Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubięwodę

Mój sposób to głodówka!

Polecane posty

Zaraz zleca sie dziewczyny, ktore beda mowily ze glodowka jest nie zdrowa i powinnam ja stosowac tylko dla oczyszczenia organizmu, albo ze bede miala efekt jojo itd. Wbrew tym wszystkim zaczynam glodowke na nowo, nie tylko abym pozbyc sie kilogramow ale tez i oczyscic organizm! Wszystkich serdecznie zapraszam do glodowania wraz ze mna i pozbycia sie uciazliwych kilogramow! :D Przepraszam za brak polskich znakow ale przestawilam klawiature! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Lubięwodę, jeśli chodzi o klawiaturę to może sprubuj Ctrl+Alt+Shift, to powinno pomuc :) Z drugiej strony, ta głodówka to coraz ciekawszy pomysł! :D Kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaczynam od dzisiaj! :) Właśnie leci jakiś program o gotowaniu :) Będę jeszcze ćwiczyć, robię wyzwanie 150 przysiadów! :D Jeśli ktoś chętny zapraszam do przyłączenia się. Założyłam ten topik bo większość, które udało mi się znaleźć jest stare albo nikt na nim nie pisze! :( Nie chciałabym żeby tak stało się i z moim topikiem :) Mam zamiar informować was na bieżąco, jeśli chodzi o moją głodówkę. Dziękuję za poradę, klawiatura działa! :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa123
Witam! Chciałabym się do was przyłączyć, w grupie raźniej! ;) Mam nadzieję że dobrze, pójdzie! Mam zamiar przeprowadzić głodówkę oczyszczającą ale też chciałabym i schudnąć parę kilo ;). Myślę że jakieś 14 dni powinno wystarczyć, tylko nie wiem jak z tym jojo, bo boję się że to wszystko pójdzie na marne i przytyję jeszcze więcej niż schudam! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeżeli juz chcecie głodować, bo przecież nie ma innych sposobów na detox organizmu to pamiętajcie o tym żeby pić dużo wody, bo bez jedzenia ok ale odwodniony organizm przy głodówce to przepustka na oddział oiom lub na tamten świat. acha i jeszcze jedno, zapiszcie sobie wagę przed po żebyście mogły obliczyć ile macie kilo z jojo ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klameczka
Hej wszystkim! Też się dołączam, Lubięwodę to dobrze że chcesz schudnąć tylko, czy trzeba tak drastycznie?! ;) Jak ma ktoś jakieś pytania to chętnie odpowiem, jestem doświadczona w tycz sprawach, nie z teorii z własnych doświadczeń! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadłam przez 12 dni kaszę jaglaną, samą, bez dodatków, dla oczyszczenia organizmu. Czułam się dobrze i trawienie się poprawiło, właśnie muszę ją przeprowadzić ponownie, bo znowu miałam trochę gorszą dietę i wziąć się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tym zapisywaniem wagi, na pewno go wykorzystam! :) :) :) Wiem że różne są teorie na temat jojo ale dużo czytałam o tym efekcie i mam nadzieję że chociaż częściowo go uniknę. :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile schudłaś jedząc tą kasze jaglaną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówka to NIE JEST sposób na odchudzenie! stracisz tylko wodę przejdź sobie na dietę ketogeniczną, zadziała na 100 proc i to szybko. Albo low carb. Mój brat na niej był i schudł 5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie schudłam, tylko na twarzy byłam chudsza (woda najwidoczniej lubi mi się tam zbierać). Ja zresztą nie bardzo mam z czego zrzucić. To nie jest żaden sposób na odchudzenie :/ (btw nawet na zwykłej diecie w 12 dni się nie chudnie 10 kg przecież), a jeśli myślicie że tak.. to cóż, radzę o tym poczytać. Byłam na takim oczyszczaniu, bo m.in jelita mi trochę siadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też w to wchodzę, heh. będę z wami głodowała. ile można schudnąć na takiej głodówce 10 dniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy durne jesteście. Nic nie schudniesz na głodówce 10 dniowej, a nawet jak, to to będzie tylko woda i wszystko wróci do stanu sprzed. To jest czysta matematyka, nie da się stracić tłuszczu którym przybierałaś większą ilość dni w 10 dni i to jeszcze nic nie jedząc. Niestety odchudzanie to żmudny proces, też kiedyś liczyłam na szybkie efekty :P ale łatwo nie jest. Jak chcecie szybko spaść, to albo dieta ketogeniczna, albo low carb i jeść max 40-50 g węglowodanów (i to najlepiej dobrych, w warzywach, błonnik) a poza tym duużo białek i tłuszczy, dorzućcie do tego interwały z pół h 3-5 razy w tyg i w miesiąc spadnie wam sporo. Poczytajcie o tych dietach, bo to są takie uniwersalne diety i nie ma bata że nie schudniecie, niepotrzebne wam są głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz 20-30 g węglowodanów dziennie tak, żeby wprowadzić ciało w stan ketozy. -http://www.sfd.pl/Dieta_Ketogeniczna__prosz%C4%99_o_pomoc-t32476.html -https://www.youtube.com/watch?v=nAm9FOQPmGI Ale szczerze, to moim zdaniem wystarczy jeść do 50 g węgli i efekt będzie podobny. Nie trzeba się męczyć na ketozie, wtedy jest głód węglowodanowy dość silny często. Mój brat na low carb jadł 50-60 g i chudł bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peniaela
