdopodobnie były oszustwem. Prosze mi wytłumaczyć dlaczego byście to robili. Wyjaśnienie jest taki, bo byłem ciekawi jaka bedzie reakcja i ilu jest oszustów. Ja sie pytam czy mając żonę to takie zabawne jest? Jakie sa podstawy takiego zachowania? Czy wy jako faceci próbowaliście po prostu na takich rożnych stronach sprawdzać prawdziwość tego? Dodam ze w małżeństwie niczego nie brakuje. Czasami sa sprzeczki ale to normalne rzeczy. Dziekuje i prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up, prosze o odpowiedzi.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korfa, jeden wielki bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co siem dziwisz? normalnie wystraszona i nie pewna siebie kobieta , której strach przed zdradą męża padł na mózk 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bełkot, tylko problem jest i nie wiem czy takie cos jednorazowe to rzeczywiście tylko głupia gra, sprawdzenie z ciekawości (dziwny meski umysł niepojęty) czy rzeczywiście mam sie bać o związek... On jest ostatnia osoba ktora mogłaby to zrobic, wszyscy co go znają włącznie ze mna nigdy nie powiedzieliby ze on moze takie kroki podjąć juz np jesli chodzi o prawdziwe spotkanie. Chce mu wierzyć ze mowi prawde, ze to tylko eksperymenty, bo w ostateczności większość i tak chce kasę. I jesli nie zaufam mu ja to bedzie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z pewnością nie eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze powiem jedna rzecz ze on praktycznie zgadza sie żebym mu wszystko przeszukała dokładnie . Duzo rzeczy sobie wyjaśniliśmy ale jest jedna sprawa co do której nie jestem pewna i mdlec mi sie chce jesli pomyśle ze cos jest na rzeczy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jest przy mnie ciagle, pociesza, stara sie naprawić swój głupi błąd ale jednak ja nadal płacze i nie potrafię sie powstrzymać... Nie moge mu uwierzyć ze tej nocy pojechał do kolegi w depresji zeby go ratować czy akurat spotkac sie z kimś. Bo w tren sam dzien zaczął sie w to bawić. A jak wyjeżdżał to mnie nie obudził i nie powiedział gdzie jedzie.bo nie chciał mi snu przerywać... Nie wiem.. Nie chce sie rozchodzic, ale. Boje sie przyszłości. Jesteśmy małżeństwem nie długo a juz takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnych facetów sobie WYBIERACIE! Pełno fajnych normalnych wiernych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzi sie sk****yjsyn to mu fiut ciśnie na 'musk'...zagnaj frajera do roboty, nie będzie miał czasu na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dowody, czego Ci jeszcze trzeba? Na wszelki wypadek obserwuj go nadal ale nie pokazując mu tego. Bądź czujns bo będziesz marnować czas i uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze od zawsze mi powtarzał ze nie wierzy ze tam sa dobrzy ludzie, żebym uważała i z praca ze tam tez sa oszuści. Ale kurde sam fakt... Jak znajduje posty facetów to tez niby tak robią, z tym ze oni ewentualnie szukają kogoś aby sie umowic bo sa singlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×