Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greffi

drukarka laserowa

Polecane posty

Gość kolejarz5
drukarka laserowa nie ma tonerów a piasek, wejdz na avans.pl tam są tanie rzeczy z takich dziedzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabin
Laserówki polecam od leksmarka, nie zawiodłem się już 2 lata korzystam, kupowałem na avans.pl drukuje duzo bo mam ja w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugałka
pewnie że lepiej zainwestować od razu w nową drukarkę, poza tym nigdy nie wiesz jak poprzedni użytkował sprzęt, wieć nie ma co ryzykować tym bardziej że przy używanej niewiele zaoszczędzisz, pomyśl o brotherze bo bez problemu dostaniesz do niej zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś szukał zamienników do drukarek laserowych to polecam zamienniki imprime. Drukarka działa bez zarzutów, ilość kopii jest porównywalna do wkładów oryginalnych, więc nie ma co przepłacać :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, za sprzetem warto sie rozejrzec na dziobacz.pl to jest portal crowdshoppingowy, zgłasza się co sie chce kupic i jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene u dystrybutora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep centrum papieru, mają sporo sprzętu do drukowania i fajne zamienniki do drukarek, zarówno laserowe i atramentowe z firmy imprime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mam drukarkę laserową, ale jeśli chodzi o zamienniki to korzystamy w domu z Asarto. Nie są za drogie a drukują całkiem ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam drukarki Brothera, bardzo wydajne i cena tez przyzwoita, ja kupowałam w sferisie na promocji i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drukarki razem ze skanerami i kserokopiarkami skompletowaliśmy w firmie http://grafixbis.com.pl gdzie mają naprawdę szeroką ofertę w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartoszBa
Też mam właśnie tą drukarkę ze sferisu HP i jestem mega zadowolony. Tonery kupuje za ok 50 zł i przy mojej częstotliwości drukowania mam spokój na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co lepiej kupić dla 10 latka ? LAserówkę czy lepiej zwykłą na tusz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechgier
Dzieciom do szkoły była potrzeba drukarka, kupiliśmy atramentową HP2135 zamienniki używamy activejet i kupujemy je w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam starą drukarkę i też dużo drukuję ze względu na działalność kupuję zamienniki w sklepie DrTusz od 5-ciu lat i wszystko gra nie przepłacam z oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drukarka laserowa jest bardzo dobrym wyborem, jeżeli zależy nam na wysokiej jakości druku. Polecam wam przejrzeć ofertę firmy www.zizako.pl Mają świetne drukarki laserowe i akcesoria do nich w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Ci Brothera, dokładnie ten model https://www.al.to/p/127041-drukarka-laserowa-kolorowa-brother-hl-3140cw-wifi-kabel-usb-gratis.html jest to laserówka z bardzo dobrą jakością wydruków a przy tym oszczędna. Łączy się poprzez wi0fi i usb. Tonery do niej są tanie a drukarka sama w sobie również ma bardzo atrakcyjną cenę. Polecam generalnie drukarki Brothera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×