Cześć! Też się dołączam, tylko że będę na diecie baletnicy, od jutra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna dieta, na pewno ją wypróbuję, dzięki za rady, ale wypróbuję głodówkę, już kiedyś próbowałam były wspaniałe efekty, po 14 dniach głodówki opadło mi 11 kilo, ale było to dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny :) Jestem jak najbardziej za postem. Nigdy nie nazywam tego głodówką i się nikt nie czepia :) mówi się też odżywianie wewnętrzne lub endogenne. Ja się nie Co do wątpiących polecam wujka google w zgłębianiu wiedzy na temat postu. Od kilku miesięcy poszczę co tydzień od piątkowego popołudnia [po pracy] do rana w pon. i czuję się z tym świetnie :) Najlepiej też spytać swojego lekarza czy nie ma żadnych przeciwwskazań wobec was co do postu - ja biorę leki codziennie i jakoś mój doktorek nie miał więc kwestia indywidualna. Aha.. i najważniejsze podejście. Nie wkręcajcie sobie jakie to jesteście biedne że nie jecie - cieszcie się tym bądźcie z siebie dumne :) I uważajcie we wszystkim łatwo o przesadę - mowa o anoreksji i bulimii. trzymajcie się zdrowo :D a co do postu to naprawdę poza wodą [woda musi byc bez dyskusji] naprawdę nic nie można nic kompletnie nic. zadnych herbatek zadnych kawek ani coli light. bądzcie konsekwetne,. róbcie to dla swojego zdrowia a nie tylko dla wyglądu. pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaa345
Głodówka to zły sposób na odchudzanie co prawda sama kiedyś próbowałam i padło mi 10 kilo :) ale strasznie się namęczyłam niby 7 dni + ćwiczenia ale byłam strasznie głodna cały czas bolała mnie głowa :( :( Mogę spróbować z wami jeszcze raz :( ale boje się że się nie uda! Dla nie zdecydowanych polecam dietę 3D chili schudłam 16 kilo w miesiąc i 4 dni :) smaczna dieta, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do dziewczyn jak wy wychodzicie z głodówki dotychczas piłam przez dwa dni rozwodnione soki potem stopniowo zwiększałam kalorie i powoli wprowadzałam warzywa owoce a potem mięso. Zaraz lecę na basenik wrócę około 14, chcę aktywnie spędzić czas! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym się przyłączyć jeśli chodzi o wyjście z głodówki to ja wychodzę tak: 1-2 dzień rozwodnione świeżo wyciskane soki 3-4 warzywa w granicach 200 kalorii 5-6 warzywa 300 kalorii 1-2 owoce 7-8 lekkie sałaty z przyprawami 9-10 mięso na parze 11-12 ziemniaczki w mundurkach gotowane mięsko 13-14 cała reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam z ćwiczeń już dawno temu ale dopiero teraz siadłam do komputera, gotowałam obiad dla męża, obiecał że od września też przejdzie ze mną na dietę i będziemy się wzajemnie wspierać. :D Teraz już lecę bo wieczorkiem idziemy na spacer z psem. Buziaki trzymajcie się! Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam słychać u was? Troszkę się załamałam :( zjadłam wczoraj troszkę fasolki, flaków :( aż płaczę! Trudno, nie można wiecznie płakać nad rozlanym mlekiem! Dzisiaj miska płatków fitness z mlekiem. Potem mam zamiar zjeść troszkę sałaty lodowej i na tym pojechać do soboty, albo nawet do niedzieli. Od 1 września będę ciągnęła tą sałatę przynajmniej przez miesiąc, potem głodówka 14 dniowa i tylko woda i woda a co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaktus mi na dłoni wyrośnie, jak któraś z Was da radę wytrzymać na głodówce więcej niż dwa dni! 14 dni... haha chciałabym to zobaczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariasolll
to dobrze że nie jesteś na głodówce, z tą sałatą też nie przesadzaj takie pytanie ile razy dziennie będziesz jadła tą sałatę i ile będziesz jej jadła, i od kiedy zaczynasz, tak oficjalnie? jest nawet taka diet, która polega na jedzeniu sałaty można ją stosować najdłużej przez miesiąc a potem wyjście jak z głodówki. Ja polecam ci zacząć od 1 września i skończyć 1 października. Kiedyś już byłam na takiej diecie nie wiem dokładnie jak się nazywa, sprawdzę to Ci napiszę ale przez miesiąc i 2 tygodnie bo trochę ją sobie wydłużyłam schudłam 16 kilogramów bez żadnych ćwiczeń, mogę nawet powiedzieć że przez cały czas leżałam i nie mogłam się podnieść z łóżka bo byłam w szpitalu przez miesiąc bo złamałam nogę na tyle poważnie że miałam ją na stelażu :( jadłam wtedy tak gdzieś około 300 gram dziennie tej sałaty 3 posiłki dziennie: śniadanie- 100g obiad- 100g kolacja- 100g w soboty i niedziele nie jadłam jej. Moim zdaniem, jest to lepsza dieta od głodówki bo nie czuje się głodna i nie mam ochoty na słodycze :) Bardzo polecam tą dietę tym, którym ciężko jest na głodówce dodam do tego że można pić przy niej zieloną herbatę i wodę niegazowaną i tylko to 0 podjadania, to najważniejsze przez miesiąc powinno i opaść 15 kilogramów, jak ktoś ma jakieś pyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witam jestem na 8 dniu głodówki chciałabym się do was przyłączyć zamierzam wytrzymać do 1 września i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, skoro wiesz, że głodówka nie ma sensu to może lepiej wspomóc się czymś, żeby jeść mniej http://www.tiens24.com/pl/p71,kapsaicyna-capsilite.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×