Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierwszyrazodtylu

Sex analny

Polecane posty

Gość Pierwszyrazodtylu

Witam. Razem z partnerką myslimy o sex'ie analnym. Wiemy o lubrykantach itp itd. Już palcem robilem jej dobrze analnie, i nie mowila ze boli czy cos - wrecz byla bardziej zadowolona niz normalnie. Iteraz moje pytanie. Czy mozna bezkarnie szczytowac przy analu ? W sensie bez gumki. Jesli tak to co pozniej ? Ma sie tego jakos pozbyc szybko czy jak ? Jestem w tym zielony a nie chce aby bylo Jej źle, żeby odczuwała jakikolwiek dyskomfort. Zanim mnie zjedziecie wspomnę ze to moja wspaniala partnerka sama zaproponowala anal. Prosze o rzeczowe odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks analny nie grozi ciążą. Możesz się w niej swobodnie spuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję partnerki! Powoli i z wyczuciem, aby to nie była jej ostatnia taka propozycja. Jak się zrazi, trudno potem będzie namówić ją na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszyrazodtylu
Palcem jest wniebowzieta. Serio. Wiem ze musze delikatnie itp itd i ze w ciaze nie zajdzie. Ale mize powiem to wprost. Czy moze sobie tak bezkarnie miec moja sperme w odbycie ? Czy jak wycofam mojego penisa to od razu wyplynie ? To bedzie moj pierwszy anal i nie wiem takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×